• IstokKa96
    611
    Jebes kuma ako ne zna ispeci dobar rostilj
  • Nolifer
    7k
    Pa kaj nije Raketa izjavio da je Dinamovac? Pa kaj bu im dole još jedan Dinamovac igral, su ponorili?
  • Keyser Soze
    8.6k
    Pa kaj nije Raketa izjavio da je Dinamovac?Nolifer

    Stari mu je dinamovac, Ivana zaboli i za jedne i za druge.
  • Paggini
    10.2k
    Ne postoji apsolutno nikakva logika da Mierez ode dolje, ni sa strane nepostojećih financija Hajduka ni sa strane Miereza kojem bi odlazak dolje bio realni downgrade u odnosu na ovo što ima u Osijeku.

    Bilo kako bilo, ako se i ovo i nekim apsolutnim čudom ostvari, vidjet ću ovo kao veliki, ali veliki poraz Dinamove uprave, nažalost.
  • Captain America
    15.1k
    Između vaterpolista i NO je puklo zbog Uremovićeve plaće. Novinarima su pustili da je Leko uzeo kompletnu otpremninu da naprave pritisak na njega. Jurić je odbio klupu jer mu nisu mogli obećati pojačanja.

    I sada bi ljudi koji prate nogomet trebali povjerovati da će nakon skupog Gattusa dovesti preskupe Rakitića i Džeku uz blagoslov NO.

    HNLovska verzija Brooklyn Netsa od prije 10 godina ako je nekim čudom istina.
  • Jos-Optimus
    794
    Raketa je bio Dinamovac, ali mali papak je takva ***** da se odrakeao repke zbog žene, a kluba zbog kuma. Koliko znam, i on im je sponzor kao i Bogdanović. Samo nek im dođu svi, ako im dođe ta bagra skupa dolje, to će biti sprdanje žešće, nema ozbiljnog nogoemta s takvom ekipom, bio bi to iznimno jak udarac u zid, osobno bih volio da im svi navedeni dođu
  • sanjinlego
    2.5k
    Možemo se mi zajebavati i šaliti na njihov račun, ali ..

    Dolazak trenera, koji kakav god - je "glava" za naše prostore .. tu su i dalje Lucic, Sarlija, Uremovic, Melnjak, Zaper, Sigur, Pukstas, Krovinovic, pa i taj livaja, plus Perisic.

    Uz 2-3 pojacanja nece to izgledati "slabo" .. ne kazem da ce biti Real ili City, ali mi (Dinamo) se trebamo uozbiljiti.
  • Str1nger Bell
    853
    Mierez u Hajduk, nemojte se zajebavati.
    Još samo da tu netko napiše da i Petkovic ide dole jer ce mu aktivirat klauzulu.
  • Kruno
    236
    Ne kuzim zamaranje oko Hajduka koji ce ove godine biti 4 iza Osijeka.
  • Paggini
    10.2k
    Lucic,sanjinlego

    Klaun.

    Sarlija,sanjinlego

    Klaun.

    Uremovic,sanjinlego

    Dobar igrač.

    Melnjaksanjinlego

    Dobar igrač.

    Zapersanjinlego

    Dobar igrač.

    Sigursanjinlego

    Prodaja.

    Pukstassanjinlego

    Prodaja.

    Krovinovicsanjinlego

    Klaun.

    pa i taj livaja,sanjinlego

    Kralj klauna.

    plus Perisic.sanjinlego

    Invalid.
  • sanjinlego
    2.5k


    Bravo. Sve znaš, stručnjak!
  • Ivdzo11
    3.3k
    No kako neslužbeno doznajemo, od Rakitića u Hajduku, barem još godinu dana, neće biti ništa. Ima važeći ugovor sa Saudijcima, ne namjerava ga raskidati...

    Ljudi od očaja do beskonačne euforije u par sati...

    Upitan je ostanak Perisica, a kamoli da dodu Rakitic i Dzeko....

    Edit: Evo klub iz SA nudi godisnju placu 25mil eura, dok Fener trazi naknadu od 7 mil za transfer
  • NitkoBitan
    13.5k
    Tko se boji Hajduka jos? :sweat:

    Hajduka se ne bojim ja, ne bojim ja, ne bojim ja, tralalala...
  • Captain America
    15.1k
    Ljudi od očaja do beskonačne euforije u par sati...Ivdzo11

    A pojedince ovdje 13.6. već lovi panika...
  • Paggini
    10.2k


    Ma kužim tvoju poantu, ali mi radimo malo preveliku priču od Hajduka, momčad im je u puno, puno gorem stanju od naše. Jedini igrači koji valjaju su u izlogu za prodaju, Uremović je zdrav, a Melnjak i Žaper kad se vrate, tko zna kakvi će se vratiti, nadam se u dobrom stanju, ali s takvim ozljedama nikad ne znaš.

    Oni trebaju puno veći overhaul u svlačionici od nas, a tu čak i ne uključujem ni mentalitet i atmosferu u svlačionici koja je sigurno toksična par excellence.

    Uglavnom, ovo zazivanje straha od Hajduka mi je komično, više se bojim Osijeka i Rijeke ako ostane u istom sastavu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.