• NORTE
    9.8k
    Bit će smiješno ako oni s dugovima sklepaju bolju ekipu od nas, nadam se da u klubu rade punom parom na jakim igračima, a ne HNL i slovenskim poluproizvodima.Keyser Soze
    Prodana 4 standardna reprezentativca za ukupno 40-ak milijuna eura, a igra nam Špikić.

    Kod nas se razbacivalo prihodima kluba šakom i kapom, najbolji primjer je Kačavenda.
  • Keyser Soze
    8.6k

    Nosonjin pokušaj dovođenja dijamanta propao, očekujem da se sad okrene Ronaldu.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Kako bih volio da 1.7. novi igraci (pojacanja/kapitalci) predstave novi Castoreov dres za novi Dinamo.

    Cisto da neki shvate da razbacivanje imenima i zeljama ne znaci nista.

    Pitanje je i za Cerina je li ima tu ista, ali ocito je da nista ne curi iz kluba tako da :strong:
  • Brusa
    971
    Ne tresite se, nek dovedu kog hoće... Mi smo dinamo
  • badjibadara
    1.9k
    Moze i u SOTD:

    Transfermarkt, na čijim se stranicama mogu pronaći informacije o svim svjetskim nogometašima i njihovim tržišnim vrijednostima, iz nekog razloga povezao je Lionela Messija s transferom u splitski Hajduk.

    Prema informacijama Transfermarkta, Hajduk ima nevjerovatnih 39 posto šansi da dovede za mnoge najboljeg igrača svih vremena koji trenutno igra u američkom Inter Miamiju.

    Naravno, od toga neće biti ništa, ali je očigledno Transfermarkt, nakon što je legendarni Gennaro Gattuso preuzeo Hajduk, "nasjeo" i na šalu da bi Messi mogao pojačati klub s Poljuda.
  • Nadmocniji
    46
    ovo spada u "Shit of the year", malo sam i rekao...
  • Facke
    2.6k


    Takuv tekst same neste more napisati ko nikad u zivoti nije bil na stranice Transfermarkta niti zna kak se koristi. Koji "novinar" je to napisal?! Nek se ostavi odma posla.
  • jedan u nizu
    6.7k
    Prošle godine De Gea, ove godine Messi.
    Na zimu ocekujem Mbappea i Bellinghama zajedno u trampi za Šarliju i Lučića
  • Captain America
    15k
    De Gea,jedan u nizu

    Neuer? :razz:
  • jedan u nizu
    6.7k
    Neuer?Captain America

    De Gei istjecao ugovor pa su pisali na TM da ima sanse doci u Hajduk jer su ga ovi zazivali iz zajebancije prvo na drustvenim mrezama.
    A s obzirom da Neuer jede škampe i kozice po dalmatinskim otocima, nebi me cudilo da kazu da je obecao nekom kumu da ce odigrati barem jednu sezonu za bile :sweat:
  • Jos-Optimus
    747
    Sve stoji, osim Perišića. Mislim da smo i sad protiv Portugala mogli vidjeti koliko je dobar, naravno da mu treba vremena, ali to je Perišić, lik koji je mentalno drugi svijet za sve Kaliniće i Livaje, vjerujem da ga zato i svi cijenimo.

    Ja bih, osobno, baš voli oda im dođu Džeko, mala izdajica papak Rakitić i koga već sve žele dovući. Onog trena kad takvi likovi dođu u HNL kreće zekica, nema tu više ozbiljnog nogometa, pa njih bi jedan Osijek, Rijeka i Loksa ubili, ali ubili trkom. Nema tu kruha, nije ovo Fener pa da Džeko može naprijed laganini dok 3 klase trče kao blesave za njega, koliko god on bio dobar - ne mogu 4 igrača šetati. To bi bio krah epskih razmjera
  • jedan u nizu
    6.7k
    Onog trena kad takvi likovi dođu u HNL kreće zekica, nema tu više ozbiljnog nogometa, pa njih bi jedan Osijek, Rijeka i Loksa ubili, ali ubili trkomJos-Optimus

    Da se složi takva ekipa mislim da bi njima motiv bio da pomognu klubu da nakon 20 godina dođe do titule. Sumnjam da bi se došli švercati, barem ne takvi karakteri.
    Igrači poput Livaje i sličnih (rekao bih kao i Brozović, Vrsaljko i Vlašić - jer mi djeluju kao takvi karakteri) da, ali Rakitić i slični - sumnjam. Prepametni su oni da bi došli i zajebavali se, pa nakon laganog trčkaranja po HNL oranicama da više nemogu ljetovati na Hvaru i Braču :sweat:
  • Jos-Optimus
    747
    Rakitic u ovim godinama i nakon arapske avanture nije vise ozbiljan igrac, garantiram da je lošiji od Antolica. Vidio si sto se Luki događalo dok bi prosjedio 2-3 utakmice, zamisli sada bez ikakvog podrazaja trckarati tamo, a nemas regeneraciju kao nekoc. Jedno je volja, drugo mogucnosti
  • Ivanmtk
    775
    Ne trebamo se uopće uspoređivati s njima. Imamo potpuno drugačiju strukturu kluba, način financiranja i ciljeve, kako klupske tako i natjecateljske. Oni imaju cilj nas srušiti i sve će napraviti za to, jer svak želi bit prvi trener, SD, predsjednik koji je nakon 20 godina donio naslov prvaka. Za to će napravit sve bez obzira na dugoročne posljedice. Pa nema ništa lakše nego se pokupiti iz kluba kad ne uspiješ. Mi s druge strane gradimo dugoročno financijski održiv klub kroz razvoj i prodaju igrača. Samim time i način sastavljanja momčadi nam je potpuno različit. Jednostavno ništa s naše strane se ne smije dogoditi što bi ugrozilo dugoročnu stabilnost kluba. Ove godine smo pokazali da i sa na oko lošijim kadrom možemo bit prvi. Naravno da to ne znači da se nećemo pojačati, naprotiv mislim da se ova situacija kad krećemo iz PO, u kojem si klub sa najvećim koeficijentom, mora iskoristit za ulazak u LP. Ali opet sa pametnim transferima koje naš budžet bez problema izdrži.
  • NKDZ86
    502
    a povrh svega, najbitnije je to kaj nismo isti, tamo je divčji zapad, nema razuma kad je teško.
    Da su oni na našem mjestu bili, oni bi digli poruku potopit ćemo vas, a mi ne damo da potoneš. Tu je ključ.
    Ps. Profilna ti jaka haha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.