• Captain America
    15k
    općenito tu cijelu sezonuSvi na Sjever

    Nije cijela ta sezona imala vrhunsku atmosferu. S proljećem i popuštanjem mjera su se malo-pomalo ljudi aktivirali (to se taman poklapa s porazom u odgođenoj utakmici dolje). Za zimski derbi su se dijelile ulaznice nakon vožnje Cameom i uplate listića u PSK.
  • ShanKu
    432
    pa dobro ja mislil da je 50€ majica kad sam čital komentare... za 14 negdje dobiješ i praznu, na ovoj je Dinamo!
  • don
    2.4k
    ako su se neki zabrinuli zašto je Vrba propustio danasnji trening, evo odgovora;

    Maturant na norijadi :cool:

    IMG-9325.jpg
  • mali M
    3.9k
    daj ga pazi da ne cuga previše! Samo mu uzimaj čaše iz ruke i ti se žrtvuj za njega! :lol:
  • jedan u nizu
    6.7k
    Iskreno, navikli smo da su sampionske majice za obuci i oprati dva puta i da su onda bile samo za nistalgiju u ormaru.

    Razumijem pricu oko cijena.

    Ali ako su ove godine kvalitetnija majica i tisak kao sto kaze pop, onda je ta cijena opravdana.
  • Majki2111
    2.8k
    To. Čudesno mi je koliko ljudi prije tijekom i nakon tekme je u điru: "Di je pivica? Ajmo po pive! Daj popij pivu! Otišo je po pive! Ajmo na zagrijavanje prije tekme! Čekaj da uzmem/o pive! Čekaj da popijemo pivu pa ćemo ići! Pazi da mi ne srušiš pivu!! Pit ću pivu po putu!" Daj je uzmi pa pij po putu" Koliko pivi ste uzeli! Koliko si pivi popio već?"

    Nastavi niz, možeš sigurno :grin:

    Ja sam u điru čaja u zadnje vrijeme. Probao sam Paulaner, dobar je. Vodenasti. Bezalkogolna je isto dobra.

    Zadnji put nisam platio rundu pivi nego rundu bureka za 10 eura. Jedno 7-8 bureka i podjelio ekipi poznatih i jednom nepoznatom liku. Dobra zgoda
  • Droljo
    6k
    Kae tu čudno?
  • Majki2111
    2.8k
    Ne čudno. Čudesno. Meni bar. Ne mogu guštat tolko u tome jednostavno ko većina.
  • ibro1986
    73
    koliko ono donosi ulazak u grupnu fazu LP? 40 milijuna?
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Sam ulazak je 18.62 milijuna, svaki bod 700k, plus nekih 3 milijuna zbog koeficijenta, plus naravno marketing, tv prava, plasman nakon 8 utakmica, ulaznice i sve ostalo...
  • Sunja86
    1k
    Ne, 15mil€ za ulazak u grupnu fazu dobiva svaki klub, plus zarada na osnovu klupskog koeficijenta, na osvnovu toga bi Dinamo imao oko 7 8mil€. To je ti je zarada otprilike,bez i jedne odigrane tekme u grupnoj fazi.
  • ibro1986
    73
    pa i to je dobra lova
  • Sunja86
    1k

    Imaš tu od 48:00 pa nadalje, detaljno objašnjeno što se tiče zarade Dinama, u koliko se plasira u Ligu prvaka.
  • davidinamo
    359
    Dinamo nije samo najveći klub u Hrvatskoj nego je Dinamo najveći klub na svijetu!!! -U- Nedjelju gori sve! Za Dom Spremni i Dinamu vjerni!!!
  • ibro1986
    73
    hvala :strong: :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.