• Ludovic IX
    6k
    S obzirom da nam je zbog brojaca skinuto barem 15k gledatelja ove sezone, a imat ćemo u prosjeku preko 9, znači da neslužbeno imamo tih željenih 10k prosječno ove sezone što je super s obzirom da je kapacitet na 80% hnl utakmica bio 11k.
  • deda
    29.4k
    Dragi Dinamovci,
    pozivamo vas sve da sljedeća dva dana izvjesite dinamove plave zastave, šalove, majice, dresove na vaše prozore, balkone, aute. Neka se cijeli Zagreb, ali i šire zaplavi.
    PROSLAVIMO TITULU PLAVU, ZAPLAVIMO GRAD
  • tigric
    181
    Germanijak je jučer doznao i za ponudu PAOK-a za Livaju, a priča je teski fake news. Uzimajte s rezervom sve naslove iduca tri mjeseca.
  • Svi na Sjever
    2k
    Gospodo,
    sutra kreiramo slike za povijest,slike koje ostaju u nasljeđe našeg kluba,grada i grupe, slike koje će u budućnosti obvezati naše nasljednike na tribini da drže do kluba,grada i grupe.

    Ostavimo slike Dinamovštine kao prije 17 godina na proslavi na Trgu.

    Sve je na nama kao i do sada, diži sve kaj hoda!
  • NKDZ86
    505
    Ja nisam mogao danas spavati, u mislima mi je samo nedjelja
  • MM17
    224

    Možda nam Zekin "mali od kužine" kaže ostaje li Profa ili ne :lol:
  • don
    2.4k
    live prijenos iz autobusa i trga će biti na Dinamovom youtube kanalu
  • NitkoBitan
    13.5k
    Bas me zanima koliko ce taj prijenos trajat s obzirom na to da su ga na doceku u srijedu ugasili cim se krenulo pjevat "Bit ce Rijeka krc sampion" :grin:

    Ako ste iz Zagreba (i okolice) nema nikakvog opravdanja da se ne pojavite na Trgu i docekate igrace. Kise po prognozama ne bi trebalo bit poslijepodne.
  • NORTE
    9.8k
    obzirom da nam je zbog brojaca skinuto barem 15k gledatelja ove sezoneLudovic IX
    Za to si je kriv samo i isključivo klub zbog loše organizacije na ulazima.
    Direktnim lošim odlukama su izbili tisuće evidentiranih ulazaka.
    Od rotora do puštanja sa strane, pričam za sjever, o zapadu ne znam ništa.
  • NitkoBitan
    13.5k
    https://gnkdinamo.hr/hr/vijesti/clanak/informacije-za-navijace-o-proslavi-naslova-prvaka-na-trgu-bana-jelacica

    Na linku je ruta koja je vise manje ocekivana. Takoder valja napomenut da tramvaj broj 17 ide od Borongaja do dzamije te se od tamo na dalje samo pjeske moze do Trga. Ne znam kako je sa devetkom kad ona inace nejde preko Trga nego ide preko Glavnog, a sa Glavnog pjeske treba nekih 5 min do Trga.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Na Trgu su trenutno postavljene dvije zastave duginih boja i jedna roza zastava sa crnom petokrakom. To jednostavno sutra mora bit maknuto jer em ce bit problema, em to nije slika koju zelimo poslat u (navijacki) svijet.

    Sramota ako je to ciljana provokacija gradske vlasti. Sutra na Trgu moraju biti postavljene Dinamove zastave.

    I ta "mala" stvar moze upropastit proslavu i ubit pozitivu. Ljudi iz kluba bi trebali reagirat da se to makne barem na sutrasnji dan da proslava prode u "miru". Sigurnosni rizik postoji i ne treba ga ignorirat.
  • Doktor Kunić
    2.9k
    To jednostavno sutra mora bit maknuto jer em ce bit problemaNitkoBitan

    Pa di ćeš bolje nego da ju sami skidamo i pošaljemo poruku šta mislimo o tome :cool:
  • tigric
    181
    Ma daj molim te sta ce ubit pozitivu... slavimo Dinamo i sta nas zaboli za pedere
  • NitkoBitan
    13.5k
    slavimo Dinamo i sta nas zaboli za pederetigric

    Da nam te zastave vise iznad glava i udu u povijest? Pa mene bi bilo sramota, odnosno vec se sad crvenim od srama i nije mi dobro.

    Pa di ćeš bolje nego da ju sami skidamo i pošaljemo poruku šta mislimo o tomeDoktor Kunić

    Dosta je visoko, na sve su mislili ti pokvarenjaci iz gradske vlasti.

    Bolje da se onda organizira koncert na stadionu i pusti masu ljudi na teren. Ovo ce bit debakl sa tim zastavama na Trgu.

    Mi smo Bad Blue Boysi, cuvari zagrebacke casti, katolicke crkve i Hrvatske!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.