• Captain America
    14.9k
    Pitanje i odgovor?Zagi

    "Vaš plan za ljeto?"

    "Više ću se posvetit sebi i nekim svojim odlukama, a onda s klupskim čelnicima vidjeti di smo i šta smo..."
  • Paggini
    9.9k
    Cijelu sam ga sezonu zazivao, smjenjivao… nisam bio i nisam zadovoljan.


    Al sad bi mi pak bilo žao da ide.
    IceMan

    Hahahaha ovo je tocno moje razmisljanje hahah. Kao kroz svu tu kalvariju, muku, bolove, srecu, euforiju, sve smo to prošli s njim haha, veže se čovjek jbg.

    Al ako ima boljeg ajmo po boljeg da se i za njega vežem hahah
  • Big Daddy
    225
    Vratio se na Rujevicu, posrso ih sve i digao jos jedan pehar.
  • Maki2
    493
    Situacija ista kao kad odma nakon prekida bivsa nade novog
    Nije te briga al ipak malo i je
  • Danko
    720
    Mislim da su mu spremali otkaz i on to zna, samo što ga je sad teško potjerat nakon ovakvog finiša sezone.
  • Olmic
    2.9k
    Ako ga smijene idu kontra svlacionice
  • NitkoBitan
    13.5k
    Bez obzira na sve mislim da on nije trener za Dinamo, previse toga mu se trpilo i oprastalo, a nismo vjecno mogli bit izvan forme. Naslov dobiven zahvaljujuci individualnoj kvaliteti i sirini klupe.

    Opet ce se zazivat smjena nakon ulaska u grupnu fazu EL/LP.
  • Zagi
    5.7k
    Aha , to ništa ne znači osim da je dogovor bio da će nakon sezone razgovarati o novom ugovoru.
    Ovisno o učinku , a on je maksimalan.
  • Danko
    720

    Nitko živ ti ne može garantirati bolje.
    Pogotovo ako ga svlačionica podržava.
    A smjeniti osvajača duple krune je onak, malo neozbiljno.
  • cibona
    1.7k
    Cestitke na duploj kruni. Nadam se da ce skauti u drugim klubovima prepoznati ovaj uspjeh i poslati ponudu nasem treneru koja se ne moze odbiti.

    Na ljeto nam treba potpuni remont, kako igracki, tako i trenerski. S ovim kadrom nemamo što tražiti u ligi prvaka. Treba početi od trenera i krila.
  • don
    2.4k
    smjena čovjeka (ako se razmišlja o njoj u što sumnjam) koji ti je u ovakvoj sezoni punoj svega i svačega i bitke za vlast u klubu donio duplu krunu je malo reći hrabra i treba stajati iza nje. Ako dođe do neuspjeha zna se tko će biti odgovoran, a to nije novi (ako dođe) trener.
  • Zagi
    5.7k
    Odlična atmosfera u svlačionici i u Gorici i u Zrinji i u Rijeci i u Dinamu. Nije to slučajno.
    Jeli najbolji taktičar? Nije ali nije bome ni Ancelloti. ali niže pobjede i trofeje. Ni to nije slučajno.
  • Noel
    4.2k

    Hrabro je bilo i stat iza njega prije koji mjesec u onoj ludoj situaciji. Velika odluka uprave koja se pokazala dobrom. Nek donesu promišljenu odluku i sad i stoje uz nju kakva god bila.
  • Nogo
    1.5k
    Čestitke Jakiru jer ovo šta je on proživio ne znam tko bi. Uprava ga je spasila par puta i na kraju je vratio s trostrukom krunom i na tome mu kapa do poda! :clap:

    Ni sam ne znam jesam li za njegovu smjenu i jel on dorastao Dinamu.

    I sam kaže da mora sjesti i popričati s ljudima iz kluba.
    Treba vidjeti smjer pojačanja, igrače, riješiti se viškova kojih ima nikad više i zadržati Brunu i Baturinu kako god znaju i umiju.

    Za koji dan ćemo biti pametniji a sada samo treba dobro proslaviti! :strong:
  • Captain America
    14.9k
    Jeli najbolji taktičar? Nije ali nije bome ni Ancelloti. ali niže pobjede i trofeje. Ni to nije slučajno.Zagi

    Za Krkija se govorilo da je jako dobar taktičar. Možemo i na višu razinu. Danijel Pranjić je za Niku Kovača rekao da je najgenijalniji nogometni um nakon Van Gaala. Što im to vrijedi kad ih igrači ne prate.

    Jakir je dovoljno dobar taktičar da ima 12 pobjeda u 13 utakmica gdje se lomila sezona, a protiv Betisa je pokazao da zna pripremit ekipu i za europske utakmice.

    Što se tiče Ancelottija... Samo genijalac može Bellinghama staviti na desetku u rombu i uzeti Primeru i vjv LP.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.