• Doktor Kunić
    2.9k
    Nakon norijade su ovo pisali i sad nakon Dinama.

    Vidit ćemo kako će ovi medvjedići nakon pridea ostavit trg, je*ali vam oni mater
  • Jaro
    6.1k
    koga boli kurac kaj pisu. Grad ima sluzbu koja je ovo morala dovest u red prije 5. Dosta puta dokazano da funkcionira za vrijeme Bandica uostalom...
  • Navijač Dinama
    7.8k
    novinarstva i prostitucije,db-izbjeglica

    U Mostaru se to na fakultetu kombinira :up:
  • Sajla
    4.2k
    "čestitaju" dvadeseti naslov? i to kao nije provokacija?
  • Nolifer
    7.1k
    Senfova bojna zaslužuje zlatnu malinu..Ovo je biser godine. :rofl:

    ("njihovu privolu")? :vomit:
  • Mali Zeus
    10.5k
    Eto lijepo od njih da su dali privolu.
  • Nolifer
    7.1k
    I nije na jedan dan, nego na pola dana kolko su kratko trajale. Makar bi trebalo bit obrnuto.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Kao prvo uopce je smijesno koliko se Grad slihta i koliko podrzava agendu duginih boja. Kao drugo zabrinjavajuce je, uvrnuto i bolesno (ne znam vise koje bi epitete iskoristio) da Grad uopce mora trazit neko odobrenje fantomske udruge Zagreb pride kako bi maknuo njihove a stavio zastave Dinama i to na pola dana.

    Podsjecam, Dinamo je institucija koju prate milijuni Hrvata i ljudi diljem svijeta. Zagreb pride je organizacija koja je skupila manje od 2000 eura donacija gradana u jednoj godini.

    Ispada da ako se Dinamo i njegovi navijaci nekako zamjere "tima" i "onima" da cemo prakticki svake godine bit primorani slavit na Trgu pod tim zastavama. Sto se mene tice bolje da onda organiziramo neki masovni piknik sa igracima u parku Maksimir nego budemo njima sredstvo za sirenje propagande. Paljenje zastava i izazivanje nereda takvima ide samo na mlin, rijec ugrozenost bi im opravdala svrhu.

    I jos nas na kraju krajeva sprdaju sa cestitkom na 20tom naslovu. Jbg, izgleda da su oni glavne baje u gradu pa mogu sta oce :vomit:
  • Droljo
    6.4k
    koliko se Grad slihta i koliko podrzava agendu duginih bojaNitkoBitan

    Uopće ne pratim tu scenu i stvarno me zanima. Kako je u glavnim gradovima belgije, danske, austrije, njemačke, engleske po tom pitanju? Jel zg endem ili je to tu negdje?
  • Doktor Kunić
    2.9k
    Pa na vlasti imaš njihove zagovaratelje šta je tu čudno? Meni je više čudno to što je velika većina ljudi u gradu protiv njih ali oni su ipak došli na vlast. Zato pamet u glavu na izborima.
  • Sljeme
    2k
    Kao prvo uopce je smijesno koliko se Grad slihta i koliko podrzava agendu duginih boja. Kao drugo zabrinjavajuce je, uvrnuto i bolesno (ne znam vise koje bi epitete iskoristio) da Grad uopce mora trazit neko odobrenje fantomske udruge Zagreb pride kako bi maknuo njihove a stavio zastave Dinama i to na pola dana.NitkoBitan

    Pa oni su na vlasti u Zagrebu, to su ljudi htjeli.
  • Brusa
    981
    tako je. Većina ljudi koji su izašli na izbore su glasali za njih, a njihova politika i agenda je bila jasno iskomznicirana i jasna svima
    Reklo bi se : tražili ste, gledajte
  • Kepec
    5.1k
    Koja je uopće fora s tim zastavama? Evo ako netko zna i može da mi objasni. Tko su i kaj su oni da se njihove nekakve zastave vješaju po centru grada?
    Zašto jednostavno 12 mjeseci u godini ne vise zastave s grbom Zagreba i zastava Hrvatske. Koja je poanta tih duginih boja? Ljudima smeta kad im se nekaj nameće, a oni upravo to rade sa svojim paradama i ovakvim glupostima.
    Zašto onda skupina koja se osjeća domoljubima mjesec dana na Trgu nema zastave Hrvatske, Vukovara, branitelja.
    Zašto Katolici mjesec dana nemaju zastave Vatikana i Stepinca.
    Zašto anarhisti nemaju svoje zastave.
    Zašto rokeri, metalci ili pankeri nemaju svoje zastave.
    Po čemu su točno ovi posebni da se ta ideologija toliko gura?
  • Medvedgrad
    137
    Koja je uopće fora s tim zastavama? Evo ako netko zna i može da mi objasni. Tko su i kaj su oni da se njihove nekakve zastave vješaju po centru grada?Kepec

    Zašto zastave?

    Zapišavanje teritorija. Širenje po gradu. Making a statement: grad je naš.

    Zašto se njih jako gura?

    To su već jako duboke i mračne teme. O tom po tom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.