• Mr Anderson
    6k
    Mi smo za početak sezone dobro pokriveni i nije tragedija ako pojačanja ne budu tu prvi dan priprema. Ove godine imamo taj luksuz da nam Europa počinje tek pred kraj kolovoza, a već imamo osiguranu EL. To nikad nije bilo. Prava pojačanja se brzo uklope.
  • MarK
    330
    Ključno pitanje je vezano uz Petka. Ako ostaje nismo toliko loši naprijed, ako odlazi katastrofa smo i hitno treba dovoditi pojačanja. Očekujem izjašnjavanje po tom pitanju. Dan za danom prolazi, a ništa se ne rješava
  • Marquis Manners
    17
    Ponašam se kao da nećemo dovesti nikoga, niti jedno pojačanje. Možda dovedemo koju prinovu, jer za moj pojam smo dosta neaktivni na tržištu.
    Na taj način sebe čuvam od razočarenja.
    A ako ode Petković i Baturina...što možemo? Život ide dalje s njima ili bez njih.
  • Droljo
    6.4k
    Možda da razmislimo o ivanoviću iz rijeke kao opciji za naprijed?
  • Maximo
    332


    Ovo je baš istina...očekivao sam više dosad od par glasina...s obzirom na najavu da se gledamo pojačati...samo da ne ispadne loše ko prethodni rokovi....
  • dinon7
    554

    Nemogu se složiti s tobom kolega.
    Smatram da je svakom novom igraču jako bitno proći cijele pripreme s ekipom radi lakše prilagodbe. Ne dovodimo mi Messija koji će sutra uskočiti u Dinamov sastav i dominirati.
    Dovoljno jak roster za otvaranje sezone?
    Petko i Baturina će doci krajnje izmoreni na pripreme nakon svega par dana odmora. Zar trebamo opet ući u sezonu u bodovnom zaostatku pa cijelu sezonu ganjati ostale ekipe?
    Mislim da ne, mislim da od samog početka trebamo dominirati i prvenstvo prilagođavati nama i tempu koji nama odgovara.
    Situacija je idealna, osiguranog novca ima, Europa je osigurana i za mene bi bilo krajnje amaterski krenuti u pripreme i novu sezonu bez prijeko potrebnih pojačanja.
  • Maximo
    332


    Mislim da bi trebali dat Špiki još jednu šansu ali ko centralnom napadaču
  • Jos-Optimus
    850
    Kako znaš da se ništa ne rješava? Radiš u klubu? Što očekuješ? Shvati da se jedino piše o Hajduku jer od tamo curi na sve strane i oni forsiraju te mega priče da sakriju kaos. Iz Dinama nećeš znati ništa dok pojačanje ne potpiše i to je top, tako treba. Ako lovimo kvalitetne igrače koji su negdje zapeli ili prošli ispod radara - nećemo ih dovesti ako to ne odradimo tiho. Posao se ne odrađuje preko medija
  • Orc123
    6k
    ponavljam Rijeka je protiv nas u najmanju ruku bila ravnopravna a posjedom se nismo mogli nametnuti. Pobjedili smo na iskustvo i karakter! Svi smo svijesni da mi nismo izdominirali igrom i takvi ne smijemo uci u novu sezonu....
  • marcio amoroso
    34k
    Možda da razmislimo o ivanoviću iz rijeke kao opciji za naprijed?Droljo

    Ajmo završiti sa Ivanovićem i tim forama.
  • MarK
    330
    tko je spomenuo pojačanja? Moj upis je vezan za Petkovića. Očekujem da se on i klub izjasne u vezi ostanka ili odlaska. Zar se i to krije? Status igrača kojeg imamo u rosteru? Reci želim otići ovo ljeto ili ostajem barem do isteka ugovora. Valjda si načisto s tom odlukom nakon toliko godina u klubu.
  • Marquis Manners
    17

    Svi to znamo, nameće se pitanje što ako uđemo takvi u novu sezonu? Jer ako gledaš trenutnu sutuaciju, bliže smo tome da uđemo takvi.
    Mislim da treba komentirati tek kad klub objavi igrača u dresu, do tada ništa. Samo bojim se da ćemo se načekati za tako nešto.
  • Jos-Optimus
    850
    Kako znaš da se to ne rješava? Nemaš pojma što su pričali i u kojem je to stadiju? Možda imaju neki gospodski dogovor. Ponavljam, bezvezna panika je nepotrebna. Ova garnitura zna što radi, nisu maloumni
  • MarK
    330
    01.09. ću komentirati garnituru. Ne znam koliko jesu ili nisu sposobni jer ništa posebno još nisu napravili, a ne vjerujem nikome dok nema rezultata. Imaju prilično komotnu situaciju u vezi Europe i stvarno se nadam da će to znati posložiti.
  • Zagi
    5.8k
    Reci želim otići ovo ljeto ili ostajem barem do isteka ugovora. Valjda si načisto s tom odlukom nakon toliko godina u klubu.MarK

    Kada očito nije načisto.
    Klauzulom se osigurao da je sve u njegovim rukama , prema tome kaj tu imaju za reći Marić ili Zajec?
    A Petko će čekati do kraja EPa da vidi koja ponuda će mu uletjeti. To je htio prije godinu dana , to je i dobio. A mi smo dobili tri trofeja.
    Svi znamo njegovu osobnu situaciju , pa njegove mušice itd. Jbg , tak je kak je. Ima puno prepreka za njegov izlazni transfer ali isto tako može otići sutra.

    Kako se postaviti kao klub kada nemaš ništa u svojim rukama?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions