Može ovo biti i 352 formacija u jednom trenutku, Hoxha i RPG wingback, Ogi kao lijevi stoper.
    Klasicni 433 ali ce se izmjenjivati na desnom krilu vjerojatno Bati i Sucic...tj. Baturina ce imati apsolutnu slobodu kretanja....to pak nije dobro za RPg a jer ce puno puta ostati sam tamo....
    628
    Drago mi je da je Aki ponovno u prvoj.Na ovakvim tekmama ti uvijek treba takva jedna glava.
  • veselko tenžera
    1.5k
    Meni liči na romb, zadnje 2 utakmice su često izgledali kao da imaju više igrača u sredini.

A možda se Aki samopostavio na desno krilo.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Hoxha je cini mi se igrao spicu jedno vrijeme u SB. Bude se snasao.
  • Zagi
    5.8k
    Ha ajmo vidjet. Radeljić i Mitrović jesu extra spori, napadač koji traži dubinu bi ih trebao moći probiti.
    Nemamo Ivanovića na žalost nekih pa ...
  • Ali
    2k
    Sastav :down:

Po ovom kako je slozeno, vidim scenarij do poluvremna smo u rezultatskom zaostatku, bez udarca u okvir gola. Jer je postavka da probamo ici na 0:0 pa ako mozda hoxha pobjegne.

A onda u drugom poluvremnu ce probati, Vidovic, Rog , Kule i Brodic probati donijeti kup
  • emilperska
    4.3k
    Da li mi moze netko objasniti koja je poanta s rezervnim golmanima..
    Zadnje vrijeme je rezervni golman Faris Krkalic, Zagi nije ni na klupi. Onda protiv Slavena igra B sastav, brani Zagi, a Faris je na klupi. Danas finale kupa, Faris na klupi, Zagija nigdje.

Mislim nacuo sam da Dinamo trazi novog drugog golmana, ali ne razumijem ove kombinacije Krkalic - Zagi. Ako je Krkalkc drugi golman, onda valjda on brani protiv Belupa..
  • Nino Bule
    12k
    Tko kaze da je krkalic drugi golman ?
    4.3k

Obje tekme finala kupa je on golman na klupi, a ne Zagi. A Zagi je zdrav.
    Koja je druga logika drzat Zagija na tribini danas?
  • hardek
    1.8k
    Tek sad vidim da Jakov Titlić sudi. Meni osobno u top 3 najgora suca. Kad god sam gledao utakmicu koju je vodio izgubio je autoritet na utakmici. Izgubljen i nekonstantan
  • Jaro
    6k
    inate se suci. Lik nije 2 mjeseca sudio HNL valjda...

A i pridonosi opcem i sustavnom omalovazavanju natjecanja
  • hardek
    1.8k
    Znam da su se inatili al ne mogu vjerovat da to još traje. Još mi je gluplje što se inate i za kup kad je HNS odlučio stavit naše suce.