• austrijanac
    2.9k
    tadašnjeg treneraCaptain America

    Toliko mjeseci prošlo a ti i dalje se sjetiš Igora kad god stigneš.

    Tužno.
  • Jameson
    338
    Petkovićev govor na trgu

    [img]http://48h-784239c2-5444-4bdc-b172-788b40dc5994.jpg
  • Schpatz
    389
    Dakle, nitko i nista nije vece od Dinama. Nema veceg kluba od Dinama. A Petkovic se danas postavio tak da je veci i od Dinama i od navijaca i od svih.
    Ovo je meni totalno ne prihvatljiva izjava pred tisucama navijaca koji su toliko toga dali u borbi protiv te stare uprave da bi on trazio pljesak za tu staru upravu.

    Kao da je zivio u nekom paralelnom svijetu pa ne zna kj se dogadalo oko Dinama svih ovih godina otkad je u klubu.

    Za mene je pokazao totalno ne postivanje Dinamovih navijaca i stavova.

    A ne zaboravimo da klub cine upravo navijaci.

    Trazit zahvalu Dinamovih navijaca za tu staru Upravu je za mene bezobrazluk. I njega i Ademija.

    Steta da nema niti malo postovanja za ljude koji su prosli cuda u toj borbi i borili se za ovaj Dinamo.

    I da, gospodine Petkovicu, imamo Dinamo i zivimo Dinamo.

    A kaj se mene tice, on nek si trazi novi klub. Skupa s Ademijem. Ovakvo „pisanje“ po Dinamovim navijacima na punom Trgu nisam mislio da cu dozivjet…
  • Orc123
    5.9k
    Ja bi kad sam procitao sve sumirao. 1. Kategorija, ljudi koji su zapanjeni Petkovim istupom, koji ga nikad ni nisu voljeli i koji bi htjeli da odmah ode. 2. Kategorija, ljudi koji vole petka, koji znaju kakav je cudljiv igrac i karakter i koji se slazu da mu je izjava bila neprimjerena i nit je bilo mjesto nit vrijeme, ali koji ga raadi toga nece tjerat iz dinama dokle god on daje 100% sebe. 3. Kategorija oni koji vole petka bez obzira na sve i koji se slazu sa njim.
    Ja sam u ovoj 2. Kategoriji.....a mislim da i velika vecina navijaca Dinama.
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    I evo taman dodem doma, i unatoc Petkovoj “gluposti”, opet sam nekak ispunjen do kraja.

    Ljudi moji, tko je iti mogao pomisliti da će se iz one Božićne skupštine izroditi sve ovo? Tko je mogao pomisliti da će dinamo redovito puniti tribine Maksimira, da će trg bit pun do kraja na proslavi duple krune?

    Ovo je uspjeh svih koji su se godinama borili za ovakav dinamo, svih koji su glasali na prvim našim izborima, svih koji su na bilo koji način pomogli DPu da dođe na vlast u klubu, a potom i samih članova DPa. Zahvaljujem se još jednom svim navedenima, kao što sam danas ranije zahvalio jednom “izvršnjaku”, jer ovo nisam mislio da ću doživjeti, ovakvu sinergiju kluba i navijača.

    Zašto dopuštamo da nam jedna izjava, jedva-dvije rečenice ostave kiseli okus na ovako velebnom uspjehu i ovako velebnoj proslavi? Jer, budite sigurni, kod igrača i ostalih zaposlenika kluba ima jako puno onih koji se osjećaju na isti način prema navedenim ličnostima, jer je njima, realno, bilo jako dobro. Ajmo se sad svi skupa potruditi da nova vlast bude još bolja i njima, ali i nama navijačima. Ž
  • Mathiasovi Chageri
    1.9k
    Kad sam krenuo prema Trgu nije mi bilo ni u primisli da će jedan Marin Ivanović Stoka imati bolji govor nego Bruno Petković. Ne znam za vas, ali ja sam baš osjetio popriličnu promjenu raspoloženja na Trgu prije i nakon Petkove izjave. Pogotovo ono “Tišina” kao da se obraća klincima iz vrtića koji ne znaju gdje su šuplji.

    Svaka njemu čast za predstave na terenu ovih pet godina, ali ovo večeras je baš bila jedna šamarčina navijačima. Ne svim navijačima Dinama, jer vidimo da jedan dio podržava ovo glupo, nepotrebno i bezobrazno privatiziranje jedne prekrasne proslave naslova radi svojih osobnih borbi, ali jedna krasna šamarčina velikoj većini navijača koja se nadala da smo kreature iz Petkove izjave poslali u ropotarnicu povijesti i da smo svi sretni zbog toga.
  • San Lorenzo
    12.4k
    Zahvaljujući njegovoj gluposti i temperatura same fešte je opala...još uvijek ne vjerujem da je on očekivao pljesak podrške za 'mladu damu' koja je doslovno prije dva dana najurena iz kluba zbog teške povrede radnog odnosa.
  • Felip
    102
    Dva highlightsa sa stadiona:
    1. Suradnja sjever-zapad najbolja ikad
    2. Valovi cijelog stadiona gdje čak sudjeluju i Rudeš boysi :lol:
  • Maki2
    493
    Ja sam isto na tragu toga da je smislio. Samo mi je malo maliciozno da je zbog sebe iso radit tako nesto, umjesto da stavi grupu iznad sebe i da se izjebe s tim #Petkoostani jos 2 mjeseca i svak svojim putem. Nema potrebe za zlom krvi.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Izjava jednog igraca ne moze upropastit cijelokupnu atmosferu! Ja sam vidio nasmijana lica i zajebanciju prilikom odlaska ljudi sa Trga svojim kucama.

    Do otvaranja Zone nisam bio svijestan da takva drama vlada.
  • Agramer86
    263
    Jadno je to kaj nije niš drugo reko osim tog. Samo je dao podršku dvijema osobama i to je to. Očekivao sam da će kao kapetan barem nešto smisleno reći, pohvaliti navijače ako ništa drugo. Nema veze bila je jebačka večer kakvu nisam u životu doživio.
  • Nemrem igra Dinamo
    1k
    Došao doma, uši mi zuje od buke i kaosa koji smo napravili, bio je jebeni korteo iza busa do Trga. Želio bih pamtiti ovu proslavu po tome, ali ipak je ostal brutalno gorak okus od Petkove izjave... S njim sam uvijek bio u nekom love-hate odnosu, danas ga malo više hejtam, mislim da mu ovo nikako nije trebalo. Niti vrijeme niti mjesto, moraš nekada malo razmisliti o tome kaj i kad govoriš.
    Razumijem iz tvoje pozicije da to misliš, da ti je to samo posao, nemam problema s time... Ali, nama je Dinamo ipak jebeno velika emocija. Pa onda ispoštuj navijače, koji su ti cijelo vrijeme kad je bilo teško bili vjetar u leđa, koji su ti davali podršku, kroz cijelu sezonu nisu dali da klub potone, peglali su kilometre, trošili lovu, dlanove, glasnice, svoje vrijeme. Umjesto toga si odabrao popišati se po nama. Jebi ga Bruno...
  • Maki2
    493
    Taj dio sa tisinom mi je najnepotrebniji od svega. Dolazis na stage i kazes nesto sto znas da je nepopularno i onda ocekujes da ces dobit jednoumlje koje se slaze sa tobom? Malo nesmotreno.
  • Benito
    616
    Nakon te izjave je pala malo atmosfera i još je bila jedna makljaža di su se pošteno potukli i onda se taj dio rasčistio i sve je nekako potonulo u tom dijelu trga...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.