• Danko
    1.1k
    Jakir pojeo sopića ...
  • Captain America
    17.7k
    IMG-2732.jpg

    Šefe, dobro Vam stoje sunčane naočale u mraku.
  • Yovitssa
    637
    Bravo Profa!
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Danas smo svjedočili šestoj (6.) utakmici kako Riječani zazivaju neku karmu protiv Jakira i kako će mu se "sve" vratiti... Rezultat: 0 pobjeda, 2 remija, 4 poraza
  • Mlađi referent
    12.3k
    Dupla kruna na stranu, ali isto proljeće otić dvaput na Poljud i dvaput na Ruju, dobit sve četiri i ne primiti gol iz igre je već ozbiljan rezultat za sebe.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ja mu se klanjam nakon svega ,sreca ili ne covjek je jebeni zombie,neunistiv . Nakon svega ,svih udaraca ,Padova stojimo sa oba trofeja. Gubili jesmo od balkanija i svega je bilo. Ali svaki poraz je momcad ojacao,trenera i ja mu zelim pojacanja,mir ,dobre pripreme i Kao niko do sad zasluzio je Bog svega ovoga povecati momcad u novu sezonu i nove pobjede. Momcad ga je podrzala kad je bilo najteze , nije to bilo bezveze. Oni znaju zbog cega ,onda moze biti i zahvalan upravi,zajecu koji su vjerovali ili praznoj kasi ,na kraju je isto i ostvario nakon svega , odlazka najboljih igraca ,neponovljiv uspjeh. Svaka cast i kapa do poda treneru Jakirovicu. Sretno u kvalifikacijama ,ja cu zacepit gubicu i poceti vjerovati. Zasluzio si ako iko voditi nasi momcad sljedecem sezone
    Bravo ,Bravo i bravo
  • Sibirski plavac
    1.8k
    Uff, kakva sezona. Na kraju prekrasni završetak di smo im sve uzeli. Treneru,čiji sam veliki kritičar bio nakon raznih PAOK-a,loksi, hajduka, Balkanija, iskrene čestitke na duploj kruni. Vjerujem da ćemo konačno imati pravi prijelazni rok i da ćemo se pojačati na "problematičnim" pozicijama(d. krilo, stoper) te da će se za par mjeseci Maksimirom oriti stihovi DIE MEISTEEEER,DIE BESTEEEEN,LES GRANDEEEES EQUIPEEEEES... :cool:
  • BBBaranja
    2.5k
    Vjerovao sam u njega kada je dolazio,kako je vrijeme prolazilo nisam baš bio očaran predstavama voljene nam ekipe..zazivao sam mu i otkaz u par navrata,ali pokazalo se da nam je ispadanje iz Europe najbolja stvar koja se mogla dogoditi..
    Jakire oprosti,i hvala ti na svemu.
    Iskreno se nadam da ćeš nas povesti u idućoj sezoni u napad na ligu prvaka :strong:
  • San Lorenzo
    15.9k
    Upravo najavio i neki razgovor s klupski čelnicima...
  • Jaro
    7.4k
    Nisam vjerovao u njega kad je dolazio, tijekom sezone me cesce uvjeravao da sam u pravu. Ni danas ne smatram da je bio najbolji izbor za trenera Dinama, ali rezultat ne laze - dvostruka kruna, prolazak Betisa u KL 4 proljetne pobjede protiv Hajduka i Rijeke u gostima kad je trebalo uz sve potrese u i oko kluba mu moraju garantirati i dalje klupu Dinama. Plus, ima nesto sto vecina potencijalnih trenera nema - iskustvo ove sezone iza njega. To, realno, znaci vise nego 10 sezona HNLa po drugim klubovima.
  • don
    5.7k
    Upravo najavio i neki razgovor s klupski čelnicima...San Lorenzo

    nije najavio već ga je pitao ovaj. Šta će drugo odgovoriti, normalno je da se na kraju svake sezone sjedne sa upravom i analizira sezona, dostignuća i plan za sljedeću.
  • Zagi
    7.7k
    Pitanje i odgovor? Nisam gledao do kraja ..
  • ljmaric
    10
    Pitao ga koji je plan za ljeto? Jakir kaže posvetiti se sebi i onda nešto misteriozno u stilu da se trebamo sjesti da vidimo šta i kako dalje...
  • IceMan
    2.1k
    Cijelu sam ga sezonu zazivao, smjenjivao… nisam bio i nisam zadovoljan.


    Al sad bi mi pak bilo žao da ide.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.