• NitkoBitan
    13.6k
    Energija u svlačionici i dobra atmosfera su jako bitni za uspjeh,marcio amoroso

    Kvaliteta momcadi je najvaznija za uspjeh, pa s tim dolazi i dobra atmosfera. Ovo forsiranje dobre atmosfere me podsjeca na vracanje izraubanog Ademija ili davanje visegodisnjeg ugovora Zagorcu.

    Sto se tice igraca svi su bili zadovoljni u Dinamu pa smo gubili od AEKa, Balkanija, Sparte, Paoka...
  • DiddyGuela
    1.4k


    Upravo to. Bolji je od svih nasih krila ali i od Kuleta i Brodica. Jedini nedostatak na krilu mu je losa defenziva ali ruku na srce nama je bolje imati nekoga ko trpa umjesto da trci za bekom Istre ili Rudesa.

    Zao mi je sto mu se neke stvari nisu poklopile, mogli smo imati top ofenzivca za rotaciju koji je iskoristiv na vise pozicija i uloga.

    Brz, dobra tehnika, solidan dribling i vrlo dobar udarac.
  • Facke
    2.7k
    Ima i PSG uspjeha al im je atmosfera 0 :smile:
  • hardek
    1.9k
    Mierez ima 1 elitnu karakteristiku a to je agresija/presing. Uz to odličan je u skok igri. U grubo bi rekao da je Mierez 20-30% bolji igrač od Kuleta što je po meni nedovoljno kada se uzme u obzir količina novaca koju moraš potrošiti u odnosu na ono što dobivaš.

    Za biti prvi napadač Dinama moraš znati napraviti i nešto s loptom u nogama. I dalje stojim iza toga da ako je izvedivo Beljo je puno bolji fit za Dinamo od Miereza. Tim više što imamo malo lošiju verziju od Miereza u Kulenoviću koji je zadovoljan sa time da bude 2. opcija.
  • Droljo
    6.5k
    nedovoljno kada se uzme u obzir količina novaca koju moraš potrošiti u odnosu na ono što dobivaš.hardek

    Niti znamo za koji novac niti znamo šta dobijamo. Moguće da bude katastrofa pa na zimu tražimo novog napadača a moguće je i da nas uvede u lp golom glavom u 93 minuti... Bumo videli
  • Keyser Soze
    8.7k
    Čuo sam priču da Belinho odlazi u Hajduk, Bara se jebački zainatio ako je istina.
  • hardek
    1.9k
    Isto to se može reći za svakog igrača. Ja sam samo iznio svoje mišljenje. Ne volim kada se u prijelaznim rokovima stave ružičaste cvike pa sve što spoji par dobrih utakmica u HNLu bi trebalo dovest ili je bolje od igrača u trenutnom kadru.
  • Droljo
    6.5k

    Sve 5.
    Mi takvog indijanca naprijed nismo imali i baš me zanima kako bi to izgledalo i koliko bi prostora ostalo veznima i krilima te koliko bi se nazabijali baš oni.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Čuo sam priču da Belinho odlazi u Hajduk, Bara se jebački zainatio ako je istina.Keyser Soze

    Sretno Hajduku s isplatama agentskih provizija.

    Usput bih im čestitao i na tome da im je sada poželjno raditi s Mamićevim agentom i tom prigodom bih im dao priznanje Pravednika i to za životno djelo.
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    nema na cemu brate @sanjinlego,slazem se u svemu , za pjacu pogotovo. Ja bi bio sretan da se napravi deal Kao za roga ,bez Puno rizika. Ali milja i pol za igraca koji je meni ekstra ,Ali izrauban , a mi igamo a valjda cemo i nastavit bar 15 utakmica vise od ostalih u hnl sto kvalifikacije sto gruppe itd to je ogroman rizik. Kao i sa kacavendom. Spominjao se otkup za 3,5 sto je suludo. Šunjic ako je moguce ,i jos Mierez ,ili neki jak napadac istog profila koji ce biti u 16 i nazabijati se . Fakta bi volio da se vise rijesi to sa mierezom. I nek produzi sa osijekom da se vise toj prici stane na kraj
  • SjevernaStrana
    1.2k
    Gledamo samo HNL, jer nam je tu. A toliko dobrih igrača po Bugarskoj, Njemačkoj i Austriji (druga liga), Poljskoj, Ceskoj ..


    Po primjeru RPG-a vjerujem da Marić ima dobru konekciju, i da će biti iznenađenja!

    Edit: Obratiti pažnju na Izrael, odlazi dosta igrača, točnije "bježi" ..
    sanjinlego


    Tako je, jedva dočekanim imenovanjem sportskog direktora nadam se kako će se prestati pretjerano povezati s nama sve što odigra par dobrih utakmica u SHNL-u kao i onda potencijalno preplaćivanje istih igrača. Zato sportski direktor i postoji.
  • Jurki
    9.7k
    Sretno Hajduku s isplatama agentskih provizija.Mali dioničar

    Dodal bi na ovo samo jos jedno.. te agentske provizije su nas skoro kostale bankrota (prije ili kasnije) bi se to desilo.
    Definitivno neodrziv model po nikakvim ekonomskim ili sportskim uzusima.
    Pogotovo dole di ima malo para a previse aligatora u bari.
    Brzo se to razjebe.
  • Droljo
    6.5k
    previse aligatora u bariJurki

    U endiju bari :snicker:
  • Nogo
    1.8k


    Ne slažem se s tobom.

    I ja bih bio zadovoljan kao drugi ili treći napadač da imam plaću 4x veću nego u Lokomotivi ili Varaždinu. Da ne kažem isto to za Zagorca. Šta vam nije jasan onaj dio da se trebaju plaće kresati i da samo bitni igrači trebaju imati veća primanja.

    Nisam za to da se dovede 5 igrača za 5m + eura i još stranaca, ali opet šta će nam gomila igrača koja realno nije za Dinamo a plaćamo ih suhim zlatom.

    Bočkaj, Tolić, Štefulj, B.Šutalo, pa Brodić, Zagorac, Emreli šta mislite da to možete nekome prodati??
    Pa oni imaju plaće koje neće dobiti nigdje. Super je ako se odreknu uopće i ugovora da ih ne trebaš platiti pa odu besplatno. Nije ni čudo šta imamo 10 + igrača po posudbama.

    Imamo situaciju i sa Drmićem sličnu. Sjedi, pare idu, ne želi nigdje jer neće ni upola dobiti i čeka kraj ugovora koji je blizu.
    Treba biti realan.
  • Jurki
    9.7k
    imamo rotacijskih/hnl igraca dovoljno.
    Treba dopeljati igrace za Europu. 3-4 i to je to. Nist vise i nist manje.
    Pojacanja u pravom smislu te rijeci.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions