• cibona
    1.7k
    Daj dečki pomirite se sa činjenicom da je Jakir sa Dinamom uzeo dvostruku krunu i da će nas on vodit u ligi prvaka.Mihaljević

    A ti se pomiri s tim da ce nam nevistic braniti u ligi prvaka :wink:

    Šala mala. Zna se moj stav oko jakira, ali ja vjerujem upravi i poštivat ću njihovu konačnu odluku.
  • Olmic
    2.9k
    Jos jedna stvar, cijelo vrijeme na drustvenim mrezama gura se Jakir u prvi plan, daje se podrska i slicno. I sad ako ga smjene ispast ce populisti i dvolicni ljudi sto ne ide uz profil ljudi koji trenutno vode klub
  • IvanS
    74
    Znači još uvijek je rasprava o tome da li smjenjujemo trenera ili ne?

    Isti narativ zadnjih nekoliko mjeseci...

    Da li novi trener (bilo koji) garantira uspjehe u LP-u? Ako da, onda nema razmišljanja. Otkaz aktualnom treneru i to je to.
    Da li smo već imali tu situaciju da u Europi dobro guramo? Jesmo. Kada? Pa s većinom trenera zadnjih godina.
    Nisu li i Krznar i Kopić i Čačić (i ostali da ih ne nabrajam) dobivali velike klubove u LP i EL-u? Jesu. Pa zašto smo ih smijenili onda?

    Netko je u jednom od ranijih postova naveo da su prije Jakira svi treneri dominirali u HNL-u.
    E sada, ako su dominirali u HNL-u, a u LP ili EL ostvarivali pristojan rezultat i imali igru, zašto su smijenjeni???

    A i Jakirović je došao u baš delikatnom trenutku. Ekipa u rasulu, prodani nositelji igre i reprezentativci (trojica), ozljede važnih igrača (Bruno prije svih)... Pojačanja u tom trenutku???

    Ono što je aktualni trener konstantno radio svo vrijeme je to da je miksao sastave.
    Svi, apsolutno svi igrači su dobili šansu. Neki više, neki manje ali su svi igrali i svi su nešto pokazali.
    Te izmjene mogu biti dokaz da je "tražio" idealan sastav, ili mogu biti dokaz da nije znao što radi pa ako ga pogodi pogodi.

    Rezultat ipak sugerira da je pogodio s igračima koji su igrali. Izmjene formacija su također dokaz da nije tvrdoglav i da "gura" samo jednu formaciju već je probao prilagoditi sastav ekipi protiv koje igra.
    OK, ne treba se Dinamo prilagođavati nikome u našoj ligi (možda ni vani?), ali sve u svemu rezultat mu ide u korist.

    Da rezimiram, da su Jakirovića smijenili negdje u 11. mjesecu 2023., i sam bih potpisao smjenu.
    Ovako, ostavio bih mu prijelazni rok, pripreme, nek' se okuša u europskim kupovima nakon što si sam pripremi ekipu i onda na jesen (ili proljeće?) rezime.
    Pa kud puklo da puklo. :)
  • Mali Zeus
    10.4k
    Rezultat ipak sugerira da je pogodio s igračima koji su igrali. Izmjene formacija su također dokaz da nije tvrdoglav i da "gura" samo jednu formaciju već je probao prilagoditi sastav ekipi protiv koje igra.IvanS

    Ovo je ključno. Pokazao je da nije tvrdoglav pa da se drži jedne formacije i jednog sustava kao pijan plota i vratilo mu se.
  • Mr Anderson
    5.8k
    Jesmo ikad smijenili trenera nakon osvojene duple krune? Čini mi se da se smijenilo Cicu 90-ih, al nisam sto posto siguran.
  • Captain America
    14.9k
    I da mu damo otkaz i dovedemo nekoga Hansa Rossentauera, ne znam koliko bi igračima u svlačionici sjeo taj potez dobro. Jesu oni profesionalci, sve to stoji, ali su ljudi na kraju dana koje pogodi odlazak osobe s kojom su vezani, pogotovo jer je ta osoba osvojila dvostruku krunu.Paggini

    Ovo je najvažnija stvar u svemu. Dovoljno se sjetiti problema kad je Bjelica potjeran. Preuzeo je Jovičević koji se kasnije pokazao jako dobrim trenerom, a izgledali smo kao da nas vodi Jasmin Agić.
  • Orc123
    5.8k
    Na kraju ce odluku donjeti Zajec i Maric. Kakva god ona bila ja cu je podrzati. Meni Dinamo s Jakirom nema neku buducnost u europi ali ako strucni ljudi tako odluce ja cu ih slijediti! Puno je argumenta Za, puno je za Protiv i oni su tu da odvagnu, a ne mi. Ajmo uzivat sad malo i teske teme ostavit ljudima koji vode klub.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Mi smo tu di jesmo, odnijeli smo veliku pobjedu ove godine Dinamovim Proljećem i sve pozitivno što će se dogoditi do kraja sezone je bonus. Trenutno imamo trenera i igrače kakve imamo i sigurno nas čekaju velike promjene koje kreću za koji mjesec ali što sada možemo? Odlučio sam stati sa hejtanjem jer nitko nema ništa od toga osim što širim negativnu energiju. Špikića i Arbera osobno ne mogu kao igrače smisliti ali ću navijati danas iz sveg srca da ga jedan ili drugi zabije.

