• SjevernaStrana
    1.2k
    većini igrača menadžeri dečki s KnežijeHaza

    Nakon dizanja poruke Andyju Bari u veljači dobio sam informaciju kako "Knežija" drži 70-ak igrača iz omladinskog pogona Dinama i Lokomotive te je od toga njih 70-80% u Dinamu...
  • Peškaman
    3k
    Spominjalo se da će Rukavina na posudbu u Lokomotivu.
    Emrelia navodno želi Qarabag,inače naš potencijalni suparnik u play-offu LP-a.
  • Nemrem99
    21
    Kaj se tice drugog golmana, najidealniji je Zelenika. Veliki Dinamovac, odlicno brani vec par sezona i nece imat problem grijati klupu kod nas, a mi dobivamo dobru opciju kao zamjenu Nevi. Zagorac ostaje treci golman. Idealan scenarij.
  • Paggini
    10.9k
    nece imat problem grijati klupu kod nasNemrem99

    Zasto to mislis?
  • Majki2111
    2.8k
    Čavlina je graciozniji... Pogledaj Joška. Graciozan igrač, branič, a pogle dokle već je doguro. Samo nebo je granica.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Sastanak Marića i Šikića

    "Sastanak je bio super, ugodan i koristan. Nismo doduše ništa konkretno dogovorili, ali o svim temama o kojima smo razgovarali imamo isto razmišljanje. Dogovor je da se opet nađemo za sedam dana, da dodatno razmislimo o svemu o čemu smo razgovarali - kazao nam je za početak Šikić.

    - Jedna od tema bila je naravno daljnja suradnja. Teme su bili i Nikola Čavlina, Lukas Kačavenda, Marin Šotiček...

    - Krivak u ovom trenutku nije bio tema. Ali naravno, suradnja bi bila obostrana, mi bismo također željeli nekoga iz Dinama. Sada ne bih naravno govorio o imenima, nema smisla, jer smo, kako sam vam rekao, dogovorili idući sastanak za sedam dana. Imam neke ideje, ali bolje da ih sad ne komuniciram - podvukao je direktor kluba s Kajzerice.

    - Kad se radi o Kačavendi, treba vidjeti na koji način ćemo riješiti tu priču. Njemu sad izlazi posudba u Dinamu, pa moramo vidjeti kako ćemo dalje. Morat ćemo možda zajednički u neki rizik, Kačavenda je još uvijek naš igrač. Čavlina je također igrač Lokomotive, ali imamo gentlemanski dogovor s Dinamom, sve ćemo se dogovoriti. Ako Dinamo ima interes za njega, kod nas neće biti nikakvih problema. Kad se radi o Šotičeku, također trebamo vidjeti, jer Lokomotiva ima i drugih ponuda. Moramo vidjeti interes oba zagrebačka kluba, Dinama, Lokomotive i hrvatskog nogometa u krajnjoj liniji.

    - Sastanak s Dinamom u srijedu bio je odličan, vrhunski. Sad čekamo sljedeći."

    Link na cijeli članak u SN, autor Davorin Olivari
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Premazan Šikic svim bojama ,neka šoticeka tu gdje jeste ,za sad. Ili kako sam kaze uci u neki rizik ,pa ga uzeti ,Ali bez nabijanja cijena i nekih miliona ,nego lapo,a lapo neka uzme nekog na koga ne racunamo,od viška . Skiniti ih sa place
    To bi onda bio dobar deal
  • Izet Hajrović
    1.5k
    bitno da je on iznio imena igrača za koje smo mi zainteresirani, a o interesu Lokse za naše igrače nema niti riječi. I onda ćemo se i dalje čuditi kako informacije izlaze van.
  • Orc123
    6.1k
    Izgled da su gospodinu sa Kajzerice zamirisali milijuni koji bi mogli sletjeti ove godine u Maksimirsku 128! Kako se odjednom gura narativ o velikom prijateljstvu i gentelmenskim manirama, a do prije godinu-dvije se doslovno ucjenjivao Dinamo preko medija i u nekim slucajevima cak i ismijavao. Bez brige, nije njima nikakav interes hrvatskog nogometa u primisli vec samo kako izmusti sto vise love koja ce se sliti u Maksimir. Kao, nece raditi probleme oko transfera Cavline!? Pa kako molim Vas i mozete raditi probleme ako je sve propisano i jasno stoji u ugovoru. Kako ste uspjeli gentelmenski uzeti 100tis eura na Zivkovicu na jesen ili Cokaju nama nabijat cijenu, pa povuci potegni sa Stojkom i Kacavendom. Ovo je nista nego pumpanje cijene za Soticeka. Kako je pametno odigrao i izasao sa imenima Loxinih igraca, a nije izasao koje oni zele. Naravno nadodao je kako za Soticeka ima i drugih kupaca pa da slucajno ne mislimo da ga mozemo dobiti povoljnije. Iskreno pun mi k..ac onih koji se zele ogrebsti o Dinamo kad vide kolika lova bi mogla se sliti....prosle godine se pumpalo s cijenama i izlazilo se u javnost i ucjenjivalo se, a sad su to kao gentelmenski sastanci....pun k..ac mi toga da budemo krava muzara takvima, a kad nama zagusti retorika se odmah mijenja i vise nema velikog prijateljstva....ne treba zatvoriti vrata takvima ali ne se spustati na njihovu razinu jer ih doslovno ne bi bilo da nije Dinama....
  • The Undertaker
    4.6k
    Otkud znaš da sve nije unaprijed dogovoreno da mu se pomogne prodati Šotičeka? Najavljuju sastanak u medijima da slučajno nekome ne promakne, kao da dolazi delegacija iz Japana a ne da žive u Zagrebu na par kilometara udaljenosti.
    Svatko ima svoj interes i to treba respektirati. Nije Šikić zadužen da brani interese Dinama već Lokomotive.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions