• Smotanihaker
    630
    Mislim da će ih to jako boljeti. U zadnje vrijeme su baš digli nos jako visoko.
    Usput vidim da je danas Kaneko na tapeti. Kada vidim kako neki pišu o njemu imam osjećaj da ne zna ni hodati. A mislim da bi on uz malo povjerenja mogao napraviti boom slijedeće sezone.
  • eol12
    407
    Apsolutno nek ide na posudbu, ak se skrumpiraju do europe decko će skupit dodatno iskustvo i europe i igre pod pritiskom kak su već gore dečki napisali, podržavam.
  • Yovitssa
    482
    Napisao sam par postova prije, nije im nitko nametnuo Čavlinu. Stvar je u tome da su oni jako zagrizli za njega, a to nama sjeda "ko budali šamar" jer ga posuđujemo u klub koji je upgrade u odnosu na Loksu, igra Euro kup i nama to može samo biti od velike koristi. Plus možda labaviji pristup u nekim budućim transferima (čitaj Ramon :nerd: )!
  • Marley
    1.2k
    Ovo s Cavlinom, idealno po meni. Jedini logican scenarij. Svi sretni i zadovoljni :up:
  • Jurki
    9.7k
    Usput vidim da je danas Kaneko na tapeti. Kada vidim kako neki pišu o njemu imam osjećaj da ne zna ni hodatiSmotanihaker

    Ljudi zaboravljaju da je covjek dosel iz drukcije zemlje, kulture, drukcije lige i gde se igra sasvim drukciji nogomet nego ovde.

    Isto tak treba uzeti u obzir da realno Kaneko nije igrac koji bu dosel do razine svjetske klase.
    U Dinamu su zahtjevi puno veci nego u Sapporou i ocito mu treba vremena da nadojde. I kod takvih igraca su amplitude u igri normalne.
    Nije igral, pa je pocel igrati i to dosta dobro.. kad ga je stalo u zelji je ocito zgorel.
    Svakom nogometasu treba vrijeme prilagodbe.. a u Dinamu ima svega, samo vremena najmanje.
    Treba produziti posudbu i onda nakon sljedece sezone vidjeti kak se budu stvari razvijale. Svaka drukcija odluka bi po meni bila bezvezna. Mislim da se Taki moze vratiti na mapu.
  • NitkoBitan
    13.6k
    Tocno tom scenariju sam se nadala. Svi sretni i zadovoljni :up:Marley

    Pogotovo tvoj Nevistic :blush:

    A bome i ti haha, da ne bi za novi klub trebala navijat.
  • bluepower86
    852
    Razocaran sam ako ce im dat Cavlinu na posudbu,ekipi i klubu koji prezire Dinamo/“mordor”.Prodali bi Miereza svima osim nama a mi ih direktno “pojacavamo”.Otkupit Cavlinu i prodat im ga za 2milke.
  • Marley
    1.2k
    a daj, ovo je sad vec nisko :sad:
  • rioda
    3.5k
    I kakve to logike ima? Tko zna hoće li posudba biti besplatna... A Čavlinu se sigurno dugoročno računa kao prvog golmana Dinama. Treba mu iskorak da bi mogao još više napredovati, a Osijek je idealna stepenica za to
  • NitkoBitan
    13.6k
    Sala mala :grin:

    Ali za mene je Cavlina najbolji golman lige...
  • Marley
    1.2k
    Ali ajmo realno, sto bi drugo bilo logicno napraviti? Ne kupiti ga uopce (to bi bilo glupo)? Ili ga dovest odmah u Dinamo da radi sto tocno? Iskreno, mislim da uopce nisam subjektivna kad to pisem.
  • San Lorenzo
    12.7k
    Nekužim šta Osijek dobiva ovom posudbom i razvijanjem igrača za nas.
  • Sajla
    4.3k
    Usput vidim da je danas Kaneko na tapeti.Smotanihaker

    njegova statistika koju su objavili je u svemu jako dobra osim - golova. driblinzi, asistencije, kreirane velike prilike, dobiveni dueli, po svemu je u vrhu lige među HNL krilima. to mu jako fali, treba nam krilo koje će redovno ulaziti u šanse i zabijati. a nisam siguran da to može unaprijediti. oni koji ga gledaju na treninzima svaki dan valjda bolje znaju što će s njim. tip je simpatičan i nije loš nogometaš, ali želim Dinamu boljeg. ovakav Kaneko može kao rezerva, ali ne kao prva opcija. nadam se da Marić već ima nekoga u planu i samo čeka subotu.

    c743fd4b-d6af-4b93-8800-37be980b8dca.jpg?width=765
  • Nemrem igra Dinamo
    1.1k

    Mislim da prvenstveno zbog pristupa i prilagodbe, koja je kod Kaneka očito dugotrajnija nego kod Ogija zaslužuje da se produži posudba.
    Malo mi je limitiran po pitanju duplog pasa, previše soliranja i kompliciranja tu ima, ne znam da li je do jezične barijere ili kaj, ali smatram kad bi taj dio popravio da bi više ulazio u šanse pa možda i zabio.
    Svakako bi ga volio vidjeti barem kao backup igrača u rosteru...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions