• Orc123
    6.1k
    boli me klinac za Sikica i loxu i za njihovu prodaju...ja samo znam kako se nas ucjenjivalo preko medija u zadnje vrijeme....sad odjednom veliko prijateljstvo kaf nam se smijesi rekordna zarada iz europe.
  • tomi-pds
    22
    Kog briga kaj je bilo prije par mjeseci dok je tu bila stara garnitura na vlasti, Šikić uvijek ima dobru robu i s njim treba biti u dobrim odnosima jer trebamo jedni druge.Kad kažemo jedni druge mislim na transfere i posudbe ne na travnjak
  • NORTE
    9.9k
    Gorica ima hrpu tovara, SD im je tovar, koji javno ističe da navija za HajdukHaza
    On je bivši igrač Hajduka i ima legendarni status među tovarima zbog pobjedničkog gola na Kantridi.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Gorica ima hrpu tovara, SD im je tovar, koji javno ističe da navija za Hajduk
    — Haza
    On je bivši igrač Hajduka i ima legendarni status među tovarima zbog pobjedničkog gola na Kantridi.
    NORTE

    I fino ih vodi u propast.

    Najmanji posjed lopte, najmanje mladih igrača.

    Glavni kandidati za ispadanje.
  • eol12
    407
    Bas tak, Gorica ima strmoglavi pad već dvije sezone koji će se samo nastavit na iduću. Kaj se tice Lokosa naravno da je Sikic lopuza i da će probat izmust nešto od nas, ali ako se naša ekipa postavi pametno možemo i jedni i drugi bit na dobitku.
  • rioda
    3.5k
    Ovaj Lepore glumi insajdera, a informacije koje daje su uglavnom već naširoko poznate
  • Nino Bule
    12.1k
    Jel nam se smiješi neka lova ili je i on zadužio klub pa ga treba pustiti za đabe? :snicker:Yovitssa

    Koliko sam vidio i cuo emreli je imao 600k+ eura placu, tesko da cemo vidjet neku odstetu za njega, samo nek mu neko ponudi pribliznu placu i zahvalit mu se i pustit ga
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Ma uzet ce se nesto i na njemu siguran sam, mislom da su prosli dana poklanjanja igraca. Ako se dobilo nesto za bohdana zimus, ne vidim zasto ne bi i za Mahira sad.
  • Jurki
    9.7k
    da uzmemo na njemu neku simbolicnu cifru 100-200 keka mozda i vise je super plus 600 keka godisnje place je avion.
    Nazalost nije pokazal da je kvaliteta za nas.
  • Facke
    2.7k
    Da bas bu Qarabag trebal platiti simbolicnu cifru , ko da azeri novce nemaju. Nek nam daju 600.000 minimalne. Sve ispod bi bile pre male.
  • Jurki
    9.7k
    slazem se s tobom.. ali meni je prva misao bila... ne nekaj usicariti na njemu, vec se rijesiti njegove place.. jer 600 keka neto ako ima bruto je 800..
    Npr pol njegove bruto place dati Petku i da on ostane.. mi usparali 400 keka a ostal nam je takav igrac.. TOP.
    Ako se moze dobiti za njega 500-600 keka ili vise.. uf fala Bogu dapace.
  • Nino Bule
    12.1k


    Bogdanu nije dan prevelik ugovor, imamo hrpu starih prevelikih ugovora kojih se tesko rjesit jer im klubovi ne zele dat takvu lovu a oni je se nece odrec, jedini nacin onda bude da ih pustis besplatno da bi skinuo njihove place s leđa, a s nekima ne mozes ni to (deni juric, stefulj). Jedan bockaj ima 300k placu i pokazao je realno vise u zadnje 2 god od emrelija pa ne mozemo izmust neku zadovoljavajucu odstetu, a emre duplu placu ima
  • Orc123
    6.1k
    Bockaj ima vise od 300tis....
  • Jurki
    9.7k
    Nicota nadrobil clanak.. rekel nista.. klik je tu.. a to je jedino bitno.
    Sve je u sferi "mozda".
    Tak bi i ja mogel biti novinar.. malo pronjuskati kaj se pise po forumima.. nadrobit clanak, placica ide.. jebo takvo novinarstvo.
    Mierez, Šoticek, Krivak, Čavlina.. Boto, Maric i Šikic.. od 7 prezimena napraviti clanak..
    Tomo, jebemu mater mozes ti to bolje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions