• Infinity
    16.3k
    U omanju Astanu.
  • SAS1987
    14.7k
    Opet slovenci susjedima dozvolili ulazak u europu :kiss:
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    Zar nebi kranjča trebala trajat godinu dana, a ne dvije kako je navedeno u članku?
  • Goran86
    101
    Kranjču je nemoguće napraviti za 12 mjeseci to je svima od početka jasno. Rok gradnje će u ugovoru biti 2 godine, a u praksi je neće napraviti u roku manjem od 2,5 godine.
  • NORTE
    11.4k
    Zeko održao sastanak vezan uz onu zabranu gostujućih navijača koja je bila na snazi.

    "Čeferin, koji uvažava Zajeca i njegovo ime u svijetu nogometa, pozitivno je reagirao na molbu, kao i jamstvo Zajeca da će klub održati sastanke s navijačima, prvenstveno Bad Blue Boysima, na kojima će im se objasniti situacija Dinama u Europi..."

    dinamo i BBB - prsta dva jedne ruke
    4735660504_c1939d2cd6_b.jpg
  • Pop corn
    8.1k
    695
    Zar nebi kranjča trebala trajat godinu dana, a ne dvije kako je navedeno u članku?
    Ijayi Atiemwen

    15 do 18 mjeseci
  • Riot
    1.9k
    kao i jamstvo Zajeca da će klub održati sastanke s navijačima, prvenstveno Bad Blue Boysima, na kojima će im se objasniti situacija Dinama u Europi..."NORTE



    Sve ostaje na milost i nemilost ždrijeba s kim će Dinamo zapast :razz:
  • NitkoBitan
    17k
    Ima i problematicnijih navijaca u Europi od BBB, ali njihovi klubovi bolje stoje sa financijama. Kad su zadnji put neciji navijaci imali zabranu europskih gostovanja cijelu sezonu?
  • marcio amoroso
    36.4k
    Gledam statistiku točnih dodavanja u Bundesligi i to kako je Aleksandar Pavlović sa 94,3% vodeći.

    Pogledam onda malo naše vezne igrače i vidim da Mišić ima 84, Sučić 83, a Baturina iako igra na poziciji koja sama od sebe iziskuje najviše rizika 86%. Za usporedbu Fruk ima 74, Selahi 84, Pukstas 73, a naši najbolji veznjaci Kovačić i Modrić imaju 94 i 92. Ogromne su to razlike, baš ogromne.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Na tekme ili bilo koji događaj povezan s klubom.
    Pa i u slobodno vrijeme, u dućan ili po kvartu, na kavu, na pivu.

    Emreli bi trebao nazad u Qarabag, prvaka svog Azerbajdžana.
    NORTE

    pa opet mi je glupo nositi dres, jer ono... to mi nije komad odjeće kojeg ću svakodnevno nositi, niti materijalom, niti krojem i slično. to je komad odjeće za igrati nogomet! isto kao što okolo neću hodati u kopačkama.

    ja u polo majicma uredno idem na posao, sastanke, nosim ih po kvartu, u goste, gdje god treba.
    recimo, uvjeren sam da bi lijepe i kvalitetne košulje bile apsolutni hit!
  • Mali dioničar
    15.2k
    Gledam statistiku točnih dodavanja u Bundesligi i to kako je Aleksandar Pavlović sa 94,3% vodeći.

    Pogledam onda malo naše vezne igrače i vidim da Mišić ima 84, Sučić 83, a Baturina iako igra na poziciji koja sama od sebe iziskuje najviše rizika 86%. Za usporedbu Fruk ima 74, Selahi 84, Pukstas 73, a naši najbolji veznjaci Kovačić i Modrić imaju 94 i 92. Ogromne su to razlike, baš ogromne.
    marcio amoroso

    Ovo govori puno o našim trenerima.

    Svi su opsjednuti okomitosti u igri i nitko ne želi igrati nogomet koji liči na rukomet. Zato Sopićev Fruk ima puno asistencija, ali opet statistički lošu predaju lopte.

    Naravno da nije smisao posjeda čisti posjed bez udarca na gol, ali tu kod nas se više cijene rakete u odnosu na igrači koji imaju “samo” točnu predaju. Mislim da bi kod nas ljudi pizdili na Busquetsa jer samo igra mantinelu.

    Da nije bilo nerakete Petkovića, Jakirović samo sa raketama Hoxhama ne bi osvojio naslov.

    Kod nas u publici i na najnižoj razini i na najvišoj čim netko odigra pas unatrag čuješ negodovanje i podsmijeh “vrati golmanu”.

    Ponekad takav nogomet izgleda dosadno, ali je činjenica da smo i tehnički na puno nižoj razini od percipirane kad vezni igrači igraju na taj način da 20-30% odigravanja završi kod protivnika.
  • NORTE
    11.4k
    pa opet mi je glupo nositi dres, jer ono... to mi nije komad odjeće kojeg ću svakodnevno nositi, niti materijalom, niti krojem i slično.db-izbjeglica
    Ja obučem dres i kad idem u shopping centar, prirodu, šetnju kvartom.
    Treba iskoristiti priliku dok je ovo ljetno vrijeme.
    Ionako mi je dinamo svaki dan u glavi, ne samo na dan tekme kad dres također nosim, doduše idem na sjever pa ga i ne obučem tako često.
    Imam par dinamovih dresova i to samo one koji su mi top, ne kupujem sve i svašta eto da skupljam.
    Na nogomet ne nosim dres jer ga ne želim uništiti nego sačuvati i dati djeci (koja redom vole dres) kad još malo odrastu, a prijenos te ljubavi prema dinamu je neupitan.

    Da, nije to materijal za svakodnevicu, ali kad sam već kupio te dresove neće mi samo stajat na vješalici u ormaru. Ponosno obučem i nosim.
  • Dzoni
    616

    Zato i Aleksandar Pavlovic igra u Bayernu, Toni Kroos u Real madridu, a Josip Misic u Dinamu
  • Dudu9
    813
    To je kad igramo protiv jakih momčadi pa se ne možemo sastat sa loptom, i kad je imamo brzo izgubimo, jer ne može svako igrat pod jakim pritiskom, i u isto vrijeme imati točna dodavanja, to je primjer utakmice sa PAOK itd, di je jedino sa točnim dodavanjima rješavaš presinga
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.