• Danko
    728
    Jakir pojeo sopića ...
  • Captain America
    15.1k
    IMG-2732.jpg

    Šefe, dobro Vam stoje sunčane naočale u mraku.
  • Yovitssa
    455
    Bravo Profa!
  • SjevernaStrana
    1.2k
    Danas smo svjedočili šestoj (6.) utakmici kako Riječani zazivaju neku karmu protiv Jakira i kako će mu se "sve" vratiti... Rezultat: 0 pobjeda, 2 remija, 4 poraza
  • Mlađi referent
    11.4k
    Dupla kruna na stranu, ali isto proljeće otić dvaput na Poljud i dvaput na Ruju, dobit sve četiri i ne primiti gol iz igre je već ozbiljan rezultat za sebe.
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Ja mu se klanjam nakon svega ,sreca ili ne covjek je jebeni zombie,neunistiv . Nakon svega ,svih udaraca ,Padova stojimo sa oba trofeja. Gubili jesmo od balkanija i svega je bilo. Ali svaki poraz je momcad ojacao,trenera i ja mu zelim pojacanja,mir ,dobre pripreme i Kao niko do sad zasluzio je Bog svega ovoga povecati momcad u novu sezonu i nove pobjede. Momcad ga je podrzala kad je bilo najteze , nije to bilo bezveze. Oni znaju zbog cega ,onda moze biti i zahvalan upravi,zajecu koji su vjerovali ili praznoj kasi ,na kraju je isto i ostvario nakon svega , odlazka najboljih igraca ,neponovljiv uspjeh. Svaka cast i kapa do poda treneru Jakirovicu. Sretno u kvalifikacijama ,ja cu zacepit gubicu i poceti vjerovati. Zasluzio si ako iko voditi nasi momcad sljedecem sezone
    Bravo ,Bravo i bravo
  • Sibirski plavac
    1.5k
    Uff, kakva sezona. Na kraju prekrasni završetak di smo im sve uzeli. Treneru,čiji sam veliki kritičar bio nakon raznih PAOK-a,loksi, hajduka, Balkanija, iskrene čestitke na duploj kruni. Vjerujem da ćemo konačno imati pravi prijelazni rok i da ćemo se pojačati na "problematičnim" pozicijama(d. krilo, stoper) te da će se za par mjeseci Maksimirom oriti stihovi DIE MEISTEEEER,DIE BESTEEEEN,LES GRANDEEEES EQUIPEEEEES... :cool:
  • BBBaranja
    2.1k
    Vjerovao sam u njega kada je dolazio,kako je vrijeme prolazilo nisam baš bio očaran predstavama voljene nam ekipe..zazivao sam mu i otkaz u par navrata,ali pokazalo se da nam je ispadanje iz Europe najbolja stvar koja se mogla dogoditi..
    Jakire oprosti,i hvala ti na svemu.
    Iskreno se nadam da ćeš nas povesti u idućoj sezoni u napad na ligu prvaka :strong:
  • San Lorenzo
    12.5k
    Upravo najavio i neki razgovor s klupski čelnicima...
  • Jaro
    6k
    Nisam vjerovao u njega kad je dolazio, tijekom sezone me cesce uvjeravao da sam u pravu. Ni danas ne smatram da je bio najbolji izbor za trenera Dinama, ali rezultat ne laze - dvostruka kruna, prolazak Betisa u KL 4 proljetne pobjede protiv Hajduka i Rijeke u gostima kad je trebalo uz sve potrese u i oko kluba mu moraju garantirati i dalje klupu Dinama. Plus, ima nesto sto vecina potencijalnih trenera nema - iskustvo ove sezone iza njega. To, realno, znaci vise nego 10 sezona HNLa po drugim klubovima.
  • don
    2.4k
    Upravo najavio i neki razgovor s klupski čelnicima...San Lorenzo

    nije najavio već ga je pitao ovaj. Šta će drugo odgovoriti, normalno je da se na kraju svake sezone sjedne sa upravom i analizira sezona, dostignuća i plan za sljedeću.
  • Zagi
    5.8k
    Pitanje i odgovor? Nisam gledao do kraja ..
  • ljmaric
    7
    Pitao ga koji je plan za ljeto? Jakir kaže posvetiti se sebi i onda nešto misteriozno u stilu da se trebamo sjesti da vidimo šta i kako dalje...
  • IceMan
    1.6k
    Cijelu sam ga sezonu zazivao, smjenjivao… nisam bio i nisam zadovoljan.


    Al sad bi mi pak bilo žao da ide.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.