    Stvorio se problem na zoni a to je da imamo dva tabora, jedan je team jakir i njegove rakete a drugi šimićevi igrači odnosno pojačanja. Pretjerano pljuvanje ili hvalisanje istih stvara nerealnu sliku i netrpeljivost među kolegama i osobno mi je žao jer sam sudjelovao u istome. Ajmo svi skupa do kraja sezone stisnuti zube i dati maksimalno od sebe što možemo a to je podrška posjetom kad igra Dinamo.

    Da li ću i dalje htjeti da na kraju sezone Jakir, Arber, Špika i pola ekipe koji realno nisu razina Dinama odu bez obzira na titule i golove/asistencije? apsolutno hoću a do tada ajmo team raketa jebem vam pleme poginite ovih 10 tekmi još.
    Gražvydas Mikulėnas

    Moje razmišljanje se nije promijenilo, svaka čast Zeki na nepopularnom potezu u datom trenutku kada ga je ostavio da vodi ekipu do kraja prvenstva. Kakva god odluka bila na kraju sezone ja ću ju poštivati a na nama je da budemo podrška kao i čitavu ovu sezonu.

    Dobro jutro svima :cool:
  • mosad
    391
    Daj dečki pomirite se sa činjenicom da je Jakir sa Dinamom uzeo dvostruku krunu i da će nas on vodit u ligi prvaka.Mihaljević

    Šefe, bravo za duplu krunu.

    Sretno dalje u Muri ili GOŠK - u iz Gabele!
    Tongo Doumbia

    Taman može preuzeti filijalu ako dogovorimo jedan od tih klubova :death:Captain America

    1*RxmPeSybIUtxea4Vh98y2g.jpeg
  • jedan u nizu
    6.7k


    Ne moras bas ljude koji imaju razlicita misljenja, nazivati idiotima.
  • cibona
    1.7k
    Aha njih trojica i ti ste pretpostavljam prosvijećeni intelektualci, a mi ostali zatucani idioti?

    Malo smiri strasti. Svi smo ovdje iz razloga što želimo njabolje Dinamu i nikoga ne treba vrijeđati.
  • Noel
    4.2k
    Osobno Jakirovića promatram kroz Dinamo u Europi. Gledat njega kao nekakvoga heroja zato jer je osvojio HNL i Kup je baš teški promašaj. Svaka mu čast na tome pogotovo jer je izgurao ne baš laganu situaciju. Argument koji mene pobija je da je osvojio duplu krunu na -12 od prvog na tablici i sa borbama iznad glave u upravi. To je za stisnut ruku i reć svaka čast. Ono kaj ja najviše gledam je Dinamo u Europi. Sramoćenja protiv Sparte,Ballkakija,Plzena,Paoka su za mene rezultati preko kojih ne mogu. Sa takvim trenerom koji se (ne gubi nego sramoti) protiv europskih patuljaka mi nemamo kaj tražit u novoj Ligi Prvaka. (Pa ni Europskoj ligi). To su rezultati i predstave daleko ispod renomea Dinama i onog kaj mi navijači očekujemo u budućnosti od Dinama. KAKVA GOD ODLUKA ZAJECA I MARIĆA BILA TREBA JE POŠTIVAT I PODRŽAT TRENERA ALI ISTO TAKO ONDA TREBAMO I IMAT SVI SKUPA VELIKA OČEKIVANJA OD DINAMA U EUROPI. Nova Liga prvaka i pobjede u njoj. Namjerno sam naglasio očekivanja jer ako neko dobiva potporu onda braco izvoli to i dokaži.
  • Ali
    2k

    Ne ja to nisam rekao, nego sam rekao da ovisi o dogovoru sa Petkom, ako on aktivira klauzulu 2,5m€ i ode sto je za takvog igraca smjesan iznos. Da ce nam trebato reset cijele svlacione pocevsi od strucnog stozera. Jer ako cemo biti iskreni mi nismo dobili ovu zavrsnicu na neku uigranu kombinatoriku i ekiou nego na individulanu kvalitetu. Jednom na genijalnost Petka, drugi put na Baturinin talent, pa Sucic , pa KTC itd... A to je odraz rada Jakira i njegovog tima. Kojem kao sto sam rekao treba obilato nagraditi jer su iscupali prvenstvo ali nisu kupili buducnost kvalitetom i znanjem, osobito ak ode Petko.

    Ademi je i sam svjedtan da vise nije razina za prvih 11, Mišić je dobar i zahvalan ali nemoze ozbiljan trener racunati da igra 90% minutaze u prvenstvu, jer mu se uslijed preforsiranosti dogadjaju kiksevi .
    Ristovski na desnom beku u 4-4-2 ok, ali u 3-5-2 tesko da moze biti starter...

    Po meni tako ozbiljni klub teeba razmisljati, jer ponavljam bolje sada krenuti u projekt za slijedece 2-3 sezone, nego u listopadu panicno traziti rjesenja za spas sezone...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.