• Navijač Dinama
    7.4k
    Imal netko gdje da se moze preko interneta gledat(da nije netflix) serija Novine(domaća/hrvatska serija)
    Preporuka serije naravno!
  • Kwedi
    3.8k
    Nemre on jer je iz BiH. Samo HR može prek HRTi

    Imaš po torentima koliko hoćeš,al serija je realno bezveze
  • Papastrumf
    9.9k
    “Ubice moga oca”, srpska serija, cuo sam od dosta ljudi da je odlicna. Taman sam krenuo gledat.
  • Nino Bule
    11.5k
    Druga sezona novina je po meni dobra, prva ok. U usporedbi s ostalim serijama i filmovima iz hrvatske avion.
  • Kwedi
    3.8k
    Ubice moga oca”, srpska serija, cuo sam od dosta ljudi da je odlicna. Taman sam krenuo gledat.Papastrumf

    Glavni lik je toliko iritantan da sam jedva odradio prvu sezonu do kraja.

    Senke nad Balkanom i Državni službenik odlične od njihovih, a moj favorit je bosanska serija Meso (produkcija PTC,al radnja je u B. Luci)
  • Kwedi
    3.8k
    Druga sezona novina je po meni dobra, prva ok. U usporedbi s ostalim serijama i filmovima iz hrvatske avion.Nino Bule

    Ne bi se složio, stalno je ta stigma da su nam filmovi i serije sranje što nije istina.

    Novine kao i Uspjeh produkcijski su fantastični, al radnja (za drugu sezonu Novina ne znam) je dosadna, monolozi trivijalni, gluma infantilna...

    Jedina dobra stvar kaj se nigdje ne pojavljuje Nada Gačešić-Livaković, vjerojatno bi mi tv crko cim bi zinula.

    Ima odličnih serija (Počivali u miru, Odmori se zaslužio si, Patrola na cesti, Instruktor...) i još više filmova (Ustav RH, Goran, Ljudožder...)
  • Navijač Dinama
    7.4k
    meni osobno naša najdraža serija je Na granici auuuu tko se nije nasmijao na tu seriju barem jednom nije sa ovog planeta
  • Papastrumf
    9.9k
    O jebem ti sve :lol:
  • vafenss
    233
    Nema jace serije od Bitangi i princeza
  • Dino
    2.2k
    Ovo je jednostavno cinjenica.
  • Mališan
    1.7k
    Crvenu prašinu preporučam od naših filmova
  • ZDS86
    205
    Mi nemamo nijednu dobru seriju i nabijem ih na karu.
    Filmovi vec da
  • Majki2111
    2.6k
    U formuli 1 one najbitnije razlike za osvojit prvenstvo se traže u zaobilaženju i kršenju pravila. Ako neko prekši pravilo ide to braniti pred FIA-u. Kolko znam u stvarnom životu je isto tako. Ak nađeš prupu u pravilniku ili ga prekršiš a ne uihvate te, takvi najviše profitiraju. I to je OK. Skidam kapu takvim ljudima. Tako sam odgajan. Da napravim što god treba da za sebe dobijem najbolji ishod dituacije. Tak da gledam malo sebično na takve stvari.

    Ne sekiram se oko ovih stvari kaj se napisalo na zadnje stranicu dve.

    Kako bi se osjećo da Hajduk ima svoju Loksu, a mi ne? Bio bih ljut kaj mi nemamo, a ne na njih kaj imaju.

    Mogu navesti primjer jedan iz stvarnog života. Na faksu na 1. godini sam se mučil sa jednim predmetom, i stupio sam u kontakt sa asistenticom od koje sam dobio dojavu točno kakav će zadatak bit ispitu. To iskoristio i položio predmet s 5. Iskoristio ilegalu u svoju korist a nitko me nije uhvatio. Idemo dalje.
  • Eduardo
    17.6k
    omašio si ceo fudbal, debelo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.