• Fićo1986
    993
    Dajte najte....
  • Mr Anderson
    5.9k
    Kad je Bruno prije neki dan na fešti rekao što je rekao, branio sam njegovo pravo na vlastito mišljenje, ali sam se isto tako složio da je bilo neprimjereno trenutku, odnosno da nije bilo no vrijeme ni mjesto. I to je koliko sam shvatio ljude najviše zasmetalo.
    Sad, pet dana kasnije čovjek to kaže u nekakvom intervjuu nekom kvazinovinaru i opet ljude to smeta. Kaj ni sad ni vrijeme i mjesto. Shvatite da igrači nikad nisu imali niti će imati isto mišljenje ko navijači, pogotovo ovi koji su došli za vrijeme prijašnje uprave i imaju drugačiju percepciju njihovog rada. Opet se ide u nekom smjeru kontrole misli ko da smo u Orwellovoj 1984. Kao igrači bi trebali biti populisti i govoriti samo ono što navijači žele čuti. Malo sutra. Dok igrači rade ono za što su plaćeni, slobodno neka iznose svoja mišljenja dokle god ne vrijeđaju i ne krše nekakve norme i kodeks kluba, a Bruno nije učinio ništa od toga i dobro radi svoj posao. I svaka mu čast što se nije savio i ulizao nego je stao iza onog što je rekao. Nadam se da ćemo ga gledati još dugo u plavom dresu.
  • rioda
    3.3k
    Ako su uzeli nešto što nisu trebali, to će se već raščistiti na mjestima koja su predviđena za to

    Između ostalog, izjavio je ovo.

    Samo da podsjetim, ljudi koje je pozdravio s pozornice su izglasali da klub nije oštećen u postupku protiv Mamića koji su na kraju 78 milijuna kuna uplatili u državni proračun umjesto na račun Dinama!
  • Ludovic IX
    6k
    Jel ovo dinamo na instagramu radi pripreme za oproštaj ili produljenje ugovora. Ili samo da malo kontrirwju dalicu
  • Paggini
    10k
    malo kontrirwju dalicuLudovic IX

    Rekao bih ovo, timing je nepogrešiv
  • ivosivo
    168
    Jel ovo dinamo na instagramu radi pripreme za oproštaj ili produljenje ugovora. Ili samo da malo kontrirwju dalicuLudovic IX

    Jel možemo znati šta su objavili, za nas koji nemamo instagram.. Hvala :wink:
  • Ludovic IX
    6k
    Ma video "bruno 2023/2024"..rezime
  • masacusec
    3.2k
    U novijoj povijesti našeg kluba rijetki su oni igrači koji su bili sebi svojstveni, dosljedni, beskompromisni, neulizivački nastrojeni nijednoj struji, neindoktrinirani....i u tu grupu sigurno ne bih stavio petkovića, koliki god on danas uzor bio mnogima, bilo nogometni bilo nenogometni ("frajer, buntovnik").
    Najbliži gore navedenim epitetima bio je Niko Kranjcar ali to je off topic.
  • Droljo
    6k
    Niko Kranjcarmasacusec

    Daj me nemoj jebat
  • seljak86
    2.4k
    Kako možeš uopće petka uspoređivati s tom svinjom
  • Patak
    2.5k
    Ja nikad nisam malog Kranjčara nazvao svinjom. Dijete je jedne od najvećih legendi kluba što je trebao i sam postati. Da, nije trebao otići u Hajduk ali svi griješimo samo što je to izgleda "istočni grijeh" u nogometnom svijetu za većinu. Kaj ja znam, možda je to moje mišljenje nepopularno ali takvo je...
  • Jos-Optimus
    711
    Ne možda, nego sigurno. Hvala na svemu Niko, ali ne hvala. Cico je taj koji legenda, ne Niko. Mogao je birati klub, odabrao je Hajduk. Nije trebao. Točka
  • Droljo
    6k
    A i cico je zajebo ne pozivajući eduarda i davanja mrvica modriću u njemačkoj a sve iz inata mamiću. Dudu u top formi i luka od prve bi mi drukčije zgledali tam... Ali igral je mali cico....
  • IvanS
    74
    Od svih klubova čovjek ode u Hajduk?? Doviđenja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.