• dinamo u srcu
    1.4k
    Dečki, neka oni dovode i kupuje koga hoće , ne znaju da sa takvim stvarima samo mobiliziraju nas igrače i navijače i da ćemo od prvog kola nastavit di smo stali, nastavit pobjeđivat. Očekujem već od prvog kola hnl-a pun sjever i zapad i nabrijanost i na terenu i na tribinama kako se nebi dovodili u situaciju da ne budemo prvaci.

    Mi imamo odličnu ekipu i sada već uigranu ekipu plus dolazak par juniora u prvu momčad je garancija za budućnost, Imamo posložen klub konačno ,imamo gard pobjednika i ne bojim se da nećemo biti dobri, već da ćemo biti sve bolji i bolji kako vrijeme bude odmicalo.

    Na nama je sve, da dečkima na terenu budemo vjetar u leđa i da ih guramo do novih pobjeda i da ne damo da potonu.

    Idemo opet po duplu krunu i iskorak u europi. Neka drhti cijela europa. Nezaustvljiva lavina se širi i to je jedino bitno.
  • Ivanmtk
    793
    Ma naravno. Pa pogledaj sad tih ekstremnih skokova iz depresije u euforiju. Što je netko napisao sad i njihova uprava zna kako ih dić na noge, zapalit euforiju i mislim da im je to svima prvi cilj na početku svake sezone. Bez obzira kakve to posljedice na atmosferu u klubu i momčadi dugoročno imalo. A to nikad nije dobro. Pa ne priča Dalić bezveze o poniznosti.
    Haha hvala. Pod dojmom sam ludosti ovog lika.
  • BBB Baranja
    284
    Takva politika dovodenja zvucnih imena umjesto plana i programa osudjena je na propast. Taj njihov balon ce puknit brze i jace nego prosle sezone, a onda ce ove scene iz Osijeka bit mala maca za ono sto cemo gledat dolje
  • bbb medimurje
    3k
    Nit ce dovest dzeku, nit rakitica, nit messia niti neuera niti de geu niti rebica, niti ce brekalo ostat, prestanite vise s tim, ajmo dalje
  • The Undertaker
    4.5k
    Dok god su proračuni klubova takvi kakvi jesu, Dinamo će biti dominantan. Može se dogoditi jedna loša godina ali bi trenutna klupska vlast trebala dobro podbaciti da nas netko pretekne u sljedeće 4 godine. Shodno tomu, Dinamo treba roster i klupsku sportsku politiku podešavati prema ambicijama u Europi a ne u HNLu. Ako smo mi dovoljno kvalitetni za igrati LP i EL onda se HNL rješava sam po sebi. Dakle, pustite Hajduk na miru. Mogu oni kemijati i raditi PR poteze ali nas realno teško mogu ugroziti, pogotovo na duži rok.
  • dumitrumitu
    894
    Dok je dinamov budžet bio 60mil a hajdukov 20mil moglo se očekivati da budemo dominantni. Sada kada mi idemo prema 40 a hajduk 30 to više nije tolika razlika.
  • The Undertaker
    4.5k
    Sada kada mi idemo prema 40 a hajduk 30 to više nije tolika razlika.dumitrumitu

    Ključno pitanje je zašto mi idemo prema 40. Već sam ga postavio ali realnog odgovora nema.
  • NKDZ86
    507

    Zato jer se kralo na mala i velika vrata i zato kaj su gledali svoje interese, a ne interese dinama, zato.
    Pa novo vodstvo je napravilo više u 3 mjeseca, nego ovi konji u 2 godine. Dno dna.
  • dumitrumitu
    894
    A mislim bubnuo sam brojku od 40mil ali u izjavama se stalno govori o štednji pa mi je to pretpostavka.
  • Ludovic IX
    6k
    gle, štednja je i ako ti zatvoriš rupe pa ustedit 7-8 milja a povećaš budzet za plaće za 3-4 milje i pojačas ekipu .. a znamo da je rupa bilo
  • The Undertaker
    4.5k
    Nama se prihodi zadnjih 5-6 godina kreću između 50 i 60 mil. eur. Rashodi su isto tu negdje. S obzirom na inflaciju, da bi ostali na istom realnom budžetu on bi ove godine trebao biti 60mil+ . Ako bi bio 40 (a mislim da neće) onda je to debeli pad u odnosu na npr. 2021.
  • nemapredaje
    2.2k



    Štednja se odnosi na troškove, ne na proračun
  • Jos-Optimus
    794
    A čuj...da se nije kralo budžet bi nam bio 80+ bez da trepnemo. Glava je krao i uzimao i muzao i doslovce smo visili o niti prošle godine, iščupali smo se i imamo sve preduvjete da rastemo. Hajdukov budžet nije relan, niti održiv
  • The Undertaker
    4.5k
    ''Štednja'', po meni ne znači da ćeš smanjivati ukupne troškove već da ćeš raditi preraspodjelu tako da više novca ide na plaće igrača a manje na ostale sporedne odnosno neprofitabilne pozicije. Ako se želi napraviti akumulacija onda bi se ona trebala raditi sa sredstvima koja su bila rikverc dok bi troškovi za plaće igrača trebali ostati isti u realnom iznosu (uz korekciju za inflaciju).
  • The Undertaker
    4.5k
    A čuj...da se nije kralo budžet bi nam bio 80+ bez da trepnemoJos-Optimus

    Naravno da ne bi. Prihodi bi bili isti (jer je i tako većina novca ulazila u Dinamo) samo bi troškovi bili manji za taj rikverc.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.