• Jurki
    9.5k
    znaci fritula je ove godine maturant.. bas lijepo.
    A de je jos penzija
  • Marley
    1.1k
    Mislila sam da sam medju starijima ovdje. Sad vidim da nemam pooooojma o cemu vi pricate, kakva mlijeka u vrecicama, kakvi trokutasti jogurti :lol:
    Tak da, hvala vam lijepo, sad se bas mladjahno kao curica osjecam :blush:

    Btw.znam Kinder Ladu.
  • Jos-Optimus
    730
    Kad smo već na toj temi, kako se zvala ona mineralna s okusom, "Stil" ili tako nešto...to je bilo top
  • Neki tip
    19.6k
    Btw.znam Kinder Ladu.Marley

    Čuj Kinder Ladu.. pa to je skoro pa suvremena tekovina, pravi test starosti je Eurokrem! :cool:

    Btw, sjećam se kad se ponovno pojavio u trgovinama, u Lidlu čini mi se, pa kupih iz djetinje nostalgije..

    Kakav užas od namaza! :lol:
  • Droljo
    6k
    Kakav užas od namazaNeki tip

    Ja sam popušio foru sa čokoladicom eurokrem blok zbog nostalgije... Isto smeće od proizvoda :lol:
    Makedonci mislim.
  • Neki tip
    19.6k


    O da, čokoladica je još gora! Mislim isti je okus, ali kako nije kremasto, onda tekstura dodatno pogorša doživljaj.. :grin:
  • Marley
    1.1k
    takodjer. Kombinacija razocaranja skoro do suza, jer ocekivala sam ne znam sto, i bas nejestiv okus.
  • serbus
    3.7k
    Meni fali čokoladica ZAGI i žvaka efekta to je jedino kaj sam na tone ko klinac ubijao. Ali zagi bi volio da se opet vrati sa istim okusom sad jel bila tak dobra jer je klincu sve dobro ili je stvarno bila dobra volio bi još jednom to probati da mi ne ostane enigma :lol:
  • Mali Zeus
    10.4k
    Kinder lada, ufffJos-Optimus

    Samo Eurokrem.

    Od ostalih proizvoda: Kaokao koji se jeo na svakoj užini u školi.
    Ledolina sladoled, plus naravno Bubi, Snjeguljica itd.
    Čunga lunga kaugume
    Onaj jedan sok kojem se nemrem sjetiti imena s kojim je dolazio led, Sunny nešto
    Dona sirupi
    Mond od Kandita
    čokoladne cigarete
    Kraš expres
  • Jos-Optimus
    730
    Sjećam se kad su mi starci išli u Metro u Graz, to mi je bilo bolje od lunaparka i mora, ajme kad bih ušao na odjel sa slatkišima....one Milka Tender čokoladice, koji je to bio drugi svijet za nas tada...i oni njihovi bomboni gumeni, Mamba ili MaoMao...show program
  • Neki tip
    19.6k


    A sladoled Bubi i čokoladica Tobi?

    Bubi je imao okus žvakaće gume, ubijala se djeca u njemu ranih 90ih. Čokoladice Tobi se ne sjeća skoro nitko mojih godina, valjda sam je samo ja obožavao, nije ni čudo da su je izbacili zauvijek.. :lol: Bio je nekakav žele od kivija preliven čokoladom:

    103700801-162024385327449-3680451317109008722-n.jpg

    (Rumko je preživio, ali on mi je bezveze)
  • Mali Zeus
    10.4k
    ↪Mali Zeus Sjećam se kad su mi starci išli u Metro u Graz, to mi je bilo bolje od lunaparka i mora, ajme kad bih ušao na odjel sa slatkišima....one Milka Tender čokoladice, koji je to bio drugi svijet za nas tada...i oni njihovi bomboni gumeni, Mamba ili MaoMao...show programJos-Optimus

    Ma nemoj mi niš pričati, to je tada bio drugi svijet. :D
  • Droljo
    6k
    Metro u GrazJos-Optimus

    Pa pokretne stepenice za kolica :scream:
    I nikad prežaljeni gameboy koji nisam dobio jer je koštao kao plaća tada a suza suzu stiže. Sljedeći put nisam ni htio ići u austriju da ih ne moram gledati na polici...
  • Jos-Optimus
    730
    Lijepe su to uspomene :lol:
  • Marley
    1.1k
    https://www.instagram.com/reel/C7WXtnANbkf/?igsh=c3dxZTY4emw0d3V3

    Poslusajte Maxa, slusam na repeat i placem :lol: :lol: :lol:
    Naglasak mu je vrrrrhhhh :love:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.