• Dudu 9
    219

    To mi je bezveze od njih, s kriminalcima smo se razišli dostojanstveno, ne treba sad još dodatno potencirati nekakvu godspodštinu.

    Potres se dogodio jer je ljudima ovo došlo kao šaka u oko nakon veličanstvenog dana koji se čekao jako dugo.
  • Zagi
    5.8k
    Idolopoklonstvo i moralno relativiziranje.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Auuu kakve stvari večeras izlaze. Ako niš hvala Brunu da ih je izvukao.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Dinamo su 2004. sekunde dijelile od stečaja, da nije bilo Mamićevih igrača iz agencije i Barišićevih milijuna iz Siemensa ko zna gdje bi sada Dinamo bio.Mihaljević

    Da nema Mamića ne bi bilo ni Dinama?

    Mislim ja te ne bih napao, ja bih te, da sam admin, banao, al that's just me.
  • Zagi
    5.8k
    Auuu kakve stvari večeras izlaze.Mali Zeus

    baš. Ekipa si dala oduška.
  • Jurki
    9.6k
    rista sve stoji kaj velis.. ali nogometasima je ovo samo posao.
    Nama je Dinamo..ljubav, opsesija, ludost, bolest. Nazovi to kak god hoces i nebus fulal.
    Nogometasi koji su na platnom spisku kluba gledaju na sve te stvari drukcijim ocima.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    iz krajnosti u krajnost, Bjelica je sam rekao da nije zaslužan za dolazak Petkovića i Oršića, a nije se njega pitalo niti oko KTC-a, a niti u slučaju Moubandje jer ga upravo Bjelica nije htio, a došao je.
  • Paggini
    10.2k
    Admini molim vas da stavite opciju blockanja ljudi jer stvari koje se ovdje pisu veceras od nekih pojedinaca su SRAMOTNE.
  • Str1nger Bell
    846
    Hvala Vlatki na svemu sto je dala za nas Dinamo, vjerovatno je Bruno mislio na kuverte koje je nosile u Medugorje.
  • cibona
    1.8k
    Meni je baš lijepo za znat da su svi vlatkicini fanovi ujedno i jakirovi veliki zagovaratelji.

    Mihaljevic, captain i don (plavac), hvala Vam na iskrenosti.
  • Zagi
    5.8k
    svicibona

    khm
  • Mali Zeus
    10.5k
    ↪Mali Zeus iz krajnosti u krajnost, Bjelica je sam rekao da nije zaslužan za dolazak Petkovića i Oršića, a nije se njega pitalo niti oko KTC-a, a niti u slučaju Moubandje jer ga upravo Bjelica nije htio, a došao je.Izet Hajrović

    Ispada da on nikog nije doveo na kraju?
  • Zambatine škude
    2.3k
    Bruno se zahvalio ljudima koji su ga izvukli iz PM doslovce i preokrenuli život u drugom i puno boljem smjeru.don

    Ne, to mu je omogućio isključivo Zdravko Mamić. Pa kad je dasa, onda je trebao uputiti čestitku na pravu adresu. Za sve što su Peras i Barišić krivi ili zaslužni zadnjih 20 godina, Mamić je kriv/zaslužan puta milijardu.

    Vidim da neki ovo uspoređuju s Ademijem i pričom okok Mamića. Meni je savršeno razumljivo i ljudski da je on zahvalan i da je i dalje prijatelj čovjeku koji mu je dao puno toga i koji mu je ostao iza leđa onda kad su mu mnogi ista okrenuli.

    Ali Ademija o tome ispituju novinari pa odgovori. Nije on prekinuo tulum za par tisuća navijača i to onako bahatim ušutkavanjem jer svi na trgu moraju čuti njegovu poruku koja je najvažnija ikad i on će nama objasnit da je on gospodin, a oni koji zvižde su stoka.

    Sve i da ima takvo mišljenje o njima, a rekao bih da je Barišića vidio triput u životu, a s Peras prošlog ljeta prvi put pričao a da ju nije gledao kao tajnicu, ovo stvarno nije ni mjesto ni vrijeme za privatizaciju događaja svojim pizdarijama. Ta žena je prije par dana dobila otkaz jer je Dinamovom kasom isplaćivala jacuzzije i playstatione Vargama, dečkima i ljubavnicima. I naš kapetan joj javno zahvaljuje pred tisućama Boysa. I Barišiću, koji da je pobijedio na izborima koje si je sam naštelao, ništa od ovog Petko ne bi doživio.

    I svi vi dežurni kontramoralizatori se možete sterati u tri mile fadile. Nabubali ste istih 10 floskula pa ih silujete preko granica podnošljivosti. Nije ne-demokracija reći da je neki igrač postupio kao debil, upravo je to suština demokracije. I nije tovarski reći da je Petković pogriješio, tovarski je to kad se prema Petkoviću ponašate kao ovi dolje prema bogu baluna pa on ne može promašiti ni fulati i za sve ima opravdanje. Daj prestanite ganjati neke imaginarne duhove tim kretenskim doskočicama i triger riječima. Taj isti čovjek si je prije par mjeseci uzeo i pravo prosuđivati tko je pravi Hrvat pa je 90% vas nazvao klaunima jer ne navijate za Hajduk u Europi.

    Baš idiotski i samodopadni ispad, a na kraju krajeva reakcija publike ne laže. Teški promašaj.
  • cibona
    1.8k
    Oprosti, mislio sam na one najveće zagovaratelje, a to su plavac, mihaljevic i captain.

    Editirao sam opis :razz:
  • marcio amoroso
    33.8k
    Dinamo su 2004. sekunde dijelile od stečaja, da nije bilo Mamićevih igrača iz agencije i Barišićevih milijuna iz Siemensa ko zna gdje bi sada Dinamo bioMihaljević

    Jebo te mamic. Ovo ti pišem kao moderator. Sada odmaraš 7 dana, a kada se vratiš spomeni ga još jednom i nećeš više nikada ostaviti jedan upis na zoni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.