• Droljo
    6.4k
    Alati nisu pametnivjeko1701

    Slažem se. To je kao da veliš kak je lopata ili gedora pametnija od tebe...
  • dzis
    623
    Nije dobro sto Grci ne zele pricati o Cerinu prije eura. Ako odigra dobro,ide cijena previsoko za nas
  • blubach
    21
    Moram priznat da sam malo razočaran prijelaznim rokom do sada, ako je stvarno istina da tražimo 6 igrača, jer sam očekivao da će se do Eura riješit bar jedan...
    Pozitivno je što gledamo vrlo dobre do odlične igrače, koje su logično i teže za zaključit jer ih se klubovi ne žele pošto poto riješit, al bojim se da smo malo podcjenili tržište i da ćemo trebat potrošit puno više love od očekivanog ako hoćemo dovest prioritete.
  • Paggini
    10.5k
    Moram priznat da sam malo razočaran prijelaznim rokom do sada, ako je stvarno istina da tražimo 6 igrača, jer sam očekivao da će se do Eura riješit bar jedan...blubach

    Buraz, prijelazni rok nije ni počeo hahaha
  • SjevernaStrana
    1.2k
    Danas je prvi dan prijelaznog roka :smile:
  • Mali dioničar
    15.1k
    Evo Hummels je slobodan.

    Treba ga uzeti dok nije otišao u Hajduk.
  • Paggini
    10.5k


    Šta nije tamo negdje 25., 26. lipnja? Pa do početka rujna?
  • blubach
    21
    Naravno da nije, ali već je puno klubova dogovorilo igrače bez obzira na to, pa i mi bi dogovorili već npr Dahla ili Čerina, ali je negdje zaštekalo, najvjerojatnije financijski.
    Nema to nikakve veze s tim što rok nije počeo, to dokazuje i Dinamo jer već šalje ponude :)
    Malo je još banana kaj je Euro pa je sve 5 puta teže dogovorit sa reprezentativcima, ali eto...
  • SjevernaStrana
    1.2k
    Je, u pravu si, danas je za Premier League
  • San Lorenzo
    12.7k
    Ne očekujem nikakve transfere do srpnja kad nam počinju pripreme...također, netreba zaboraviti da ćemo prvu loptu zakotrljati tek za mjesec i pol dana, tako da ove godine stvarno imamo vremena i ne trebamo srljati, nama neki veliki remont nije potreban.
  • Nogo
    1.7k
    Neka naši prvo riješe viškove prodajom ili posudbom i to će već biti veliki +
    Onda neka se vide prioriteti i dovedu igrači na tu pozicije.
    Uz to naravno da Bati i Petko ostanu bar do zime ili cijelu sezonu.
  • Facke
    2.7k


    Nemre to tak iti. Moraju su se baviti jendim i drugem v iste vreme. Mi moramo momcad pojacati. To nam je zadnja sezona pokazala. Nema se opce kaj cekati i prve resavati igrace teri su visak.
  • Nogo
    1.7k

    Ma kužim i znam, ali ima igrača koji su C izbor (Bočkaj, Stefulj, Brkljača, Jurić, Soldo...), B izbor (Rukavina, Perić, Moha, Emreli, B.Šutalo..) i tu se treba prvo vidjeti i riješiti. To nema veze s prvom momčadi jer nisu neki ni prismrdili tamo.
  • Pop corn
    6k
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/transferi/dinamo-krenuo-po-pojacanje-pa-ekspresno-dobio-odbijenicu-kontaktirali-su-nas-ali-nismo-zainteresirani-15471338

    https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/dinamo-je-pokusao-dovesti-igraca-od-tri-milijuna-eura-odbijen-je/2573595.aspx?index_ref=rubrika_sport_ostalo_m&index_tid=524178

    Dinamo je pokušao, ali dobio je odgovor koji ne ostavlja prostor za nastavak pregovora - iz Djurgårdensa su poručili kako Samuel Dahl (21) nije na prodaju. Kako na Maksimiru postoji zanimanje za švedskog reprezentativca već neko vrijeme nije tajna, ali konkretnog posla neće biti.

    "Dinamo nas je kontaktirao prije nekoliko tjedana, ali rekli smo im kako nismo zainteresirani za prodaju Samuela. Došao je prošle sezone i nije dugo s nama. Sigurno će biti i drugih europskih klubova koji će nam se javiti, ali nećemo gubiti vrijeme na pregovore. Samuel će ostati u Djurgårdensu još godinu dana - poručio je sportski direktor švedske momčadi Bosse Andersson.

    Ps : kasne s ovim jedno 7 dana
    Nogo

    GNK Dinamo nije kontaktirao nikoga u tom klubu. Nažalost švedski prvoligaš pumpa cijenu igrača preko naših leđa očito znajući za još neke druge ponude
  • Orc123
    6k
    pripreme su jako bitne i za same igrace koji dolaze i za nas same jer bi mi trebali ubirati plodove dobrih priprema na kraju krajeva, bas kao i plodove dobrih predstava novih igraca za koje su te pripreme krucijalne, a bez kojih cemo biti laka meta za iole jacu europsku momcad. Tako da za mene krucijalne pozicije do sredine 7mj. Pod obavezno.....to da cemo se mi samo tako rijesiti viskova, nema sanse jer ce oni traziti sebi dobre ugovore jer su tu na dobeim placama i nigdje im nije sila tako da dolasci ne ovise o odlascima viskova nikako!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions