• Dinamosaur
    1.1k
    i samo da se ne pojavi duga na nebu
  • Droljo
    6.3k
    Da imamo lijepi natkriveni stadion nebi nam ni duga na nebu smetala...
  • Patak
    2.5k
    Fun fact: Duga ima sedam boja, LGBT zastava šest. U kršćanstvu broj sedam ima posebnu simboliku, a i šest ima svoju...
  • Paggini
    10.3k
    A tko nosi 6 u Dinamu? Bernauer, koji je Francuz.

    Mislim da sam sve rekao, pa si vi mislite
  • GaijiZG
    826

    Ali jel ti kužiš da potvrđuješ moju tezu. Da Dinamov puk nije većinski nacionalistički, to Mamićevo "komunjare, SDP" ne bi prošlo. Jel kužiš? Znači ljudi su osjetljivi na to. I s razlogom.

    I ti si upravo potvrdio da je bilo kakva kritika novih struktura podrška Mamiću.

    @deda eto da te pitam jel ti podržavaš tu tezu, gdje je tu demokratičnost?
  • GaijiZG
    826

    Ja ti kažem da većina navijača Dinama ne bi pristala na to, i da bi se gledalo ekipu koja ode na tu tekmu kao na nove mamićevce. Homomamićevci. Ali do toga neće doć, talijanski, španjolski i francuski savezi bi se protivili tome, i veliki broj malih saveza.
  • jedan u nizu
    6.8k
    Dobro čovječe daj stvarno ohladi malo.
    Što više pišeš, to više svi ostali okreću očima na borbe u tvojoj glavi.
  • GaijiZG
    826

    Meni je neugodno slušat još jednog "desničara" koji ide kroz život ko muha bez glave. I ne govorim o DPu ni novoj upravi ništa, nego o pojedincima ovdje koji su bliski s moderatorima, koji me ugnjetavaju, i koji su potencijalno bliski sa novim ljudima u tijelima kluba.
    Micanje mamićevaca nije opravdanje za propuštanje potencijalnih marksista kroz tijela kluba. Gdje je neki svećenik, branitelj, kako je jedan Boskovic koji je za nametalje duginih slikovnica djeci tolko blizak nekim ljudima, i još neki. Za Sladoljeva nije bilo mjesta, on se nije htio miješat, al jel bil pozvan? Pitanja se boje ljudi koji nisu sasvim transparentni.
  • rioda
    3.4k
    Za Sladoljeva nije bilo mjesta, on se nije htio miješat, al jel bil pozvan?GaijiZG

    Bil je pozvan na sjednicu gradskog vijeća kad se glasalo o stadionu
  • GaijiZG
    826


    Kad sam jedini koji vidi neki problem u nekim stvarima, Hrvati inače budu često opijeni uspjehom (demokratizacija) kluba, pa nisu sposobni vidjet neke druge stvari. Ja znam zakaj pišem to kaj pišem, sadim ljudima sjeme kritičkog razmišljanja zbog kojeg će detektirat možebitne opasne stvari u budućnosti.
  • GaijiZG
    826

    Bil je pozvan na sjednicu gradskog vijeća kad se glasalo o stadionu

    Jel pozvan na listu DPa?
  • deda
    29.4k
    Ti toliko pišeš da ti se ne može normalno odgovarat.

    U jednom postu me nešto pitaš, ali ja svega mi ne kužim što ti mene pitaš.

    Gospodin Sladoljev nije htio biti involviran upravo zato da se DPu ne bi mogle spočitavat stvari koje ti radiš, a to je da je politički obojen.
  • Crusades1986
    10.2k
    koji me ugnjetavajuGaijiZG

    Koliko pišu onda ljudi koje se ne ugnjetava?
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    Dobro daj ohladi malo više. Svi tvoji komentari su bazirani na ideji da Boskovic i Ludovic zele gej zastave na stadionu, “ali to nece rec”. To je najniza razina argumenta - to je recimo kao da ja sad kazem da su Zajec, Skender i Manenica ukrali 5 milijuna eura iz kluba, “ali nam to neće reć”.

    Na listi, kao sto je Papastrumf rekao, ima ljudi i sa lijevog i sa desnog spektra, ali su se okupili radi dinama, ne radi promicanja svoje ideologije. Poznate su vrijednosti BBBa i većine aktivnijih navijača dinama i preko tih vrijednosti se, siguran sam, neće prelaziti. Time bi ljudi sami sebi pucali u nogu s obzirom na novu nam demokraciju.


    Zašto bi bio pozvan na listu DPa i on i bilo tko drugi tko se nije udostojio doć na povijesnu sjednicu GS o stadionu?
  • The Undertaker
    4.5k
    Postoje izbori. DP ima pravo na listu staviti koga god hoće, Benčićku npr. Ti možeš napraviti svoju listu sa npr. Skejom. Lijepo izađete na izbore i tu dobijete stvarnu potvrdu što misle navijači/članovi Dinama o jednima i drugima. Svatko tko bude nezadovoljan vođenjem kluba od strane trenutne vlasti imati će (uskoro) priliku to promijeniti. Ne znam što bi ljudi više htjeli.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.