• Maximo
    321


    Ne znam na kojoj grupi se komentira o ovom...ali fkt, svega ima...
  • Captain America
    15.1k
    Dovoljno je vidjeti rezultate škole danas i prije godinu dana. Zna se ko je (bio) šef škole. U par mjeseci je našo partnerski klub što su babuni tražili godinama. Zimski prijelazni rok su odradili on, Jakir i Dabac. Hoxha, Ogi, RPG i Rog su pokazali dosta (neki više, neki manje) i trebali bi biti pojačanja. U usporedbi s prijelaznim rokovima dosad, nebo i zemlja.

    Mislim da možemo biti optimistični.
  • SjevernaStrana
    1.2k
    Za Špikića se slažem samo nekako predugo čekamo to popravljanje završnice pa sam ga zato napisao :sweat:
  • Blueshadow86
    1.2k
    Ne znam za vas, ali ja imam baš neki dobar predosjećaj što se nadolazećeg transfernog roka tiče. Bumo vidjeli... :wink:
  • Dinaminjo
    602
    Nacional veli da je Pao otkupio Jedvaja za 1.5m na 3 god
  • Yovitssa
    455
    Nacional veli da je Pao otkupio Jedvaja za 1.5m na 3 godDinaminjo

    Šteta...
  • scooniepenn
    2.2k

    Što znači otkupio za 1.5 milju na 3 godine. Platit će 1.5 milju kroz 3 godišnje rate po 500.000? To mi zvuči kao da su na rubu stečaja.
  • Dinaminjo
    602
    ugovor na 3 godine lol
  • rioda
    3.4k
    Imali su pravo prvokupa za 1,5 milijuna eura, a potpisat će za Pao na tri godine
  • Droljo
    6.2k
    Imali su pravo prvokupa za 1,5 milijuna eurarioda


    Mogli smo ponuditi 1.6 mil...
  • Haza
    1.1k
    Jedvaj je trebao doći u Dinamo još prošlo ljeto, Bišćan ga nije htio, a i u klubu ga nisu htjeli zbog navijača jer mu je menadžer Mario Mamić. Inače Bišćan, da se ne zaboravi, je prošlo ljeto procijenio da Marco Pašalić nije igrač za Dinamo, da Janković nije za Dinamo, da Fruk nije za Dinamo. Još kad se sjetim kad je skoro umro nakon poraza u Ateni. Toplo se nadam da neće više nikad kročiti u klub, jer niti ima nos za igrače, niti je psihički stabilan za voditi Dinamo.
    Djeluje mi nevjerojatno da je on kao ex izbornik mlade repke od svih domaćih igrača htio dovesti neku tarabu Titraouia i Bakrara.
  • Droljo
    6.2k
    Titraouia i BakraraHaza

    Radije bi njih dvojicu nego fruka i jankovića.
  • Teofil Kateran
    1k
    Za Bakrara se mogu složit, ali Titraoui je velik potencijal, a koliko se sjećam nisu neki novci bili u pitanju. Nisam ga pratio, ali na zimu su se dosta francuski klubovi raspitivali za njega.
  • Sibirski plavac
    1.5k
    ali na zimu su se dosta francuski klubovi raspitivali za njega.Teofil Kateran

    Tako je. Ako se dobro sjećam, Montpellier je bio najveći kandidat za njegovo dovođenje.
  • Captain America
    15.1k
    Odmah da se ogradim, ja nisam Haza :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions