• Jurki
    9.7k
    Na Zoni Dinamo svi seru po Mariu PašalićuMali dioničar

    Umjesto koga bi to Mario Pasalic trebal igrati u sredini?
    Kova je ziher unutra, Modrica nema muda posjesti na klupu.
    Zamisli sredinu Kova, Modric i Pasalic.. zbusili bi nas ko ementaler.
    Ono sranje s izmisljanjem pozicija necu opce komentirati.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Na Zoni Dinamo svi seru po Mariu Pašaliću.Mali dioničar

    Ne bih rekao.

    Ja prvi smatram da je bolje da krilo igra Pasalic umjesto Majera kad se vec improvizira. Pasalic se dobro ubacuje u 16m i mozemo od toga profitiram.

    Na kraju krajeva bez krila i sa Kramaricem i Budimirom se moze igrat 4-4-2.
  • Mali dioničar
    15.1k


    Serete tu po Pašaliću, a najjača stvar koju sam pročitao je sa Španjolska igra drugačije i kaj bi to Pašalić donio u igri protiv Italije.

    Kako je već napisano, ako ste gledali Španjolska-Italija i vidjeli prigode Pedrija i Wiliamsa u prvom poluvremenu koji su glavom sa 5 metara darivali Talijane. Španjolskoj je falio upravo Pašalić koji je doktor za takve situacije da ih zakuca 2:0 u 15. minuti i dovede utakmicu na 5 razlike za Španjolsku koliko bi i bilo zasluženo.
  • emilperska
    4.4k

    Meni je najviše žao što Pašalić nije dobio više minuta s Petkovićem, ali iza Petkovića, ne na krilu. Ovo na krilu s njim je udaranje mrtvog magarca. Makar je i dalje on, bolja opcije od Krame meni za desno krilo.
  • Jurki
    9.7k

    Ne serem po Pasalicu vec tvrdim da covjek nije krilo.
    Ako zalizani smatra da Pasalic treba igrati, onda nek igra.
    Ali nek igra na prirodnoj poziciji a ne da ga se trpa na krilo na kojem nemre dati ono kaj inace pruza u Atalanti.
  • Mlađi referent
    11.4k
    i vidjeli prigode Pedrija i Wiliamsa u prvom poluvremenu koji su glavom sa 5 metara darivali Talijane.Mali dioničar

    Koliko je ovo užasno sročeno i potpuno promašuje poantu

    Nije problem imat Pašalića koji može donijet nešto s Pedrijeve pozicije sa svojim ulascima, a gle, fun fact, Pedri nije krilo. Trpanje u 16 i potreba za igračem tamo je došla jer upravo imaju dva brutalna krila Nicu i Yamala koji te prilike stvaraju i radi njih dolazi do takvih situacija.

    Nama će bit dva puža na toj strani koji nemaju ništa što krilo treba imat pa ni ono najosnovnije.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Koliko je ovo užasno sročeno i potpuno promašuje poantu

    Nije problem imat Pašalića koji može donijet nešto s Pedrijeve pozicije sa svojim ulascima, a gle, fun fact, Pedri nije krilo. Trpanje u 16 i potreba za igračem tamo je došla jer upravo imaju dva brutalna krila Nicu i Yamala koji te prilike stvaraju.
    Mlađi referent

    Hahah, da totalno promašuje poantu a upravo je tako Pašalič zabio gol Španjolcima za 3:3 u Kopenhagenu i još mu je to zaštitni znak u talijanskoj ligi.

    Pa i Wiliams igra krilo pa je imao zicera glavom sa peterca.

    To kaj ti smatraš da se igrači kreću na terenu kao u stolnom nogometu je meni smiješno, užasno sročeno i promašuje poantu.
  • Paggini
    10.7k
    Pašalić je izvrstan i najpodcjenjeniji igrač reprezentacije, ali Pašalić ovu sezonu u Atalanti, barem to sitno što sam gledao, igrao je na poziciji osmice ili nešto između osmice i šestice.

