• Mihaljević
    9.8k
    Na kraju ćemo imati veći broj bodova nego prošle sezone bez tri prvotimca reprezentacije, a duže smo igrali u Europi 3 mjeseca. I onda neko u pitanje dovodi ostanak Jakira na ljeto.
  • dinon7
    870
    S ekipom kakvom imamo, limitima koje imamo unutar kadra, napravio je dobar posao. Opet ću naglasiti, dobar period sam zagovarao njegov odlazak, no međutim pokazao je da je sposoban voditi momčad i ukoliko dobije par kvalitetnih nogometaša, ne igrača za rotaciju koji nebi igrali u 70% klubova prve HNL, vjerujem da će i igra otići na razinu vise.
  • Zagi
    7.7k
    Dobiti će sada prave , duge ljetne pripreme i pravi, ljetni prijelazni rok uz pravog SDa.
    Biti će to dobro, bez brige.
  • jedan u nizu
    8.3k
    Dobiti će sada prave , duge ljetne pripreme i pravi, ljetni prijelazni rok uz pravog SDa.Zagi

    giphy.gif
  • Sibirski plavac
    1.8k
    Svaka čast na osvajanju lige (vjerojatno i kupa), ali svoje konačno mišljenje o njemu ću donijeti sljedeće sezone nakon prvih tekmi sa europskim ekipama ranga Betisa ili PAOK-a. Ukoliko ćemo nastaviti šamarati hnl konkurenciju,a u europskim tekmama biti na razini kao u tekmama protiv Betisa, onda treneru apsolutna podrška. Dotad, svaka čast za vjerojatno dvostruku krunu, ali Europa mi je glavno mjerilo kako za svakog prijašnjeg trenera tako i za njega.
    Naravno, nadam se da ćemo se adekvatno pojačati na određenim pozicijama da ekipa bude još bolja i da nam iduće sezone se više ne događaju neki europski debakli kao ove...
  • Banana 2
    472
    Pitanje je hoće li uopće biti trener. Ugovor mu istječe sad na ljeto i nije još ništa produženo.
  • San Lorenzo
    15.9k
    Nije li potpisao na dvije godine?
  • jedan u nizu
    8.3k
    Ako ostane, prvi sud ce mu biti prva natjecateljska utakmica sljedece sezone.
    Kao sto mu je sud bio nakon zimske pauze, priprema i prijelaznog roka, pa je momcad izgledala jos gore.
    Tako ce mu prva utakmica nove sezone biti sud.
    Ako nakon dugih ljetnih priprema, novog prijlaznog roka sa pravim SDom, i vremenom za uigravanje, bez pritiska i zaostajanja rezultata, bez pritiska smjene vlasti i previranja u klubu, ako nakon toga svega izvede momcad i ona ostavi isti dojam kao zadnjih tjedana, onda se svi koji zazivate njegov ostanak mozete poklopiti usima.

    Ne trazim da dobije 5-0, ne trazim eurogolove. Ne moramo cak niti dobiti utakmicu, ali dojam momcadi mora biti dobar. Mora biti napadacki nogomet prilican dinamu. Mora biti protocan napad, moramo moci napasti poslozenu obranu, mora biti trke u igracima, mora biti automatizama, to mora izgledati kao prava momcad.

    Ako nakon prve dvije utakmice momcad bude izgledala kao sto izgleda vecinu vremena pod njim na klupi, onda mu treba dati otkaz dok se jos stigne popraviti situacija pred Europu.

    Da, apsolutno sam za njegov odlazak. Ali ako ostane, podrzat cu tu odluku kluba jer vjerujem da ce to napraviti u najboljem interesu.
    Ali ako ovakav scenarij gore bude u prve dvije utakmice, po prvi puta cu javno na ovom forumu pocet vrijedati sve u 16 jer ce valjda i zadnja osoba na ovom svijetu trebati progledati svojim ocima i vidjeti koje je razine trener.

    Ako ostane, zelim mu svu srecu svijeta i da se meni direktno posere u usta svojom igrom i rezultatima.
  • Banana 2
    472
    Vodim se Transfermarktom. Možda mi je nešto u međuvremenu promaklo.
  • San Lorenzo
    15.9k

    Nekako ne vjerujem da je potpisao samo na godinu dana...eto novinarima posla da istraže.
  • Zagi
    7.7k
    Ako ostane, prvi sud ce mu biti prva natjecateljska utakmica sljedece sezone.
    Kao sto mu je sud bio nakon zimske pauze, priprema i prijelaznog roka, pa je momcad izgledala jos gore.
    Tako ce mu prva utakmica nove sezone biti sud.
    jedan u nizu

    Drugim riječima, biti će prvi trener u povijesti kojem nije dozvoljeno tempiranje forme nego mora u maraton krenuti šprintajući?
  • jedan u nizu
    8.3k
    Drugim riječima, biti će prvi trener u povijesti kojem nije dozvoljeno tempiranje forme nego mora u maraton krenuti šprintajući?Zagi

    fool me once, shame on you. Fool me twice ....

    Cijeli hnl ce krenuti laksim tempom, nitko ne ocekuje da igraci i momcad budu u istoj ubojitoj formi cijelu sezonu.
    Ali i ta pocetna forma mora biti puno bolja od pocetnicke forme nekih Slavena, Gorica, Varazdina i slicnih.
    Ako dozvolimo da nas nadigraju ti klubovi, ili da nemamo nikakv lijek za te granitne obrane (insert sarcasm), koji ce u istu tu sezonu uci nakon iste ljetne pauze i sa jednakim 'ulazenjem u formu', onda stvarno ne znam ....
  • Zagi
    7.7k
    Real tempira formu za finale lige prvaka.
    Dinamo tempira formu za PO lige prvaka.
    Gorica tempira formu za prvo kolo.

    Ali ok, manje bitno. Igra treba biti dovoljno dobra da to rješavamo bez većih problema, slažem se.

    Kužim ja logiku bez brige. Vjerojatno nisi bio niti za dolazak ali ajde , nada. Pa prva polusezona i Balkani. Pa priča da će biti bolje nakon priprema i onda Lokomotiva.
    I sada ti se više ne sluša novo obećanje da će biti bolje nakon xy...

    Mene zanima slijedeće . Osim subjektivno "dobre igre", postoji li neki benchmark koji ako prođe možemo reći da je dobar trener. Trener za dinamo?
    Jer mora postojati jebemu. Nakon tih famoznih priprema i Lokomotive rezultati su mu jako dobri. Bar za moja očekivanja od ove momčadi.
    Ne može sve ostati na prvom dojmu. Griješio je , dosta. Ali je jako puno toga promjenio i popravio.
    Ne može 12 HNL pobjeda za redom (Rudeš sam uračunao) biti slučajno, " na karakter" itd ...
  • Tongo Doumbia
    4.1k
    Novinar : - Hoćete si dat malo oduška, onako kao Ancelotti, i zapalit nekakvu kubanku na tom autobusu na proslavi?

    Jakirović : "Pa ne znam hoćemo li imat kubanke, vjerojatno hoćemo. Nekakav je plan i bio da ih kupimo. Ali tko će se s Ancelottijem uspoređivat, on stavi i sunčane naočale, ali ja ako ih stavim po noći, reći će da sam lud čovjek.."
  • OsamŠest
    3.5k
    Odi nekam.. Aj da ne serem puno i ne pišem litanije, samo odi nekam..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.