• MarK
    294
    Nema sumnje da treba ostati trener. Ipak je dokazao da je fajter i brutalnim finišem sezone začepio usta svima. Dečki opet izgledaju složno kao pravi tim, a to je najvažnije. Čestitke Jakire!
  • cibona
    1.7k
    Drago mi je što je (konacno) poceti nizati pobjede u ligi u kojoj su svi njegovi prethodnici dominirali. Medutim, naši apetiti iduce sezone su mnogo veci od borbe za naslov u HNL-u do posljednjeg kola.

    Iduce sezone cilj je pohod na ligu prvaka i prezimljavanje u europi. Za takvo nesto potreban nam je trener koji ima muda i koji ce znati reci odredenim senatorima da je vrijeme za klupu. Potreban je trener koji ce stajati iza svojih odluka i u pobjedi i u porazu, nije nam potreban populist bez obraza i trener koji je mjesecima bjezao od odgovornosti i isao toliko daleko da je za vlastiti neuspjeh krivio svojeg prethodnika.

    Trazimo trenersku klasu, a ne povodljivog populista! Sve je na upravi, nadam se da shvacaju ozbiljnost situacije. Jakirovic je u dinamu dao svoj maksimum.
  • San Lorenzo
    12.4k
    Sve će se vidjeti kroz par dana, mislim da je 50-50 ostaje/odlazi...možda je i njemu samome ovo previše.
  • Brusa
    968
    gle, nisam mislio da ću ikad branit Jakira, al neke stvari tu nisu točne jednostavno... Da su njegovi prethodnici dominirali, ne bi on bio trener. Bišćan je valjda u 3 kola ove sezone, imao x i poraz, a Čačić je jel zbog serije loše i odletio, tako da taj dio o dominaciji ne stoji baš. I ne samo njih dva....
    Uostalom, što se dominacije tiče prvenstvo i kup ne osvajamo baš svake sezone.
    Što se ostatka posta tiče, s dosta toga se slažem.
    Živi bili pa vidjeli...
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    nisi jedini buraz ,dosta nas je isto razmisljalai tako se sad osjeca
  • Taćini Serhio
    300
    Evo da i ja kažem ono što mislim, nemam se namjeru posipati pepelom jer mi je i dalje Jakirovic prevara od trenera... Da se ne vraćam previše u prošlost, od recentnijih važnih utakmica niti jednu nismo izdominirali, čak štoviše Rijeka doma penal u zadnjim sekundama, mandrila u ligi tamo opasno smo visili, mandrila u kupu prvo poluvrijeme odlično drugo se zatvaramo i pomalo visimo, Rijeka sad zadnju doma u kupu molimo Boga da završi 0:0, ovo večeras puno bolje ali da su nas rano otvorili kao što su realno mogli tko zna kako bi završilo...

    S druge strane strane "pojačanja" u ZPR-u, koja sam smatrao suludima ali Brodić zabije penal protiv Rijeke doma, Kulenovic mandrili tamo, Hoxha Rijeci tamo u ligi... Jebiga lik na kraju pogodi uz svu skepsu ovoga svijeta.

    Što reći osim da se nikada nisam bolje osjećao prevareno...
  • Mr Anderson
    5.8k

    Bolje ti prati košarku jer se u nogomet kužiš ko marica u krivi kurac.
  • miro
    3.5k
    I dalje mislim da nije dokazao da je trener za nas iz jednog razloga - nema igru.

    ALI ovakva sezona i povezanost s ekipom s kojom je sve to prošao može i njemu i igračima pomoći i učvrstiti taj pobjednički mentalitet. Ako imaš ekipu na svojoj strani, to je možda i najjači adut u zajebanim situacijama i utakmicama

    Ono što je nužno i obavezno je da dogovori s ljudima u klubu što bi Dinamo pod njim trebao igrat i da dogovore strategiju i pojačanja s kojima to misli ostvariti

    Evo, ne mogu vjerovat da ću to reć, ali ja bih mu dao barem još polusezonu
  • Zagi
    5.7k
    ALI ovakva sezona i povezanost s ekipom s kojom je sve to prošao može i njemu i ekipi pomoći i učvrstiti taj pobjednički mentalitet. Ako imaš ekipu na svojoj strani, to je možda i najjači adut u zajebanim situacijama i utakmicamamiro

    I bok. Tu bi trebala statii apsolutno sva rasprava.
  • Praskaton
    2k

    Slazem se s vecinom napisanog.Modus operandi Dalica.I to ne mislim kao nešto loše.Ide na tu emociju zajedništvo,bildanje timskog duha.Nekad je to bitnije od igre i taktickih postavki.
    I super dok ide,kad ne bude islo kao u europi ove godine pitat cemo se zasto ranije nije dobio nogu.

    Moj glavni problem u vezi njega je što mislim da nema dovoljno znanja da kroz trenažni proces podigne igru momcadi.
    Premalo sam vidio nekih mehanizama i rukopisa trenera ove sezone a previse pobjeda na karakter,misice,genijalnost pojedinaca.

    Ima tu pluseva i minusa trebat ce dobro izvagat.Ako ide nema smisla ga mijenjat nekim Kopicem,Krznarom,Bišćanom nego gledat dokazano europsko ime.
  • San Lorenzo
    12.4k
    Ako ostaje, možda ne bi bilo loše osnažiti mu stručni stožer.
  • cibona
    1.7k
    Pozdrav i tebi. Da smo slusali tvoje vizionarske ideje, pocevsi od toga da se rijesimo ogiware i "francuske sobarice" iliti bernaoera i da forsiramo zivkovica bez obzira na "pad samopouzdanja", danas ne bismo bili tu gdje jesmo i ne bismo slavili dvostruku krunu.
  • Mr Anderson
    5.8k

    Je, stvarno, bez njih bi bili treći, nebi dočekali proljeće u Europi i ispali u 4-finalu kupa. Shvati da nemaš pojma i biti će ti lakše.
  • cibona
    1.7k
    Tako je. Da nije bilo bernaoera u kljucnim utakmicama kada se sve lomilo, pocevsi od utakmice s betisom, jakir bi odavno bio bivsi, a tvoje nebulozne teorije bi pale u vodu.
  • Mihaljević
    8.6k
    Daj dečki pomirite se sa činjenicom da je Jakir sa Dinamom uzeo dvostruku krunu i da će nas on vodit u ligi prvaka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.