    Koji će on kurac na jebenom krilu? Mislim zašto ne bi onda stavili Gvardiola na 10? Šta fali i Sosi na 9? Pa kakve su ovo jebene gluposti, jesmo mi jedina ekipa na prvenstvu kojoj krila imaju nula minuta NA KRILU u dvije utakmice?
  • Mlađi referent
    11.4k
    upravo je tako Pašalič zabio gol Španjolcima za 3:3 u Kopenhagenu i još mu je to zaštitni znak u talijanskoj ligi.Mali dioničar

    Mali Dioničar i vraćanje u povijest, spajanje nespojivog. Ništa novo

    Pa i Wiliams igra krilo pa je imao zicera glavom sa peterca.Mali dioničar

    I to sam i napisao da se Dalić i nada. Ne zanima ga struktura, on vjeruje u kaos i neki dobar centaršut gdje će Pašalić bit u dobroj prigodi. Kontinuirano tako nešto nećemo stvarat jer jednostavno imamo dva loša krila
  • Mali dioničar
    15.1k
    Mali Dioničar i vraćanje u povijest, spajanje nespojivog. Ništa novoMlađi referent

    U svakom slučaju uživam u besplatnoj edukaciji koji mi pružaš tako da sam ti zahvalan na tome.

    Lijepo je kad čovjek može naučiti nešto od pametnijih od sebe i s time se susrećem čitajući svaki tvoj post.
  • Tongo Doumbia
    3k
    Tako je!

    To sam pisao u prethodnim postovima, ako ti se da, pronađi. On je spušten na neku međupoziciju, odnosno osam ili šest (igraju s 4 u veznom redu), a ispred njega, odnosno njegovu nekadašnju poziciju zauzima Koopmeiners, koji to radi savršeno.

    Dakle Pašalić bi nam po svoj logici fenomenalno došao u veznom redu. Trkački moćan, nadomjestio bi oni što Broz ne daje, igra bez lopte mu je odličan faktor (poželjno je jer nam gotovo cijela postava želi loptu u nogama), i zna se "ademijevski" fenomenalno ubaciti i dati nekakav gol ili stvoriti nered.

    Ali ne, ajmo mi njegovu trku i moć koristiti na krilu.

    Razumijem i da treneri/izbornici imaju fix ideje. Ali onda kad ovaj da nekakav gol, a događalo se, jer zna i ima to, pa Dalić ispada heroj, jer ga je ipak stavio tu. A čovjek se strašno gubi kad je na krilu. Kad se sjetim one tuge protiv Brazila... Još ako mu iza bude defanzivniji Stanišić, bit će to opet kreativni kaos.
  • Daliban
    273
    Španjolci su Talijane razbili sa krilima. Bez tih krila, pogotovo Nica, Talijani stoje zgusnuti u bunkeru i Španjolci kruže do besvijesti. Normalno da se otvaraju rupe kada Nicu čuvaju dvojica, a ovaj ih svejedno voza cijelu utakmicu. Da iz njegovih individualnih highlightsa izbacimo tu priliku glavom nitko ne bi stekao pogrešan dojam o ulozi koju je Nico imao protiv Talijana.
  • Cosey
    467
    Jučer su Austrijanci pobijedili Poljake tako da je ta opcija propala, ali se otvorila jedna druga.
    Ako Škoti i Mađari remiziraju i Turci pobijede Čehe i Portugalci Gruzijce nama je dovoljan remi protiv Talijana.
  • ZgDLions
    29
    Ako baš nikog nemreš prevaliti, možda je bolje da odeš na ljetovanje nego da pomoću štapa i kanapa prodješ dalje.
    Iako, kad se sjetim Belgije na SP kako smo visili i na kraju se uramljuje još jedna medalja za Dalićev restoran.
    Možda ga sreća ni ovaj put ne napusti i ponovno nam prepriča svoju viziju u nekom podcastu.
    :smile:
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Turci pobijede Čehe i Portugalci GruzijceCosey

    Ovo se igra par dana nakon naše tekme tako da... Jedino rješenje je da dobijemo Italiju u ponedjeljak i prolazimo. Tu bi i pokazali da zaslužujemo, nekim slučajnim prolazom ne bi postigli ništa pogotovo što u slučaju da budemo treći idemo na Portugal, koji je u onoj prijateljskoj pokazao puno više, pogotovo u drugom poluvremenu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.