• Mali Zeus
    13.2k
    To je na sudstvu da odredi tko je i koliko krao. Zna se koji su osuđeni do sada... ili bi rulja trebala suditi na punom trgu ko u srednjem vijeku.DiddyGuela

    :lol:

    Ti fakat ne odustaješ.

    Mislim da bi trebao staviti karte na stol i reći nam što stvarno misliš. Vidim da te nešto jako grebe.
  • Mali Zeus
    13.2k
    ↪Paggini ovo "odjebi iz Dinama" se mozda ne vrti ovdje, ali po drustvenim mrezama ima svega, na to mislim. Nije bitno gdje pise, poanta je da ima navijaca koji tako razmisljaju.Marley

    Ima i onih koji razmišljaju da nema mamića ne bi bilo dinama i da mu je namješteno itd.
  • rioda
    4.8k
    Niste valjda očekivali da Lesički u intervjuu s Petkovićem ne bi iskoristio priliku za još malo hvalospjeva za ženu, majku, kraljicu
  • DiddyGuela
    2k


    Rekao sam sve sto mislim. Ovo sve skupa je ispalo jako glupo i nepotrebno. Jednostavno ne mogu shvatiti da se diglo toliko buke oko jedne izjave. To je sve, no hard feelings.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Rekao sam sve sto mislim. Ovo sve skupa je ispalo jako glupo i nepotrebno. Jednostavno ne mogu shvatiti da se diglo toliko buke oko jedne izjave. To je sve, no hard feelings.DiddyGuela

    Pa di ti vidiš buku. Ovo je forum gdje ljudi razmjenjuju mišljenja i ovo je samo još jedna tema o kojoj raspravljamo.
  • DiddyGuela
    2k


    Mislim na buku BUUUUUU tokom doceka.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Mislim na buku BUUUUUU tokom doceka.DiddyGuela

    Sasvim legitimna reakcija. Nije 'linčovanje', nije lov na vještice, samo 'rulja' (kako ih ti zoveš) kojoj se nije svidjelo to što je Petković rekao. Ni više ni manje od toga. Samo ti ovod radiš od toga buku i problem.
  • Tom Hanks
    3k
    Trebali su svi pljeskati i skandirati Tata vrati se!
  • scooniepenn
    3.3k
    A tko je spomenuo “Tatu” kako ga ti zoves i jos pises velikim slovom? Petko je zasigurno promasio trenutak i to je valjda svakom jasno. Slazem li se s njegovim rijecima? Ne slazem. Je li zbog toga meni pao u ocima, jednako tako nije. On je kao kapetan smatrao da time treba zakljuciti pricu oko nekadasnje vrhuske, za to je izvizdan i to je to. Ono sto mi nije jasno je zasto neki spominju Mamica i koga boli ona stvar za tu individuu. Sto se tice Petkovog intelekta dovoljno sam puta cuo od ljudi kojima vjerujem, a koji su s njim razgovarali u nekim privatnim situacijama da je inteligentan decko. Povrh toga, na jednom humanitarnom sahovskom turniru koji organizira jedan moj prijatelj (nas bivsi velemajstor) Petko je trijumfirao. Nacin na koji igra sah mi je isto podosta rekao o njegovom inteligenciji. Socijalna inteligencija je nesto drugo, no neki to ovdje ne razlikuju.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Ono sto mi nije jasno je zasto neki spominju Mamica i koga boli ona stvar za tu individuuscooniepenn

    Pa Vlatka Peras i Mirko Barišić su imali nešto s tom individuom, dapače.
  • scooniepenn
    3.3k
    Pa ja pitam ponovno je li Petko Mamica spominjao ili nije? Ako nije zasto ga se spominje? Imali su i svi ostali zaposlenici kluba. I pritom ne mislim na cistacice i ljude zaduzene za odrzavanje terena.
  • bluepower86
    950
    Moze se Petko pravit “lud”koliko god zeli,znamo svi sta je bivsa garnitura radila i sto je predstavljala.Bio to Antolic,Barisic,Peras i ostatak ekipe.Nek si zbroji 2+2,uostalom to nije njegova briga,nek se pokaze na terenu a ove izjave treba zanemarit.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Pa ja pitam ponovno je li Petko Mamica spominjao ili nije? Ako nije zasto ga se spominje? Imali su i svi ostali zaposlenici kluba. I pritom ne mislim na cistacice i ljude zaduzene za odrzavanje terena.scooniepenn

    Pa ne znam zašto nije. Kad već 'treba cijeniti ono što je bilo'.
  • emilperska
    5.7k
    Čuo sam od ljudi navodno bliskih Bruni da je ovo njegova poruka čelništvu da mu daju novi i poboljšani ugovor, kakav i zaslužuje. Isto tako kolaju priče da mu se želi srezat i ovaj postojeći ugovor. Ta druga verzija mi je besmislena jer prvo on sam ne bi potpisao smanjenje ugovora, a i da mu se smanji ugovor on ga sigurno nece odraditi ovdje nego ce otici, taman da sam u Arabiju ode bez žene i dijeteta. Sta je istina vjv znaju samo Bruno, Tarzan, Zajec i Marić + eventualno Jakir

    Ono sto želim kao pretplatnik, clan, navijac je da:
    1) Bruno prestane dolijevati ulje na vatru
    2) Da i dio plebsa smiri dozivljaje i da ova tema oko njegovog govora nestane
    3) Ono najbitnije.. da se trakavica oko njegovog novog ugovora/ostanka rijesi do 3.8 i pocetka nove sezone. Ni nama navijacima ni stozeru ne trebaju beskonacne trakavice do 31.8 pa da u zadnje dane prijelaznog roka ostanemo bez Brune i da se onda na horuk bez priprema dovodi Mierez/Beljo/tko god.
  • Sajla
    5.1k
    Ono najbitnije.. da se trakavica oko njegovog novog ugovora/ostanka rijesi do 3.8 i pocetka nove sezoneemilperska

    Navodno klauzula od 2.5 mil vrijedi samo do kraja EP, nakon toga se drugačije pregovara. Ali da, nadam se da će se to brzo završiti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.