• by-tor
    81
    Znači ako se gleda samo HNL i izbroje titule samo od 2000. do danas (nakon povratka imena Dinamo), ispadne 20.
    Jesu oni zbilja išli tom logikom? Ak da, čestitam ja njima na takvoj mentalnoj gimnastici :lol:
  • Mali Zeus
    10.5k
    Pa oni su na vlasti u Zagrebu, to su ljudi htjeli.Sljeme

    Nisu li te iste zastave bile na Trgu i za vrijeme Bandića?
  • Sljeme
    2k
    Naravno da jesu kad imamo ljevicu na vlasti u Zagrebu više od 20 godina.
  • Mali Zeus
    10.5k
    ↪Mali Zeus Naravno da jesu kad imamo ljevicu na vlasti u Zagrebu više od 20 godina.Sljeme

    Bandić je bio ljevica?
    Prvi glas.
  • miro
    3.5k
    Bandić JEST bio ljevica i to ona partijska kumrovečka škola. Čovjek koji nije imao dana radnog staža van političkih funkcija. Kad se odvojio od matice, prigrlio je sebi "desnicu" - iako to nije bila prava desnica, nego skup Bandićevih poznanika i zemljaka koji su 25 godina bezočno pljačkali grad. S druge strane, kad je trebalo s Ljuštinom slavit pravoslavni Božić, ili se slikat kako s Romima gaca po blatu Kozari puteva - eto ti Milana u svakoj takvoj ili sličnoj prilici.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Bandić je bio sve što treba biti u određenom trenutku.
  • Sljeme
    2k
    Bio je ljevičarski populist jednako kao i ovaj danas. Nakon Bandića, Bandić.
  • Nolifer
    7.1k
    Čovjek koji nije imao dana radnog staža van političkih funkcija.miro

    Pa nema ni ovaj sadašnji radnog staža, pa tako da nema razlike oko toga, osim kaj je ovaj sadašnji zatucan i zaostao te zadojen ideologijom i mržnjom prema neistomišljenicima.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Bandić je bar krao, ali je i nama dao.
  • Droljo
    6.4k
    Svaka sličnost s mamićem je slučajna :snicker:
  • Hnlovac
    330
    Fora mi je kak se tetejca napadalo kak je kao ljevičar maknuo pronatalitetnu politiku a Bandić je kao ljevičar držao pronatalitetnu politiku i to je ok

    Bandić je ljevičar bio sam da dođe na vlast u zg
  • Keyser Soze
    8.6k
    https://ibb.co/hCmCQ5n

    Koji su ovo bolesnici :rofl:
  • deda
    29.5k
    Shit of the century.
  • Captain America
    15.1k
    Što će reći 31.8. kad Perija pokupi lancune i ode u bliskoistočne krajeve?
  • NKDZ86
    514
    Ljudi moji, ja ne znam kako ćemo se mi oporaviti od takve pleske, uf. To nam nije trebalo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.