• Mali Zeus
    10.5k
    Ako on nastavi po svome onda će i 'plebs' reagirati. To je jednostavno tako.
  • xavier
    11.4k
    Vidim da ste ispisali stranice i stranice o ovom "slučaju" te pritom krenuli u sasvim pogrešnom smjeru (je li Bruno inteligentan ili nije). Rekao bih da ova izjava nema ama baš nikakve veze s bilo kakvim nedostatkom inteligencije. Izjava se nije dogodila u afektu nego je bila planirana, a što se točno time želi postići, to je već drugi par rukava.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Izjava se nije dogodila u afektu nego je bila planirana, a što se točno time želi postići, to je već drugi par rukava.xavier

    Pa ja bih rekao da čovjek planira da ga se ne nagovara na ostanak nego da on sam procijeni što je najbolje za njega.

    Najbolje od svega je da se u Jurišićevoj skandiralo "Petko ostani" pa je uspješno primirio tu vrstu nazovi pritiska izjavom za Vlatku i Barišića.

    Nakon te izjave nije da će ga netko tjerati, ali normalni navijač kluba ga sigurno neće niti moliti da ostane.
  • xavier
    11.4k


    Slažem se...iako bih rekao da je puno veća prijetnja njegovom odlasku pritisak Jerka Leke nego što je to pritisak navijača.
  • Danko
    728
    Bilo bi ok da što prije odluči ostaje ili ne tako da se ima vremena dovest novog napadača i da taj prođe pripreme s ekipom.
    Vjerujem sam da će tako i bit, sumnjam da će se marić natezat s njim do 9. mj.
  • SjevernaStrana
    1.2k
    Što se tiče Brune i njegovog novog ugovora, navodno Tarzana mjesecima uopće nitko nije kontaktirao, čak ni nakon osiguranja titule... Ne znam je li se što promijenilo posljednjih nekoliko dana...
  • miro
    3.5k
    Mislim da je Bruno olakšao i sebi i Upravi, vjerojatno je to i bio cilj
  • Nadmocniji
    46
    nece Bruno nista odlucivat dok ne ispadnemo sa Eura. Ili osvojimo kako god. O njegovom nastupu na euru ce svakako ovisit zaintetrsiranost inozemnih klubova
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Ma nek bruno ostane i najvece nam je pojacanje. Ali ako ce biti aapunica ko prosle godine ,te isao bi te nebi. Pa nas nakraju zavuce , onda neka ide. Ima on ugovor ,a ima i klauzulu po kojoj ga klub nemoze zadrzati i da mu bilo sto ponudi jer ako mu se ide onda je tako odlucio. Prema tome u klubu su u pravu. Bilo bi dobro skruestik troskove sa viskom igraca pa uzeti top napadaca i to je to. Win win ako ostane ako ne osigurani smo
  • scooniepenn
    2.2k


    Jerko je svoje davno rekao bivsoj supruzi. Ti mozes s novom obitelji gdje god pozelis, ali sinovi ostaju u Hrvatskoj. Decki imaju 12 i 10 godina, tako da bez njegovog pristanka kojeg nema niti ce ga biti nigdje ne idu. To nema veze s brakorazvodnim dogovorom kao sto je netko ovdje pisao, vec niti jedno dijete ako je zajednicko skrbnistvo ne moze majka bez pristanka oca negdje odvesti. I da, nadam se da Bruno ostaje i da ce nas predvoditiu napadu na Ligu prvaka.
  • emilperska
    4.2k
    Mislim da je kraj ovih ugovora Spikica, Perica, Zagorca, Jurića, Šutala, Bočkaja i Tolića, potpuno krivi nacin stednje se cjenkat s uvjerljivo najboljim igracem, igracem kakvog za te pare neces vise nikad nac i koji iz nekih privatnih razloga zeli ostat sto nismo nikad prije imali.. Ako je istina da su kao mjere štednje, gledali dal postoji nacin rezanja Bruninog ugovora, to bi me baš razocaralo. Stediti se da na druge nacine, ali ne stediš na najboljem igracu koji ima zelju ostat za 50% onog sto moze dobit vani. Pogledajte si place prvih 11 Besiktasa, mi tome nemremo parirat. Jedini nacin je da se desi ovako nesto s Brunom..
  • Paggini
    10.2k
    Ako je istina da su kao mjere štednje, gledali dal postoji nacin rezanja Bruninog ugovora, to bi me baš razocaralo.emilperska

    Pa brijem da nema veze ovo s istinom, te kafanske "imam ti ja kuma koji zna brunu" nemoj bacat na forum jer se ekipa zakači na to, pa pet stranica dalje postane istina, a veze s vezom nema
  • emilperska
    4.2k

    Velim, ova Uprava, IO i SD u financijskom i sportskom smislu znaju sto rade. Bila to ili ne istina, ovo s Brunom ne smije postat trakavica nego se do 3.8. sve mora znat. Ide ili ne ide. Ako mu neces dat novi ugovor, isforsirajte transfer sto prije. Ako ces mu dat ugovor, to se ne smije cekat 31.8.

    I naravno da ce se morat štedit, ova sta se radilo prije s Denijem Juricem, Bockajem, Cabrajom, Tolicem je nenormalno. Samo moje osobno misljenje je da se Bruninim ugovorom ne smije stedit. Bar ne za te iznose koji se spominju. A ovo o pricama koje "kruže". Neka ih demantiraju sve tako da mu daju ugovor kakav i zasluzuje posto je ocito da zeli ostat, nebitno prisilno ili dobrovljno..
  • Zambatine škude
    2.3k
    Dao bih dvije godine života da na nekoj idućoj fešti ili sličnoj prigodi Petko uzme mikrofon i pozove navijače Dinama da navijaju za Crvenu Zvezdu u Europi jer su nam Srbi puno bliži od Francuza, Rusa ili Portugalaca, jer je dosta mržnje i jer smo desetljećima dijelili države s njima.

    Ili da, na primjer, javno podrži Tomislava Tomaševića i zahvali mu se se što njeguje ideje koje su 1945. oslobodile Zagreb od sila zla. Ili da je prije par dana rekao da mu je žao što su se dugine zastave micale za vrijeme Dinamove fešte jer ima i pedera koji navijaju za Dinamo i ne bi se smjeli osjećati isključenima.

    Čisto eksperimenta radi da onda vidim kako bi se ponijeli svi kojima je on zakon, drugačiji, jedinstven i cijenimo na milijarditu što ne bira ni mjesto ni vrijeme ni publiku za reći neke stvari.
  • serbus
    3.7k


    Jebiga isto tako Ademi nikada nebi postao legenda da nije bilo "doktora" u Makedoniji koji mu je sredio suspenziju a time i ostanak u dinamu. Petka koči žena takva dva igrača u normalnim uvjetima nikada nažalost nebi svoje najbolje godine dali dinamu već bi bili standarni u ligi 5 klubu.
    Spletom po nas "sretnih" okolnosti smo ih gledali i gledamo u dinamu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.