• agramZ
    2.3k
    tako je, The Americans uz Black Sails definitvno i meni najbolja serija zadnjih desetak godina. i jedna i druga podcijenjena.
  • Kwedi
    3.8k
    Black sails dobar dok se nije pojavio pederluk i plus zadnja sezona na silu ju završli
  • agramZ
    2.3k
    pederluk u serijama i filmovima se nazalost pojavljuje sve vise. u black sails-u mi se bas cinilo na silu nametnuto ali barem nije bilo onako ekstremno, ko je gledao spartacus razumije.. :lol:
  • Nino Bule
    11.5k
    Hbo je radio i sorrentinovog young pope s jude lawom sad je krenula druga sezona new pope u kojoj i john malkovich glumi, preporuka svakom isto.
  • ZDS86
    205
    Moze ko preporucit bajkerske filmove/serije?
    Znam za sons of anarchy ali nisam gledao jos,jel vrijedi pogledat?
  • Eduardo
    17.6k
    Znam za sons of anarchy ali nisam gledao jos,jel vrijedi pogledat?ZDS86

    Svakako.
  • Majki2111
    2.6k
    La casa de papel, NETFLIX, za mene najbholja koju sam gledao. Od večinu navedenih iz HBO nisam gledao.
  • Eduardo
    17.6k
    Ima tko problema s HBOGO app na TVu? Odgledam 2-3 epizode i app se 'smrzne' i u nekim slučajevima proradi tek sutra dan. Imam Samsung TV s Tizen OS.
  • Markelo
    2.5k
    Na Hbo-u sam vecinom gledao sportske emisije. Kao seriju ballers s Dwaynom Johnsonom koja prati Nfl. Onda Any given Wednesday s Bill Simonsom koji mi je bio ok, steta sto su ga ukinuli. Lebronov barbershop za koji sam gledao isjecke na youtube pa sam isao pogledat i cijele epizode, uglavom na kraju ispala teska dosada
  • Mr Blue
    3.4k
    To je ona dokumentarna serija koju su režirali Ken Burns i još neki lik?
    Odlična je, uvjerljivo najbolji dokumentarac o tom ratu, pa čak i dokumentarac općenito. Preporuke svima
  • Bosna86
    11.6k
    Da da, poslije svake epizode sam morati stati i razmisliti malo
  • Navijač Dinama
    7.4k
    La casa de papel jel to ona latino serija koja za temu ima moderiziranu verziju pjesme Ciao Bella? :lol:
  • Neki tip
    19.4k
    gdje se to može pogledati? Ima na netflixu?
  • Bosna86
    11.6k
    Netflix ili po balkanski imaš na serijeonline.net
  • Eduardo
    17.6k
    La casa de papel jel to ona latino serija koja za temu ima moderiziranu verziju pjesme Ciao Bella? :lol:Navijač Dinama

    Španjolska serija. To je ta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.