• Debelko
    210
    Ma najbolje vratit i Lovrena i Modrica i Mamica i preimenovat se u NK Kradja. Bitno je da se osvoji titula. Sram vas moze bit, a zna se na koga mislim.
  • Revan
    59
    prebaciti u najbolje upise foruma

    Hvala ti na osobnoj razini iznimno
  • Crni86
    1.4k
    nemas sta potencirat, ili si gospodski klub ili nisi. Nema sredine. Ne mozes ti sad birat kad zelis da se klub ponasa gospodski.

    Zbog svojih radnji zato vise i nisu u klubu te su dobili kaj su zasluzili. Isto tako bili su 75% vremena u klubu ove sezone u kojoj smo osvojili naslov prvaka. Tako da je ovo i njihov naslov prvaka. I zato je to bio jedini gospodski potez koji je klub mogao napravit. Bilo bi gospodski da ih nisu pozvali i pripisali naslov samo sebi makar su tu tek 2 mjeseca?
  • Izet Hajrović
    1.5k
    doveo je on Kadziora, Leovca i Dilavera. To nije tema i moj upis je išao u tom smjeru da se ne treba pozivati na nešto što nije bilo rečeno u njegovom govoru. Upisi tipa "Zašto nije pozdravio Peru, Đuru, Matu ako im je već toliko zahvalan?" stvarno nemaju smisla.
  • Noel
    4.3k
    Dodat ću da kužim da ima likova koji veličaju mozak kriminalne organizacije i pljačke Dinama ali da ideš veličat i glorificirat njegove nosače kuverta i mumije to je nova razina... nebum rekel čega.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Ispisali ste stranice i stranice... ljudi na Trgu su dobro reagirali i to je to. On kao on pimpla sto na terenu a bome izgleda da pimpla i van njega. Boze moj, i dalje ce mu se vikat "Petko ostani".
  • miro
    3.5k
    Nitko nije veći od Dinama, ni Franjo, ni Glava, ni Petko, ni Zajec. Kažete uletili sa svojom lovom, pa ne bih se složio. Uletili su sa Česminom lovom, Ćirinom lovom, sa Siemensovom lovom i na kraju su se dobrano okoristili klubom.

    Petka poštujem, jer je rekao iskreno što misli, a život kao što znamo nije crno-bijel. On je izvanredan igrač i zajeban karakter, kao uostalom svi pravi heroji, ali on je jedan bogat čovjek koji, na žalost zbilja ne razumije na čiju je stranu večeras stao.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Poanta je da mu je tajming bio grozan štogod on mislio o kome. Plus kaj tretira ljude na trgu kao malu djecu koju će on utišavati kad su nemirni. Htio je ispasti pametan ispao je glup i sve skupa je totalni antiklimaks.

    On voli biti kontra, voli mudrovati, e sad se sjebo.
  • Felip
    102
    Petko ili bilo koji igrač se mogu naći na kavi s Barišićem i Peras te im se privatno zahvaliti ako za to imaju potrebu, ali ići javno to raditi pred tisućama navijača u ovakvom trenutku..pa zašto???
  • Keyser Soze
    8.6k
    pa zašto???Felip

    Zato kaj sam ja Bruno Petković, zabio sam Brazilu i mogu ušutkavati navijače na trgu jer svi moraju poslušati moju retardiranu misao.
  • cibona
    1.8k
    Dobro kolega Mali Zeus govori, petkovic se prema nama na trgu ponio izrazito bahato i arogantno. Što nas on ima štisavati i govoriti "Tišina!" kao da smo djeca u vrtiću...

    A kao šlag na tortu, nakon našeg utišavanja, krenuo je hvaliti običnu zmijetinu.
  • Mali Zeus
    10.5k
    A ako je tako htio biti malo manje poželjan, kao odlazim pa da me ne mole ili tak nešto onda je tek sve skupa idiotski.
  • Orc123
    5.9k
    Gdje je @Deda da napise neku normalnu i da se smire tenzije koje nikome ne trebaju nit donose ista korisno! Daj odite spavati i odmorite se. Previse danas bilo adrenalina i promila da bi trezveno se razmisljalo. Svima je jasno da ovo nije bilo potrebno Bruni ali to je on...uvijek drugaciji tak da il ga mozes voljeti ili mrziti ili prihvatiti....jbg....ja sam siguran da nasi ljudi u klubu znaju sta rade i da sigurno ne zele opet neke podjele i razdvajanja. Ovo je nova era Dinama i ajmo stvarat zajedno bolju buducnost!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.