• Dinamosaur
    1.5k
    stignes jos statistiku za gostovanja objaviti haha
    Samo naše karte, a onda i usporedbu ukupnog broja gledateljstva kad im dolazi Dinamo u zadnje dvije sezone
  • Krizy
    43.2k
    Nisam stigao napisati sve teme koje sam htio obraditi, pa ću ostatak drugi dan.
    Razlog je što sam ušao u Župno ekonomsko vijeće, pa smo imali misu i ceremoniju.
    Manje psovki na Zoni ubuduće :wink: :grin:
  • Majki2111
    3.1k
    Razmišljam nešto. Koja je Dinamova sekundarna boja. Ima argumenata i za bijelo i za žutu? Ja bih rekao jednako obije. Bi li se složili?
  • seljak86
    2.5k
    Žuta jer ju dugo godina nosimo kao drugu boju.
  • NORTE
    11.4k
    Koja je Dinamova sekundarna boja. Ima argumenata i za bijelo i za žutu? Ja bih rekao jednako obije. Bi li se složili?Majki2111
    Sekundarna boja dinama je samo bijela.

    Ako idemo dalje s dinamovim bojama to bi trebale biti boje s grba kluba, zlatna i crvena.

    Što se tiče žute ona samo u kombinaciji na debele pruge, bilo s crnom kao dres Penarola koji je nosio dinamo ili s crvenom kao prvi dres Građanskog - a što se tiče toga to podsjeća na boje iz dinamovog grba, zlatnu i crvenu.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Definitivno bijela. Ne zato kaj smo godinama imali bijeli gostujuci dres, nego ona to zaista jest: gotovo svaki ako ne i baš svaki domaći dresi ima bijele elemente i standardno se u ikonografiji koristi kao sekundarna boja, za razliku od žute.

    Ali da se razumijemo, Dinamo ima svoju plavu boju. Sve ostalo je podlozno interpretaciji.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Crni dres je pun pogodak i svakako nam treba ostati i dalje. Mogla bi neka nijansa zlatno-crvenog kao drugi ili treći dres.
  • Neron53
    592

    Tako je, crni dres je definitivno hit.
    Kao treci bi, po meni, mogao biti bijeli ali neka nijansa boje leda ...ne cisti nego sa nekim diskretnim uzorkom ili prugama
  • Pop corn
    8.1k
    Dresovi su bili dizajnirani i prije izbora. Ovih dana se rade dizajni za onu iduću sezone. Tako to ide u ozbiljnom poslovnom okruženju. Kao i za sve u klubu, tako i za ovu temu treba vremena da se posloži kako treba. Nigdje nema ništa preko noći.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    meni su dresovi čak i najmanje bitna stavka oko novog dobavljača i opreme.
    realno, za nas navijače, puno su bitniji ovi ostali sadržaji, majice, polo majice, jakne, prsluci, trenirke, kišobrani, kape, rukavice. gdje da nosim dres? na termin? malo mi je preskup za to...
    mislim da treba poraditi na ponudi takvih stvari.

    recimo košulje, vidim da futsal dinamo ima jako lijepu košulju, mislim da bi bilo odlično pustiti u prodaju takvo što, normalno...neće košulja biti od castorea :lol:
  • Crle
    512
    Kada će uopće biti predstavljanje dresova/Castorea i kada će se moći kupiti?
  • Sajla
    5.1k
    U ormaru mi visi Dinamova kravata koju je stari nabavio 1982., može i nova kravata nakon +40 godina. Košulja bi također bila hit, iako imam FD košulju uzeo bih ju 100%. Treba svakodnevnih stvari, nema sumnje, ali povremeno treba staviti u prodaju i nešto što se može nositi u formalnim prilikama.
  • Oluja
    4.3k
    Dajte skolske torbe prije pocetka nove skolske godine.
  • NORTE
    11.4k
    gdje da nosim dres?db-izbjeglica
    Na tekme ili bilo koji događaj povezan s klubom.
    Pa i u slobodno vrijeme, u dućan ili po kvartu, na kavu, na pivu.

    Emreli bi trebao nazad u Qarabag, prvaka svog Azerbajdžana.

    Treba li nam Robert Mudražija?
    Interes mora biti obostran u smislu da on pristaje biti onaj koji ulazi s klupe i da je dinamu uopće potreban.
    Ja mislim da je potreban i da je to igrač koji može napraviti razliku kao joker.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.