• Zagi
    5.8k
    Nije stvar toga nego je RPG dosta sretan i spretan ulov. Teško bu bilo uloviti ih svaki rok po još tri takva. Ali ako može, dapače.
  • Haza
    1.2k
    Ne bi htio braniti spomenutog, ali ne znam šta vas tolko žulja, tek konstantnim spominjanjem istoga imate kontraefekt, imamo na desetke besmislenih komentara. Ako vam se ne sviđa šta piše preskočite i bok.
    Uistinu je suludo 28.05. dati ikakav zaključak o prijelaznom roku, posebice kritizirati SD, ali eto, netko je negativan, takve treba preskočiti.
    Ako Real osvoji LP, očekujem dominantan i uspješan prijelazni rok...
  • mbzg
    18
    Pozdrav svima,
    Posebno ekipi koja stoji iza ove fenomenale stranice/foruma.
    Moj prvi post će biti vezan uz golmane.
    Nevistić koji po kvaliteti zaslužuje biti prvi golman Dinama i za kojeg mislim da je najbolji golman lige a istječe mu ugovor iduće ljeto, te vraćanje Čavline kojem ne možeš garantirati prvu postavu a treba ga otkupiti i omogućiti mu negdje daljnji razvoj.
    Kako je u današnjem nogometu iluzorno očekivati da odluke donose samo klubovi, nego se nešto pita igrače, posebno njihove menađere što očekivati?
    Potpisuješ novi više godišnji ugovor s Nevistićem, što može očekivati Čavlina sa prilikom za poziciju prvog golmana? Dovodiš odmah Čavlinu, možda gubiš Nevistića.
    Po primjeru Livija golmani se teško prodaju iz HNL, pogotovo ne za iznose koje objektivno zaslužuju.
    A opet ulaziti u razne kombinacije s HNL klubovima tipa Rijeke ili u slučaju Čavline Osijeka, je po meni bedasto zbog načina na koji se spomenuti klubovi odnose kad mi imamo upit za njihove igrače…
  • cibona
    1.8k
    Pozdravljam dolazak pjace jedino ako imamo u planu dovesti jos jedno, kvalitetnije i bolje lijevo krilo. Ako cemo se oslanjati samo na pjaci, to je dovoljno za HNL, ali ne i za ono ćemu težimo, a to je liga prvaka.

    Što se tice miereza, molim Boga da se taj transfer ostvari, on bi se odlicno uklopio momčad i bio bi pravo pojačanje i velili iskorak u odnosu na postojeću dvojac kule/brodic. Svi mi volimo njih dvojicu, ali budimo realni, ne mogu nam oni biti u prvoj postavi u europskim utakmicama.

    Također je jako bitno ove sezone napraviti dobru selekciju. Trenutni imamo previse prosjecnih igraca u kadru, pocevsi od Spikica. Sada je krajnji trenutak da ga nekome uvalimo.
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    U danasnjem nogometu 750 milja za.takvog golmana poput cavline je nista. Ne zanima me sta ce neko reci da je nama to Puno. U tom slucaju cu reci ako je tako onda da prestane svaka prica o ligi prvaka ,o jebenim pojacanjima i nek klub stane nagadjanjima na kraj. Onda nam je uspjeh bit medju 3 u hnl i doci do konf lige. I nemamo se stavise busat u prsa. Cavlinu trebao dovest i neka se bore . On ima 21 godinu i nije sramota bit rezerva. Svaki jole ozbiljan klub ima dva top golmana. Sto se tice pojacanja ,ubjedzen sam da ko god dodje bit ce igrac koji ovdje nikad nije spominjan. Poput rpg, ogija . Nikakvih pasalici ,frukovi. Mark my words
  • Mr Anderson
    6k
    Ne pišeš više na sportnet forumu?Meritokrat

    Zašto ti ne pišeš na tom forumu? Super bi se tamo uklopio.:lol:
  • deda
    29.5k
    Obrisao sam zadnjih par komentara. Nemojte biti djeca, ozbiljno razgovarajte. Jel ima potrebe za baniranjem koji vam je vrag.
  • deda
    29.5k
    I još jedna stvar, Počnite govoriti o upisima, a ne osobama koje pišu upise. Jer ako popizdim i to ću početi kažnjavati.
  • Tongo Doumbia
    3k
    "Šiptarske rakete" vs "Japanske slatkice" rat ponovno krenuo.


    Duže je trajala euforija u Hajduku od ovog fiktivnog primirja.

    Oblačim šljem, navlačim štit, idem u pohod.
  • criticus
    1.6k
    Oblačim šljem, navlačim štit, idem u pohod.Tongo Doumbia

    Ako si na ovog u svom nicku, nećeš samo protivnike promašit već i bojište.
  • Tongo Doumbia
    3k
    haha, legendarni dugoprugaš. Imao sam osjećaj da može pretrčat 40 kilometara po utakmici, ali da u najbržem sprintu ide nekih 8 km/h..
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Ovo za Cavlinu jedino ima smisla ako cemo dobit neki.popust za Miereza ili Matkovica ,u suprotnom mi nema logike ta pojacavamo konkurenta. Bolje ga onda bilo ostavit u loksi i na oku trenerima
  • Smotanihaker
    630
    Meni ima logike poslati Čavlinu tamo. U Lokomotivi nema nikakav pritisak. U Osijeku će biti drugačija priča pa da se vidi kako će reagirati kada se imaju neki ciljevi.
  • Paggini
    10.5k


    Slazem se + s tom posudbom imamo moralno pravo zvati ih našom sestricom filijalicom + mafijaškim klubom s obzirom na događaje danas, lijepo je sve krenulo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions