• Mlađi referent
    11.4k
    dole, to je gora vijest nego bilo kakav Guardiola, Klopp, Gatuzo na klupi Hajduka.GaijiZG

    Buraz moj

    Kakva panika
  • Keyser Soze
    8.6k
    Bit će smiješno ako oni s dugovima sklepaju bolju ekipu od nas, nadam se da u klubu rade punom parom na jakim igračima, a ne HNL i slovenskim poluproizvodima.
  • SjevernaStrana
    1.2k



    "Miereza nećemo prodati hrvatskom klubu" - Boto

    Tako da što se Dinama tiče, ništa od Miereza
  • Jos-Optimus
    794
    Sorry, ali ne mogu tu vijest shvatiti ozbiljno, ali nikako.
  • Captain America
    15.1k
    Zašto bi Osijek prodao najvažnijeg igrača, kojem ističe ugovor i od čije odštete duguju ozbiljan postotak Alavesu, direktnom konkurentu za 2. mjesto? Puno vrjedniji im je Mierez koji ih može uvesti u KL nego taj sitniš što bi sad dobili.

    Neće ga dati nama koji možemo platiti, a ne da će ga pustiti ovima dolje...
  • Ivan0302
    294
    Kako je blizu Hajduka, ako je Boto sam rekao da neće ga prodati niti u jedan klub HNL-a.
  • Jos-Optimus
    794
    Mislim da se nepotrebno diže panika, samo sa protekom godine smo jači od njih kad nam klinci i prinove budu iskusniji i bolji sa ovakvom ssezonom iza sebe...da ne pričam kako ćemo se sigurno pojačati, pa nisu maloumnici u upravi...samo što ne puštaju ništa van pa se novinari grče u znoju
  • veselko tenžera
    1.5k
    nije, Boto je rekao da neće u hrvatski klub. Znači može u Hajduk.
  • Captain America
    15.1k
    evo i rakitic :rofl:Keyser Soze

    Hajduk se raspituje može li se Rakitić kako izvući iz Saudijske Arabije. Ondje u Al Shababu ima plaću od 15 milijuna eura po sezoni, a ugovor mu traje do ljeta 2025. godine.

    Radije bi da mi dijete bude poput Bartulice nego novinar.
  • GaijiZG
    826


    "Miereza nećemo prodati hrvatskom klubu" - Boto

    Svašta ljudi kažu, obično dizanje cijene igraču.




    Ja ti kažem da je kontakt uspostavljen, ne bi pričo gluposti. Sam se nemojte čudit ko pura dreku ak do tog transfera dođe.
    Meni samo nije jasno OTKUD njima lova.
  • Nino Bule
    12k
    Kazem ak je istina za dzeku i rakitica, kale radi kebabspor
  • Keyser Soze
    8.6k
    Hajduk se raspituje može li se Rakitić kako izvući iz Saudijske Arabije. Ondje u Al Shababu ima plaću od 15 milijuna eura po sezoni, a ugovor mu traje do ljeta 2025. godine. Rakitić, baš kao i Džeko, nije imun na kombinacije oko dolaska u Hrvatsku: "Ako me budu zvali, onda ću sjesti s kumom, ispeći dobar roštilj i razgovarati o tome. Porazgovarat ćemo i vidjeti što i kako", rekao je legendarni hrvatski veznjak za Tportal.
  • DrawTube
    3.5k
    Ma evo i Mbappe dolazi rješeno je sve ipak ništa od Reala
  • emilperska
    4.3k
    Ne vjerujem u to da Mierez ide dolje, osim ako je neka bolesna trampa u kojem Osijeku daju 2-3 igrača i nešto love. Dakle po meni, jako malo vjerojatno..

    Ovo s Rakitićem i Džekom u Hajduku mi je taman potez za njih. Dovest lika u 37. godini nakon pola godine Saudijske Arabije, tipični njihov populizam.

    Džeko u 39. godini, iako dobro igra u Feneru.

    Po meni svi ti transferi (Džeko, Perišić, Raketa) to su sve igrači koji koštaju, a imaju već između 35-38 godina, par težih ozljeda iza sebe i vrijeme svakako više ne radi za njih. Ok, i dalje je tu određena klasa. Ali to je teški all in hazarderski potez od njih gdje opet bacaju sve na ovu sljedeću sezonu, s tim da kad kroz godinu dana ili dvije se ti igrače umirove, oni su stvarno onda u provaliji ako ne uzmu naslov.. Financije u kurcu, nemaš više ni potpisane igrače, nemaš nikog..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.