• Mali Zeus
    10.5k
    zamislite da se ženite, režeš tortu i SKINEŠ MAJICU!?db-izbjeglica

    Rezati tortu gol do pasa donosi sreću.
  • Jurki
    9.7k
    Bome novi nivo mentalne retardacije. Kako ih jebu kompleksi da je to strasno i za ne povjerovati.
  • Sajla
    4.2k
    majko mila, što im napravismo...
    da je ovo bilo u nekom filmu, rekli bi da je pretjerano i nerealno i nemoguće i koja budala je to smislila. a dogodilo se u stvarnom životu. mene je sram to gledati...
  • xavier
    11.4k
    Ono kad misliš da si već sve vidio...i onda vidiš video svadbe gdje mladenci imaju svadbenu tortu u obliku nečeg što mrze iz dna duše, a mladenac reže tu istu tortu gol do pasa :yikes:
  • Paggini
    10.7k
    Dragana Olujić se zove?

    Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm......................................................
  • striko
    1.3k
    Zamisli živjeti s ovom. :lol:
  • Keyser Soze
    8.7k
    Ono kad misliš da si već sve vidio...i onda vidiš video svadbe gdje mladenci imaju svadbenu tortu u obliku nečeg što mrze iz dna duše,xavier

    Kaj je najjače, već sam vidio jedan video s neke svadbe od prije par godina di rade isto ovo.
  • Crusades1986
    10.3k
    Ovo nazvat čobanima bi bila uvreda prema svim poštenim i skromnim ljudima koji vode brigu o ovcama.
  • serbus
    3.8k


    I onda ju lomiš a torta se neda. Ženski je lik skoro rame iščašio kako je lupao a nejde.
  • Sajla
    4.2k
    Dragana Olujić se zove?Paggini

    bila je u medijima kao Dragana Sekulić Olujić. mislim da može dodati još jedno, znam žensku s 3 prezimena :)
  • xavier
    11.4k


    Cijeli video je toliko nadrealan da izaziva teško susramlje.
  • striko
    1.3k
    Tek sam sada viduo odabranika pa mi je sve jasnije. Video pokazati svima koji sumnjaju u evoluciju
  • Salva
    2.4k
    Joj daj….ne možete vi to razumit, najluđi narod na svitu. :monkey:
  • Paggini
    10.7k
    mislim da može dodati još jedno, znam žensku s 3 prezimena :)Sajla

    Sa tri srpska prezimena i jednim srpskim imenom bi zasluženo dobila titulu kraljice Torcide, sve mi se čini!
  • DrawTube
    3.6k
    mislim da su tad bacili tortu na pod i kao djeca svi gazili po torti i cipelarili ju

    Stoka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.