• Paggini
    21.3k
    gameboy koji nisam dobio jer je koštao kao plaća tada a suza suzu stiže.Droljo

    Dok sam slinio nad klincima koji su imali Gameboy sam zamrzio bogatu kastu za cijeli svoj život. :(

    Ja ne znam stvarno tko je u to vrijeme imao para za davati 200 maraka ili kolikogod za Gameboy i 50 maraka za pojedinačnu igru, jer na Nintendo 64 i Gameboyu nije bilo pržilica lol, koji je to keš bio jebate.
  • serbus
    4.2k


    Da da Bubi je klasik ko Cao Cao i piroška u školi ...
    Ni ja se ne sjećam tobija..ali vidim da je svađa oko 14 eura za majicu ja bi dao koliko treba za te neke okuse djetinjstva ... tak da ljudi nemojte sad kukat da niste kupili majicu jer ih iz 20g neće biti iz ove sezone osim na njuškalu za 200eura ...:lol:
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    max zvuči kao da je proveo djetinjstvo u kozari boku :lol:
  • Mali Zeus
    13.2k
    Zvuči kao da će mu sljedeća biti ajmo žene majice. :lol:
  • Mali Zeus
    13.2k
    Da da Bubi je klasik ko Cao Cao i piroška u školi ...serbus

    Joooj piroška masna. :heart:
  • Jos-Optimus
    2.2k
    Iss Cao Cao sam obožavao..a i tu pirošku, Klarinu, top
  • Zambatine škude
    2.6k
    Meni je najbolji Ledov sladoled ikad bio griz-liz (strašno ime), onaj sendvič koji je imao neki efekt jafe.

    Rijetko tko ga se sjeća, dosta je kratko plesao po policama :rage:
  • serbus
    4.2k


    I svi više manje izašli normalni a danas meni ovakav, onakav zdravo nije zdravo a klinci sve luđi
  • Zagi
    7.7k
    onaj sendvič koji je imao neki efekt jafe.

    Rijetko tko ga se sjeća, dosta je kratko plesao po policama :rage:
    Zambatine škude
    Uf to je bilo fino.
    Rijetko tko ga se sjeća jer je bil skup k'o sam vrag.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Ili davna vremena kad je u slastičarni kod šipca bio samo čokolada, vanilija, jagoda i banana okus. Kad su se pojavili limun i punč to je bilo jebeno. Nikakvo cookiesi, milke, ova čokolada, ona, iznenađenje, slatki kornet, prelijev onaj ovaj, pizde materine.

    I zimski sladoled. Pojedeš ga u 2 zalogaja, a fiin.
  • Zambatine škude
    2.6k
    Rijetko tko ga se sjeća jer je bil skup k'o sam vrag.Zagi

    Šta stvarno?

    Ja bi stavio ruku u vatru da je koštao šest kuna onomad. Znači klasa nekog macha, malo viša kasta, ali daleko od Kingova.
  • Zagi
    7.7k
    Možda onda ne mislimo na isto.
    Tada King nije postojao.
  • mlinchica
    1.8k
    Onaj jedan sok kojem se nemrem sjetiti imena s kojim je dolazio led, Sunny neštoMali Zeus

    Sok Bony, s vrećicama za led. Bilo ga je u masu okusa, jabuku i višnju sam obožavala.
    A Cao Cao poslije osnovne nikad više nisam probala. Doslovno je to bio jedini desert uz užinu 8 godina, da mi se zgadio. :lol:
  • Nino Bule
    13.8k
    Meni je uvijek zao bilo da nemamo vise tih sladoled sendvica, uvijek sam amere po serijama gledo kako to tuku
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.