• Ali
    2k
    Daluć mora uciti od jacih i iskusnijih , Luka u Realu u ovim godinama savrsen za ulazak sa klupe. Tako i u repki , kada je on na terenu nitko drugi (osim kove) ne igra , Broz je svima je to jasno isto zrel za jednu telmu hladjenja.

    Sutra bih volio iako znam da to Dalic nece radi ega.

    3-5-2

    I to
    Livi
    Stanisic-Vida-Gvardiol
    Marco Pasalic-Majer-Kovacic-Baturina-Perisic
    Krama-Petko

    I siguran sam da.bih ih probili i to glatko

    Ako neide uvijek na poluvremenu imas opciju unutra Juranovica, Sosu i Budimira pa nabacuj u sesnaest uz Luku za kornere i prekide
  • Droljo
    6k
    Broz ni ne znam kaj je probaoaustrijanac

    Broz je trčao za onim malim yamalom uz aut liniju i kad je mali dodao u sredinu skoro je i to stigao. Znači broz tu nema milimetar krivnje. Pogledaj akciju od početka. Svaka mu čast da je skoro uspio i to stići..
  • austrijanac
    2.9k


    To stoji, ne govorim za to.

    Ali dojma sam da te stvari kroz našu sredinu prije nisu prolazile. Dva možda najiskusnija igrača na terenu da tak izlete mi je neshvatljivo, možda sam jednostavno navikao na više od njih.
  • marcio amoroso
    33.7k
    Vlašić odlazi sa eura zbog ozljede.
  • Crusades1986
    10.1k
    Vlašić napušta reprezentaciju zbog ozljede.

    Odlčna odluka da se toliko čeka igrača koji se zvao zbog atmosfere i zajedništva, a ne pozove se zamjena za Brozovića. Koja god to zamjena bila.
  • Juznjak
    3.3k
    Vlašić odlazi sa eura zbog ozljede.marcio amoroso

    Njegovo pozivanje je najveći poraz reprezentacije.
  • Papastrumf
    10.4k

    Hoce zvati nekoga umjesto njega?
  • marcio amoroso
    33.7k
    Njegovo pozivanje je najveći poraz reprezentacije.Juznjak

    Iskreno ne znam šta bih rekao. Godinama je član reprezentacije i imao je jako dobrih utakmica. Roster od 26 igrača je realno dovoljno velik da može trpjeti jednog rizičnog igrača pa načelno mogu razumjeti izbornika.
  • marcio amoroso
    33.7k
    Hoce zvati nekoga umjesto njega?Papastrumf

    Ništa ne piše. Sumnjam da može sada.
  • deda
    29.2k
    Pa jel smije?
  • Crusades1986
    10.1k
    Piše na nogometplusu u naslovu da Dalić nije najavio aktiviranje nekog sa pretpoziva.
  • Ludovic IX
    6k
    iskreno, ne krivim dalića već medicinsku sluzbu i samog vlašića. sam vlašić je trebao znat da nije dovboljno spreman i reći ""šefe, jebiga, nema smisla da uzimam jedno mjesto" i mir
  • ZGBhoy
    1.7k
    Nece bit dodatnih poziva, Dalic veli da je popis dosta sirok

    (Kaj nam nedostaje zamjena za Broza nikome nis)
  • Ivdzo11
    3.3k
    Sportske prenose da je Dalic prelomio da Petkovic starta protiv Albanije
  • Ludovic IX
    6k
    znači budimir protiv talijana i opet 0 bodova jer opet neće bit centaršuteva
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.