• Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Samo nek se oni valjaju u svome blatu nemoći. Nema mi gore od likovanja, neki ne daju da padne a neki jedva čekaju posrtaj, a kad ga nema onda im Hans Christian Andersen nije ravan. I to su ti neki kvazi dinamovci, pljuc...
  • Kruno
    239
    Jel bude opet prijenos na youtube kanalu maxsporta?
  • Marley
    1.1k
    Trenutno nemam uopce osjecaj da je TO sutra, ali zato ujutro odmah nakon budjenja krece :vomit: ciji se intenzitet smanjuje kako se sve vise priblizava termin utakmice. Klasika, uvijek mi je tako, pa vjerujem da ce i sad :chin:
  • rioda
    3.5k
    Nadam se da će se tamo negdje prije ponoći ponoviti doček ispred Maksimira od prije par tjedana :cool:
  • Endeavour
    496
    pitanje da moramo birati između osvajanja kupa i Realovog osvajanja lp,što bi izabrali? :grin:BBBaranja

    Ma Real bez razmišljanja. Na prvoj u Maksimiru imao sam osjećaj da gledam neku prijateljsku. Bez ikakvih stresova. Sutra može biti 3:0 ili 0:3. Mi smo svoje obavili, ostaje Real.
  • San Lorenzo
    12.6k
    'Razočaran sam jer imamo odličnu ekipu, igrače, stožer... Da je Dinamo bolji od nas, u redu, dali bismo im ruku i čestitali. Mislim da je Rijeka bolja, ali tako se poklopilo. To je sport", rekao je predsjednik Rijeke

    Pet puta su ove sezone igrali protiv nas, imaju omjer 0-2-3, ali eto, po njegovom poimanju nogometa Dinamo nije bolji od Rijeke...idi kući Miško, pijan si!
  • Mrvica
    3.6k
    Dvije tekme finala su bezveze to smo zaključili, napetiji sam bio prvu na Maksimiru nego ovo danas. Samo kad se sjetim cijele sezone, medija i svih koji su nam prognozirali kraj zbog promjene uprave i svega ee onda se vrate osjećaji. Pokupili smo superkup, pokupili smo prvenstvo, promjenili smo upravu, klub radi sa navijačima i uvažava mišljenje navijača, vrhunski ljudi sjede u prostorijama kluba... Šlag na kraju bi bio povratak sunca u Zagreb i dokazivanje da smo jači nego ikada, da ljudi trebaju naučit kako se Dinamo ne otpisuje nikada! Idemo po trofej i zaokružit ovu patnju od sezone u našu korist 100% što se tiče učinkovitosti (neću se vraćat na europska natjecanja). Svima koji putuju danas u Rijeku želim sretan put, odličan provod i još sretniji povratak doma! Našim ratnicima i treneru želim što uspješniju utakmicu danas.

    DZIS!
  • Ivdzo11
    3.3k
    Očekivani sastav Rijeke (4-1-4-1): Zlomislić – Smolčić, Mitrović, Radeljić, Goda – Selahi – Pašalić, Hodža, Fruk, Pjaca – Marić


    MOGUĆI SASTAV DINAMA (4-2-3-1)

    Nevistić - Pierre-Gabriel, Ristovski, Theophile, Ogiwara - Mišić, Sučić - Špikić, Baturina, Hoxha - Petković. Trener: Sergej Jakirović.
  • Droljo
    6.4k
    između osvajanja kupa i Realovog osvajanja lp,što bi izabrali?BBBaranja
    Svakako realovo osvajanje. Samo zato što je jako specifična situacija i ljudima u klubu treba mir, vrijeme i donekle mirno more da poslože to sve kako treba. Kupova bumo osvojili još 10000 što domaćih, što europskih! :strong:
  • miro
    3.5k
    Ha ne znam, ovo ipak osvajaš sam, ovisiš o sebi, a tamo moraš čekat druge da dobiju.....
    Uostalom kaj ću radit cijelo ljeto? :grin:
  • Droljo
    6.4k

    Pa imamo euro za zanimaciju dok ne krenu pripremne tekme :lol:
  • Marley
    1.1k
    Jutro svima!
    Evo ga, grc u zelucu je prisutan kao i svaki put. Tak da rekla bih, ne, nije mi svejedno. Zelim da osvojimo. Gledam to kao na neku posebnu nagradu svima, navijacima, igracima, na kraju ove lude i stresne sezone. Zato bas ono, zelim da osvoje to veceras svakako!

    A sto se Reala tice, hm... pronalazim se jako u ovome sto kolega miro kaze. Predugo mi je to preko ljeta :rofl:
  • Marley
    1.1k
    e ali sto ako ne daj Boze ispadnemo prerano s Eura, nije mi to onda to :sweat: salim se, necemo :strong:

    Nego, zna li se vec kad bi tocno bile ljetne pripreme u jednom slucaju, a kad u drugom?
  • Jurki
    9.6k
    A sto se Reala tice, hm... pronalazim se jako u ovome sto kolega prije mene kaze. Predugo mi je to preko ljeta bez utakmica :rofl:Marley

    Kuzim kaj mislis ali treba biti praktican.. a i bilo bi lijepo mirno pratiti kvalifikacije bez da se znojimo na kakve lajbeke bumo naleteli.. jer takvi lajbeki su najopasniji.. pocetak priprema, nedefiniran kadar, upitna forma.. kratki odmor..to su sve stvari koje nam bas i nejdu u prilog.
    Jedan krivi korak i ode sezona kvragu.
    Kretanje iz PO nam je visestruka korist (ne samo financijska).
    A i nama bu dobro dosel odmor nakon ovakve lude sezone i Eura.
    Rađe gledam prijateljske utakmice u srpnju nego one koje su pod mus za dobiti.
  • Marley
    1.1k
    ma kuzim, da. To ne govorim onako zdravorazumski, nego iz srca haha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.