• rioda
    3.4k
    Dijelim tvoje mišljenje, ali mislim da će mi se sutra tamo oko 15 sati ipak pojaviti nervoza :grin:
  • BBBaranja
    2.1k

    Potpisujem..taman sam htio postaviti pitanje da moramo birati između osvajanja kupa i Realovog osvajanja lp,što bi izabrali? :grin:
  • Jurki
    9.6k
    pitanje da moramo birati između osvajanja kupa i Realovog osvajanja lp,što bi izabrali? :grin:BBBaranja

    Pa jasno.. oboje. Sutra zmajevo gnijezdo pada.. za 10 dana žuti zid u Londonu.
  • emilperska
    4.3k

    Odabrao bi Real hladno (to veli ekonomski dio mene), ovaj sportski bi rekao da jebeš mu mater, trofej je trofej. Taman da krećemo iz prvog pretkola protiv Valura za kaznu..

    Ali ugl, čudno sam nezainteresiran za jednu tekmu finala kupa.

    Pripisujem to tome da je sezona bila takva kakva je i da sam u jednom trenutku rekao da ćemo prije osvojit New age Intertoto kup nego HNL. Pa sam tamo nakon Rijeke na Rujevici, sve emocije izbacio iz sebe i to je kulminiralo protiv Osijeka. Sad sam toliko prazan da čekam samo to finale LP da mogu planirat godišnji kao čovjek i ovaj EURO nogometni..
  • don
    2.4k
    takva je sezona, svi smo se ispraznili. Mislim da će oporavak od ove sezone trajat par godina :sweat:

    ali svejedno, kad krene tekma sutra vratit će se nervoza i trema.
  • Nemrem igra Dinamo
    1k
    I ja sam nekako prazan, ali da ga jebeš - Rabuzina moramo vratiti u ZG! Predugo nismo osvojili Kup, a i kak je Krizy napisao, ovo nam je prilika da prvi put od davne 2010./11. ponovo osvojimo trostruku krunu.
    Vjerujem da budemo sutra svi nervozni pred kraj radnog vremena :wink:
  • ibro1986
    73
    treba se fokusirat na sutrasnju tekmu, uzet rabuzina, u nedjelju proslavit do neba jer je ova sezona ipak bila zajebana, na ljeto prijelazni rok odradit kako treba i dovest ozbiljna pojačanja i idemo u ofenzivu u ligu prvaka :fire:
  • Bosskovitz
    8.3k
    Ne mogu reći da sam na ovu tekmu nabrijan kao na prošlu Rijeku, prvenstvo je ipak prvenstvo, ali bilo bi jako lijepo još jednom se pobjednički vraćati iz Rijeke i nakon tri godine vratiti Sunce na Maksimir, kao i dvostruku krunu. Tj. trostruku - kakva kulminacija sezone vrijedne Netflixa, kako je popcorn napisao.

    Poseban bonus je kaj nam to - uz malo sreće i Lukine podrške - jamči i idealan uvod u novu sezonu s dovoljno odmora, dovoljno vremena (i bolju pregovaračku poziciju) za pojačanja te lakše snove odgovornih u klubu uz zajamčenih 13 milijuna eura.
  • Ivdzo11
    3.3k

    Majko moja ovo je vrijeđanje novinarstva....

    • Nema iz kluba nikakvih konkretnih informacija ostaje li Petković ili ne. Da se pitaju navijači Dinama, vjerojatno bi vladalo suglasje da se Petković zadrži jer svi znaju što on znači za ovu momčad. Mnogi će sugerirati klupskom vodstvu da mu povećaju postojeći ugovor samo da ostane. Neki idu tako daleko pa nude savjete da mu se potpiše plaća kakvu god traži...
  • Dr Hofmann
    117
    Zabit ćemo gol sutra ziher, mislim da će bit puno lakša tekma nego doma, osvajamo kup po meni lakše od očekivanog radi pravila o golu u gostima. A Olivariju želim puno sreće i zdravlja, nadam se da mu nije preteško. I da prestane pisat članke na gemištima
  • don
    2.4k
    najveći i jedini minus novog vodstva kluba kojem sam dao glas je taj što tom "novinaru" nisu zabranili ulazak u službene prostorije kluba..
    Ovo je direktno udaranje na klub i stvaranje negative odnosno potresa u ekipi i to koji već put.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Nije to ništa dragi moji. Zamislite samo da smo ispali iz utrke za kup ili popušili prvenstvo. Pa DP skupa sa Zekom bi bili razapeti na križu, udaranje mrtvog konja bi trajalo mjesecima a svaki dan bi se pisali senzacionalistički članci
  • rioda
    3.4k
    Lesički bi pisao iznad norme, a sad je na "godišnjem" već neko vrijeme
  • Paggini
    10.2k
    DP skupa sa Zekom bi bili razapeti na križu, udaranje mrtvog konja bi trajalo mjesecima a svaki dan bi se pisali senzacionalistički članciGražvydas Mikulėnas

    Brate naočiti, to možemo očekivati na svaki znak kihanja idućih 10 godina
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.