• DiddyGuela
    1.3k
    Mierez je navodno pristao na novi ugovor u OS, barem tako kaze ekipa sa Tribina podcasta. Kljucna rijec "navodno".
  • Dzoni
    247
    od 7 prezimena napraviti clanakJurki

    od tih 7 prezimena napravit ce se desetak clanaka ovo ljeto, najlaksi nacin za popunjavanje kvote dok ne traje sezona
  • Jurki
    9.6k
    od tih 7 prezimena napravit ce se desetak clanaka ovo ljetoDzoni

    Nek i ta đubrad zaradi placu.. ko ih j..e
    sutra bu vec nekaj promenil..
    poserem im se na struku.
  • Orc123
    6k
    Svaki jbni dan ce drobiti jedno te isto....
  • NitkoBitan
    13.5k
    Bas me zanima kako ce se stvari odvit sa Mierezom. On bi nam definitivno bio pojacanje i upgrade u odnosu na Brodica i Kulenovica, a jednog od tih dvojice bi se trebali i rijesit dolaskom Miereza. Nije bezveze bio najbolji strijelac lige, a po nekima i najbolji/najkorisniji igrac.

    E sad, ulazi u zadnju godinu ugovora, Dinamu je svakako priustiv a i ne moze bit neka nerealna cijena za njega kad nema europsku utakmicu, a i u dosta je zrelim godinama tako da je slab potencijal daljnje prodaje. Na momku je izbor oce li sa Dinamom osvajat naslove i igrat minimalno 8 europskih utakmica ili ce bit doslovno vjecan igrac osrednjeg kluba. Potpisom novog ugovora sa Osijekom si vjerojatno zatvara vrata transfera, a i ovako sumnjam da postoji neki veliki interes iz inozemstva.

    1,5 do 2 milijuna eura (+ bonusi) po meni korektna cijena s obzirom na okolnosti. Preko toga ne bih isao.
  • Haza
    1.2k
    Mahir Emreli ima ista primanja kao i Kulenović, 500 tis eura bruto godišnje. Obzirom da Emreli nije pretjerano star, mislim da bi morali za njega uzeti 500 tis eura odštete, koliko znam toliko negdje i očekuje Dinamo. Emreli nije u planu za džabe transfer, dok recimo Štefulj i Deni Jurić jesu.
  • Crni86
    1.5k
    Dobri su ovi novinari, sta nije prrma jednom i drugom portalu prije par dana Pjaca bio na korak od dinama i falile su samo sitnice? Hahahaha pa da bar prate kaj su sami napisali, sami sebe demantiraju par dana poslije.
  • Facke
    2.7k


    Istina je one kaj je miro vugrinec prije par dani napisal.
  • dzis
    623
    Za Miereza sam bio siguran da odlazi do dolaska novog SD tamo. Moguce da mu covjek prodao pricu o napadu za naslov pa produze i njega.

    Sto se mene tice,htio sam ga i onda kad ga vecina foruma nije htijela,a zelim ga i sada.

    Volim Petka ali i dalje tvrdim da bi bili bolja momcad sa Mierezom u spici
  • mbzg
    18
    Pjaca i Mierez bi bili dobra pojačanja a nije im potrebna prilagodba.
    Lijevo krilo sa Pjacom i Hoxhom, po potrebi Stojkovicem je odlično. Napad, ak Bruno ostaje u kombinaciji s Mierezom = uništen HNL,. Desno krilo, zašto ne probati s malim Šoticekom (desna noga), Kanekom ( lijeva noga) pa su tu moguće razne kombinacije, jer je Špikic očito dosegnuo plafon i trebalo bi ga ponuditi tržištu. Sredina veznog reda je dobro popunjena, osim možda jake 6 tipa Šunjic.
    Stoperi, ne sviđa mi se kombinacija sa Galesicem i Radeljicem. Ali ako već pregovaraju, radije Radeljic, jer mlade stopere imamo u Perkovicu, Živkovicu, Gurlici. Moj izbor stopera bi bio Lovren, jer theo/Šutalo (ako dođe na nivo prije ozljede) i Lovren bi bili beton.
    Čini mi se da ovi transferi ne bi previše opteretili buđet a ekipa bi bila itekako konkurenta u Europi.
    Naravno, uvijek se može pojaviti i neki stranac tipa Gabriel, jer na ljeto se otvaraju ogromne mogućnosti s raskidima ugovora dobrih igrača, što nije slučaj u zimskom roku pa nas naši ugodno iznenade.
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    davno je laporea @sanjinlegoprocitao:rofl:
  • cibona
    1.8k
    Lijevo krilo sa Pjacom i Hoxhom, po potrebi Stojkovicem je odlično.mbzg

    Nije odlično za ono što mi ciljamo, naprotiv. Dolazak pjace u dinamo će biti maleni upgrade u odnosu na hoxhu, ali to i dalje nije ni blizu onoga ćemu mi trebamo težiti.

    A stojkoviću lijevo krilo nije niti prirodna pozicija, uostalom ne možemo očekivati čuda, iza njega je teška ozljeda i ne smijemo dozvoliti da mu se dogodi ono što se dogodilo B. Šutalu. Treba ga postepeno uvoditi u igru, a ne odmah gurnuti u vatru.

    Po meni dolazak pjace ima smisla jedino ako nam je u planu dovesti još jedno, bolje krilo.

    Također je vrijeme da se konačno riješimo Špikića. Ima previše, a daje premalo.
  • Facke
    2.7k


    Pitanje el bu Pjaca upgrade na Hoxhu. Mene to vise vlece na Drmica 2.0.
  • blue heart 72
    1.5k
    Vidim po upisima da nisam jedini skeptičan, u vezi eventualnog dolaska Pjace. Da sam ja dio ljudi koji o tome odlučuju, definitivno ne bi bio u mojoj tekici. Mi trebamo nešto jače i konkretnije na toj poziciji za europske tekme
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions