• Papastrumf
    9.5k
    Banirao bih te istog trena za sva vremena. Ima li igdje opcija ignore?
  • Neki tip
    19.1k
    Mogu navesti primjer jedan iz stvarnog života. Na faksu na 1. godini sam se mučil sa jednim predmetom, i stupio sam u kontakt sa asistenticom od koje sam dobio dojavu točno kakav će zadatak bit ispitu. To iskoristio i položio predmet s 5. Iskoristio ilegalu u svoju korist a nitko me nije uhvatio. Idemo dalje.Majki-Papi2111

    Ne znam kak ti nije neugodno tak nekaj javno reći. Dapače, pohvalit se time. Sram bi bio primjerenija emocija.
  • deda
    27.7k
    Majki, majke ti :monkey:
  • GZomanid
    572
    E Majki sad si ga zasrao
    Sve čekam da pohvališ četnika kak dobro plovi u ilegali..
  • Neki tip
    19.1k
    sad ga je zasrao? Dosad sve same mudrosti.
  • GZomanid
    572
    Ma ok, do sad sam to pribrojavao njegovoj mladosti, ali ovo zadnje krši moja temelna moralna načela
  • Dino
    2.2k
    cb6emup1u4fqjgle.jpeg

    Decki, i pivica bu poskupila kak se meni cini.
  • Majki2111
    2.6k
    Sve 5 ekipa ima nas različitih :smile:
  • Neki tip
    19.1k
    Majki, nije ovo pitanje različitosti i "prava na mišljenje".

    "100x" sam pregrizao jezik na tvoje upise, jer si mlad dečko, jer mi se unatoč svim budalaštinama koje si prosuo činilo da bazično nisi loš i da ti namjere nisu loše, jer si mi se u pravilu, bez uvrede - činio (pre)lakom metom i jer mi načelno i praktično moralne prodike nepoznatim ljudima na forumu nemaju nikakvu svrhu i smisao.

    Pa ipak.. zamolit ću te bar za malo dosljednosti u tim tvojim pizdarijama, da prostiš. Nemreš zazivat gospodski Zagreb i baljezgat o dotepencima koji su mu uništili dušu, a onda se par tjedana kasnije hvalit pokradenim ispitom i akademskim nepoštenjem.

    Ak se već prosipaš, daj bar probaj skupit na jedno mjesto, da nije razbacano posvuda.
  • agramZ
    2.3k
    ti si ili totalno bolestan u glavi ili nas cijelo ovo vrijeme trolas na najjace..
  • Kwedi
    3.8k
    Ak se onog Marofčana baniralo jer je Dinamo nazvao prčijom, može se onda ovog kaj drka na Loksu. Čisto radi mentalne higijene.
  • Dino
    2.2k
    ili nas cijelo ovo vrijeme trolas na najjace..agramZ

    :rofl: kralj
  • Guinness
    1.9k
    nas cijelo ovo vrijeme trolas na najjace..agramZ

    Trola cijelo vrijeme i trolat će dokle god ga se ne banira. Pitanje je šta se čeka više i kako drugi imaju živaca uopće čitat to sve.
  • Markelo
    2.5k
    Ako nikoga ne vrijeda ili ne prijeti onda nisam za ban. Uostalom ako mu se svidaju Lokomotiva i Red Bullovi onda bi sam trebao shvatit da ovaj forum nije za njega
  • Eduardo
    17.3k
    Premješteno na Šank jer veze nema s transferima, barem dok Majkia ne stavimo na ban, mislim transfer listu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.