• IstinaZaDinamo
    1.6k
    Ha ha, Perisic nema sta traziti od prve minute, cak ni protiv Albanije. A tko bi tu trebao zabiti gol? Sva trojica se recimo najbolje osjecaju iza ili uz jednog pravog napadaca. Strasno sta sve njemu nece pasti na pamet (ako je istina naravno)
  • Time
    580
    Livakovic,Juranovic-Šutalo-Gvardiol-Perisic,Mario Pasalic,Kovacic,Modric-Majer,Petkovic,Pjaca

    Da sam ja izbornik haha
  • marcio amoroso
    33.8k
    Ne znam zašto svi izostavljaju Stanišića. Lik je odigrao brutalnu sezonu i beton je. Sada radi jedne malo lošije tekme leti prvi van. Meni bi to bilo bezveze.
  • austrijanac
    2.9k
    Osvajača njemačke lige, koji je u strašnoj konkurenciji u Leverkusenu dobivao zapaženu rolu se ne smije izostavljati nikako.
  • hardek
    1.8k
    Nema sredine s Dalićem. U prvoj tekmi 4 stopera u zadnjoj liniji, sutra s 2 izrazito ofenzivna beka/krila.
  • Kruno
    235
    Nadam se sam da ce Broz na klupu.
  • Blueshadow86
    1.2k
    Zna li itko uopće kada je Brozović zadnji put odigrao dobru utakmicu za Hrvatsku?
  • Time
    580

    Stanisic i Majer su po meni prespor i "prefin" par,moze Stanisic ali treba onda imati brzo krilo,a mi ga nemamo.Juranovic je nas najbrzi igrac i samo zbog tog sam ga stavio ispred Stanisica.
  • Mihaljević
    8.6k
    ivanusec2100.jpg
    Igrač koji nije ni u jednoj predikciji za prvih 11, a igrač koji je igrački bolji od 80% našeg napada.
  • Zagi
    5.8k
    Ivanušec je daleko najbolje lijevo krilo reprezentacije. Bolji od od zdravog Perišića i zdravog Oršića.
    Smiješno je da ode u Nizozemsku i tako nestane sa radara.
  • Ludovic IX
    6k
    i sad imaš barem zdravog ivanušeca i onda staviš kramu i majera na krila.. nema rezona nikakvog
  • Peškaman
    2.9k
    Budimir nije došao do izražaja jer je bilo malo ubačaja,po meni bi trebalo kombinirati Juranovića s Budimirom jer Jura isporučuje puno više ubačaja od Stanišića.
    A za sutrašnju utakmicu se nadam Petkoviću i Pašaliću (Mario) u prvih 11.
  • austrijanac
    2.9k
    Mislim da ce nam "najbolja vezna linija na svijetu" ovo natjecanje bit teret, a ne prednost.austrijanac

    Tad se puno ljudi složilo, svi smo već uvidjeli, a sutra će izgleda (nadam se da ne), opet izać ista najbolja vezna linija na svijetu.
  • Marley
    1.1k
    Ja ne bih puno promjena u zadnjoj liniji, samo Pongracic out, Sosa in.
    Cemu vadit Sutala, a pogotovo Stanisica???
    Pa ne treba sad sve zive promijenit, samo zato da se moze reci da je eto mijenjao... najbitnije pogodit dobru izmjenu u vezi, a to ce se Dalic najteze odvazit, bojim se.
    Jer tu je, po meni, bio najveci problem protiv Spanjolaca. Ne moze se sve svalit na obranu.
  • jedan u nizu
    6.8k
    "HNS je kažnjen sa 63.875 eura za bacanje plastičnih čaša od strane navijača te s 24.000 eura za paljenje baklji, odnosno ukupnim iznosom od 87.875 eura.''
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.