• striko
    1.3k
    Sve mogu progutati osim Miereza. Privući ga u Split s fritulama i pretkolama KL-a bi bio potez stoljeća.
  • Crusades1986
    10.2k
    Igrača koji uopće pomisli otići dolje, a ima istovremeno interes s naše strane, ne žalim niti želim više vidjeti kod nas stotinku.
  • Mihaljević
    8.7k
    Džeko, Rakitić, Perišić i Rebić nisu budućnost i takvi igrači (ako) mogu igrati 1.5 sezonu na nekom prihvatljivom levelu i poslje će im se desiti strmoglavi pad jer nemaju novaca ni reputaciju za dovesti zamjene njihovog kalibra, dok će naša buduća pojačanja npr. Čerin, Celar etc. već polako priviknuti na Dinamo i dati će najbolje igračke godine dati Dinamu, pa i u europskim tekmama , a da ne pričam kolika će biti razlika u cijeni. Neviđeno mi je drago da su doveli Gatusa koji nema blagog pojma o ligi i hrvatskom nogometu, iza likova koji HNL imaju u malom prstu (ZZ, Jurić, Vaha itd). Najmanje gdje možemo igrati ove sezone je EL, dok oni konfrencijsku mogu samo sanjati. Naravno da ih ne treba otpisat i govoriti da imaju sranje ekipu, ali Dinamo ide u puno pametnijem i logičnijem pravcu nego JSK Veteran.
  • Fanboy
    2.3k
    Baš sam vidio na snetu raspravu za ove ozljede u Loksi. U godinu dana otišli Vasilj, Kačavenda, Stojković i Krivak sve prednji križni....Pjaca je isto preveo dvije sezone u Loksi i otišli mu prednji križni sa 21 godinom. Ne kažem da onaj odurni travnjak u Estoniji nije utjecao, ali tu su se nakupljale mikrotraume godinama.

    Tu je kombinacija terena i treninga( čitao da rade sa privatnim kojim preforsira). U svakom slučaju velika šteta i ako ne žele se upropastiti jer žive od prodaje talenata, onda će pod hitno nešto morati mijenjati.

    Nadam se kako će Šotiček proći nešto bolje...
  • eol12
    400
    Jedini problematični transfer od svih navedenih može bit Mierez, ovo drugo sve su mogli naučiti na primjeru Kalinica samog da ne funkcionira, a košta masne pare. Kod igrača od 36+godina ovakvi loši naši tereni brzu izvuku ozlijede i vise to nije to
  • IstokKa96
    611
    Vjerujem da i u nasoj svlacionici ima razlicitih karaktera, ali zamisliti Gattusa na celu igraca koji se dovode u kontekst juga u kombinaciji s postojecima izaziva jos vece nestrpljenje za pocetkom voljenog nam HNL-a.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Nema razloga bojati se Hajduka. Nitko ne ide dolje iz ljubavi nego za solde, a ove godine im je budzet manji nego prethodne. Uvijek ciljaju na dovodenje zvucnih imena na papiru jer to podrazumijeva neutemeljenu euforiju od koje vise zive nego od rezultata.

    Igraci od 35+ godina dolaze rekreacijski ili rehabilitacijski u Hajduk. Perisic nemocan, Kalinic bio nevidljiv (osim u par situacija), Ođiđu ne treba komentirat... To su sve igraci eventualno za zadnjih 20-30 minuta utakmice, a onu pocetnu bazu dovoljnu za osvajanje naslova ne mogu nikako priustit. Tu skrtare dovodenjem besplatnih skartova sa isteklim ugovorima.
  • Dudu9
    567
    Za Lokomotiva igrače kako mi je rekao jedan što privatne treninge rade, najveća krivica na Čabraji jer na treningu maksimalno troši igrače i naravno u nedostatku odmora za tijelo i mišiće događaju se ozlijede
  • Toni90d
    112
    Hajduk postaje kao onaj ruski klub od prije koju godinu, samo ne daju plaće kao oni, nego uzimaju igrače pred mirovinu, na kraju će se ugasiti kao Rusi ili igrati 4 ligu.
  • veselko tenžera
    1.5k
    Uslijed cijelog ovog cirkusa s Jurićem pa dolazak Gatusa i najave Džeke i Rakete moram priznati da sam podcijenio njihovu inteligenciju. Ni s ovim upgradeom to nije neka super razina inteligencije, ali nisam im davao ni toliko.
    O čemu se zapravo radi, a da sad shvaćam. Euforiju koju stvore koriste da zaglupe bili puk i to je od ranije poznata metoda. Gladni su, drogiraj ih da ne misle na glad. Međutim, euforija ima pragmatičnu primjenu, a to je branje love. Kad preko ljeta dođu dijasporići i turisti, euforija se aktivira i ona rezultira povećanom razinom hormona sreće, a u takvom stanju se lakše troši lova. Tu nalupaju par milijuna i žive neko vrijeme. Zbog toga ova zvučna imena i pumpanje atmosfere.
    Nije to nešto dugoročno, puknut će prije ili poslije, ali da, priznajem da im je IQ za 8-9 veći od Forrest Gumpa.
  • Teofil Kateran
    1k
    Ne volim podcjenjivati, ali činjenica je da se iz godine u godinu dolje vrti ista priča. U financijsku situaciju nisam upućen, ali mislim da svatko može zaključit da para nemaju za platit Džeku, a kamoli još i Rakitića, a da ne nabrajam da imaju već na ugovoru Livaju, Gatussa itd. Ne igra ni Perišić za džabe, a i upitno je koliko će on ostati. Po meni je jedina neka šansa da on ostane ako izbore skupinu Konferencijske. Na papiru to možda i izgleda izvedivo, ali po prijašnjem iskustvu ne bih polagao prevelike nade u to. Mi se uopće nemamo koga dolje plašit i trebamo se bavit sobom, mogu dovest 5 Gatussa i 5 Rakitića ako mi odradimo dobar prijelazni rok.
  • blackbully
    4.5k
    Hajduk postaje kao onaj ruski klub od prije koju godinuToni90d

    Anzhi Makhachkala. Roberto Carlos, Boussoufa, Zhirkov, Diarra, Eto'o, Traore, Willian... Izdržali par godina i službeno se ugasili.

    samo ne daju plaće kao oniToni90d

    Pa kako je krenulo... Nije ni 1€ kao što je na početku trebao biti.
  • Nogo
    1.6k
    Mislim da ovo za Miereza nema nikakvog uporišta da bi otišao dole.
    Prvo, Osijek bi ga rađe dao van za neke novce i drugo to bi Mierezu bio žešći downgrade.
    Sigurno i Mierez ima neku u glavi da mu je odlazak dole korak nazad u karijeri.

    Ako kojim mission impossible slučajem ode dole to bi preveliki minus po meni bio za našu upravu.
  • Droljo
    6.2k
    ne bi pričo glupostiGaijiZG

    Otompotom...



    Šalim se frende :grin:
  • superhik
    10.6k
    Mierez u Hajduku je isto kao i Mierez u Osijeku. Četvrto mjesto.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.