• Mali Zeus
    13.2k
    Sila smo, jebena smo sila.
  • Mali dioničar
    15.3k
    Meni je highlight utakmice Bulatov napad dubine. :smile:

    Naravno da je u nogometu uvijek bilo bitno da je igrač brz, a pogotovo je danas, ali je lijepo vidjeti savršenu akciju za treći gol u kojoj dva ne brza igrača izigravaju cijelu postavljenu obranu Rijeke.

    Savršeni zadnji pas Petkovića i mirna egzekucija Bulata. :smile:
  • Jos-Optimus
    2.2k
    Bulat ima izvrsnu realizaciju
  • Guinness
    2.2k
    prezentacija2672022-3-2-1280x852.jpg

    Znači ima ih više od dva?
  • cron1ck
    1.7k
    Ima mozda opet netko naslovnicu današnjih SN? :pray:
  • Igor VG
    74
    Nemaju vozača za cijeli špil!
    Inače:
    Rabuzin Rabuzin sunce je napravio,
    ono naše je, ono naše je,
    sjebali smo ..sve!

    DINAMO JE SILAN i DINAMO JE NAŠ!

    p.s. Imam 50 godina, a nikada mi nije bilo ljepše i ponosnije biti dio plave obitelji!
    p.s.s. Pozdravlja Vas sve onaj stariji gospodin Vladimir iz Cerne koji nije imao kartu. Naravno poseban pozdrav ekipi koja mu je dala kartu. Ja sam ga vozio do Zagreba kako bi uhvatio vlak za Vinkulju! Koja glava, 7 banki, otišao od kuće ni zaključao nije! Zove ga sestra iz Italije, a on veli ma evo tu nešto vozim i vraćam se iz Vinkovaca za par minuta.
  • superhik
    11.1k
    To ti tak ide i to ti je tak

    Whats-App-Slika-2024-05-23-u-10-36-05-14d28953.jpg

    Whats-App-Slika-2024-05-23-u-10-36-05-8a7adcc5.jpg

    Whats-App-Slika-2024-05-23-u-10-37-01-4b4d8ee4.jpg

    Whats-App-Slika-2024-05-23-u-10-36-29-560ed081.jpg
  • Heisenberg1986
    196
    Kako smo se popišali po svima ove sezone, nakon što su nas svi pokopali, na svim kanalima.

    Meni osobno najdraža sezona ikad, ne bi znali cijeniti uspone bez padova.

    Imamo toliko jaki šampionski mentalitet utkan u sveto ime, grb, svaki dio stadiona, bez obzira tko je na klupi, terenu ili tribini i gdje god igramo, DINAMO JE SILAN, DINAMO JE POBJEDNIK!

    Jedva čekam nedjelju da skupa proslavimo naše proljeće.

    KAKO JE DOBRO, VIDJETI TE OPET!

    ULICA VODI KLUB :)))
  • Sajla
    5.1k

    jako dobar video osim jedne stvari - pa kakva nam je to boja dresa? ne znam kroz kakav su to filter propuštali i zašto, ali ovo je više zelena nego plava boja.
  • Felip
    186
    @Sajla
    "ne znam kroz kakav su to filter propuštali i zašto, ali ovo je više zelena nego plava boja."

    Filter se zove Panathinaikos Athens
  • Marley
    1.7k
    Video je vrh, uf, za najezit se :heart:

    A kad smo kod dresova, pa ne ide mi u glavu tko osmisli ovu papagajsku kombinaciju vratarskog dresa. Nadam se da se to netko previse zaigrao i da ce iduci biti malo umjereniji :sweat:
  • Laugreano
    2.5k
    Srednja ekipa Europe bi zabila dva gola u prvih 20 minuta i kraj priče.Meritokrat

    U koji dio europe spada Betis?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.