• Meritokrat
    57

    Dobro, to si u pravu, možda je stvarno to u pitanju, možda je mogao malo bolje izraziti se, ali ok.
    Nadam se da si u pravu.
  • Zagi
    5.9k
    Zamolio bih kolege koji često postaju da izdvoje trenutak i izrade avatar. Tu sliku pored imena, jel.
    Što upečatljiviju ako je moguće. Unaprijed zahvaljujem.
  • Slush
    191
    Jel zna netko kakvo je stanje sa Rukavinom?

    Jel ide prodaja/posudba ili ce dobiti neke minute u Dinamu slj sezonu?
  • hardek
    1.9k
    Paušić sa Tribine je rekao da se priča da će u Loksu. Sad da li je to točno i da li je riječ o posudbi ili transferu... u svakom slučaju za njegov razvoj puno bolje da je u Loksi nego u Gorici
  • Facke
    2.7k


    Teske da bu dosel do minutaze. Al ste zna. Ja ga ne vidim da bi dobil vecu minitazu.
  • Patak
    2.6k
    A Šaranić? Kaj je s njim?
  • Heisenberg1986
    164


    Fruk i Janković nisu igrači za Dinamo, Pašalić možda. Po našim kriterijima bi ga već pokopali
  • Ludovic IX
    6.1k
    znam da ima izuzetaka,ali ako do 21-e se ne nametnes nigdje, nisi član u21 gdje stvarno ima svega, nekako mi teško očekivati da će sad eksplodirati.

    Ali uvijek ima jedan prso ili petkovic koji eksplodiraju tek kasnije
  • Slush
    191
    Sve sta zelim je ovaj prijelazni rok 3 igraca RPG kvalitete. Jedan za obranu, jedan za vezu, jedan za napad.
  • Ludovic IX
    6.1k
    Mi sw svi nadamo da u Maricevoj bilježnici već sad ima 10-tak imena koja su baš pojačanja i koja nisu nerealna.

    Ako real dobije, onda i potencijalni igrac zna da dolazi u klub u kojem ima veliku šansu igrat LP a to puno znači jer ako igramo od 2.pretkola, odmah smo manje primamljivi.

    Biti nekom prvi izbor ili treći nije isto.
  • Zagi
    5.9k
    Sve sta zelim je ovaj prijelazni rok 3 igraca RPG kvalitete.Slush

    skromno, moram priznati
  • Slush
    191


    Ako je RPG dosao dok smo bili treci na tablici u HNL-u i u Europi u nekakvoj Micky Mouse ligi(ukoliko ju Dinamo osvoji jednog dana cijenit cu to ko da je Liga Prvaka), ne vidim zasto nebi takva kvaliteta dosla da Dinamo igra 8 utakmica u LP ili 8 u EL.
  • sport
    2.5k

    Pitali smo trenera prvo što se sprema za iduću sezonu, kakvi su planovi, da li već crta kadrovsku križaljku?

    - To je više pitanje za sportskog direktora... Ali da, slažemo, u svakoj liniji tražimo manje-više jednog igrača, možda negdje i dva.
    A po ćemu si ti zaključio ovo što si napisao"Stoper nam isto ne treba imamo Perića i Šutala."Ili nas zajebavaš ili ne uzimaš redovito terapiju.
  • nemapredaje
    2.3k


    Nemaju ni tvoji postovi veze sa zdravom logikom, pa evo svejedno “učestvuješ” na forumu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions