• recikaj86
    157
    Kakav smo mi narod to je strasno, svi mu se mozemo sagnut jer nas nosi kroz sve ove godine kao pravi lider, to je njegova osobna stvar kaj je spomenuo i kaj je tu je sutra je novi dan i opet smo njegovi najveci navijaci. Zaboravimo proslost, imamo dinamo!
  • Zagi
    5.7k
    Takav divan dan i onda ostane kiseli okus...
  • rioda
    3.3k
    to je njegova osobna stvarrecikaj86

    Sam sebi si odgovorio
  • Crni86
    1.3k
    Plus kaj tretira ljude na trgu kao malu djecu koju će on utišavati kad su nemirni.Mali Zeus

    Ovaj dio je bio jako neugodan… pogotovo da utisavas ljude koji su bili uz tebe i onda kada je bilo tesko i nije islo, kad te loksa razbijala 0:3. doma i sl.
  • Mali Zeus
    10.4k
    Kakav smo mi narod to je strasno, svi mu se mozemo sagnut jer nas nosi kroz sve ove godine kao pravi lider, to je njegova osobna stvar kaj je spomenuo i kaj je tu je sutra je novi dan i opet smo njegovi najveci navijaci. Zaboravimo proslost, imamo dinamo!recikaj86

    Tak je. Sad smo svi vrući pa komentiramo. Bilo u medijima, sutra će već to biti lanjski snijeg i tako to i trebamo tretirati. Glup potez, njemu na dušu, ali idemo dalje. Sigurno ga sad ne treba tjerati ili netko. Svako ima svoje mišljenje, al najbolje je to malo pustiti od sutra tj. olabaviti i idemo dalje.
  • KaJJe
    69
    Petko je inace dosta inteligentan lik. Zanima me kaj je on veceras htel postic s ovim.
    Umjesto da slavimo Dinamo i zaspimo ko bebe.
  • Mali Zeus
    10.4k
    Ovaj dio je bio jako neugodan… pogotovo da utisavas ljude koji su bili uz tebe i onda kada je bilo tesko i nije islo, kad te loksa razbijala 0:3. doma i sl.Crni86

    Da. Zar je bilo tak teško zahvaliti baš tim navijačima umjesto da ih stišavaš, reći ne znam imali smo tešku sezonu ali uspjeli smo i povesti pjesmu ili nešto. Ali nee.
  • cibona
    1.7k
    Bravo! Ako može slična kazna Donu koji je doslovce izjavio da je vlatkica "jako puno dala dinamu". I to nakon što je protiv nje podignuta optužnica.

    Uostalom, poprilično sam uvjeren da iza tog profila stoji naš dragi prijatelj plavac.
  • Crni86
    1.3k
    mogo je to malo pametnije odigrat… ali dosta bahat stav prema navijacima, to me vise zabolilo nego mozda same rijeci
  • Captain America
    15k
    Meni je baš lijepo za znat da su svi vlatkicini fanovi ujedno i jakirovi veliki zagovaratelji.

    Mihaljevic, captain i don (plavac), hvala Vam na iskrenosti.
    cibona

    Mili moj, ja sam polovicom kolovoza dok tebe nije bilo ovdje sva 4 člana tadašnje uprave i tadašnjeg trenera nazvao grobarima Dinama dok je to još bilo nepopularno. Hvala Bogu pa ne gledam svijet kroz ružičaste naočale kao i naši Kapetani i nemam problem s izražvanjem nepopularnog mišljenja.
  • Orc123
    5.9k
    a mozda samo zeli otici!? Tko zna ...ili previse pive...slazem se da nit je bio to nacin, niti vrijeme, niti mjesto....
  • Dudu 9
    218

    Klub ne bi bio ništa manje gospodski da ih nije pozvao na zadnju utakmicu. Naravno da neće sebi prepisati sve zasluge za naslov, ali im isto tako nisu ništa dužni.
    Ponašanje prema njima je bilo maksimalno korektno od početka pa do kraja. Na kraju krajeva to što nisu došli govori da su i oni toga svjesni.

    Mislim da se možemo složiti da bi bila poprilično neugodna situacija u loži da se Vlatka pojavila samo par dana nakon što je dobila otkaz zbog sranja kojia je radila.
  • Zagi
    5.7k
    Precjenjujete Petkovu inteligenciju. Nije to pomno smišljeno nego ego trip.
  • Crni86
    1.3k
    ne znam bi li bila neugodna situacija kada je Skender rekao na presici kada je objavio vijest o otkazu i da su malo prije sasvim ugodno porazgovarali s Vlatkom. Pitanje je, da li se mozda i na otkaz moglo ici nakon proslave titule… 3,4 daana mislim da ne bi radili nikakvu razliku, a mozda bi se upravo ovak nes izbjeglo. Ali lako je biti general poslije bitke

    Kaj je tu je, ali tih 20 sekundi ne smije obezvrijedit cijelu vecer i cijelo proljece. A nazalost upravo se to desilo jer ova tema gori.
  • Noel
    4.2k

    Je ego trip. Moš mislit kak njega boli njegov kur.. ego za Vlatku i Mumiju. Samo je napravio ono kaj je očito sa Tarzanom dogovorio. I sam Tarzan je nešto slično neki dan u medijima reko.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.