• Patak
    2.6k
    I kod HNKa su iste sumnjive zastave...
  • M94
    612
    I kod HNKa su iste sumnjive zastave...Patak

    to je ionako njihova publika.

    Zna se o čemu će se pisati ako se skinu, al zaboli me iskreno.
  • barbax
    87
    Valjda će iz kluba organizirati da vijore Dinamove zastave. Na svakom stupu. Nerealno je očekivati da će ove plahte vijoriti na proslavi nogometnog prvaka :rofl:

    Untitled-1.jpg
  • Hnlovac
    330

    Bolje da se onda organizira koncert na stadionu i pusti masu ljudi na teren. Ovo ce bit debakl sa tim zastavama na Trgu.

    NIKADA! Da zbog šačice ovih koji guraju agendu klub veličine Dinama otkaže proslavu na trgu i paradu na kojoj će biti tisuće ljudi?

    Imamo 2 opcije - Ili će klub ove zamoliti da ih maknu ili će navijači sami se popeti i skinuti ih ili ih spaliti. Kaj da mi mijenjamo dan slavljenja Dinama i da se zavučemo na stadion zbog ovih lubeničara i šačice ljudi kojima pogoduju? Što se sve neće pročitati ovdje.
  • rioda
    3.5k
    Definitivno bi bilo pametno maknuti zastave na vrijeme jer će inače biti česta meta baklji :sweat:
  • Peškaman
    2.9k
    Već vidim veliki štap a na vrhu štapa baklja :lol:
  • don
    2.5k
    I ta "mala" stvar moze upropastit proslavu i ubit pozitivu. Ljudi iz kluba bi trebali reagirat da se to makne barem na sutrasnji dan da proslava prode u "miru". Sigurnosni rizik postoji i ne treba ga ignorirat.NitkoBitan

    @Pop corn ako je ikako moguće riješite to. Da ih mi ne moramo skidat i izazivat potencijalne probleme, jer ostati tu sigurno neće
  • criticus
    1.6k
    Ako ih nisu skinuli danas ni neće. Vjerojatno postoji dozvola za iste koja je odobrena od do datuma i neznam kako bi ih mogli samo skinuti. Valjda policija može reagirati i proglasiti nekakav rizik da se maknu.
  • Praskaton
    2k
    Sramota je da to visi ikako a kamoli sutra.
  • M77
    459
    Iskreno, volio bih da to zadrže do sutra da bude malo akcijanja kakvog takvog
  • San Lorenzo
    12.7k
    Da je @GaijiZG tu sad bi rekao da je ove zastave zapravo objesila nova klupska vlast. :snicker:
  • Zagreb1992
    1.4k


    Novinari čitaju forum i opet se nađe netko da napiše ovakvu glupost ..Baš trebaju nekakve pizdarije kako bi se bacila negativa na grupu i na klub ..Malo treba razmisliti prije nego kaj se napiše
  • NitkoBitan
    13.5k
    Baš trebaju nekakve pizdarije kako bi se bacila negativa na grupu i na klub ..Zagreb1992

    Clanci opskurnih portala ce bit zaboravljeni i nebitni za dan dva, a mi riskiramo bit predmet sprdnje u navijackom svijetu godinama.
  • Zagreb1992
    1.4k


    SVE 5 ..iritira i mene ovo sranje sa tim zastavama..samo treba paziti kaj se piše po forumima jer vidiš i sam da stoka čita to
  • NitkoBitan
    13.5k
    Pa neka cita i vidi da vecina ljudi ne p*si njihova s*anja. Uostalom cisto sumnjam da si i autori tih tekstova u potpunosti slazu sa onim sto pisu. Jbg, mozda su izabrali krivo zanimanje za zarazdit si za kruh.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.