• Hnlovac
    330
    Da ne zaboravimo da je koreografija koja se sprema u nedjelju zapravo 80x30 pride zastava
  • FrenchMontana
    349
    Ekipa se tu sprda s Gaijijem, al covjek je vecinu tocno napisao. Vidim pišu neki da ako se demokratski odluči, nek budu i dugine boje po cijelom stadionu i kaj god… ekipa da vas nešto naučim, Dinamo je od 1911. bio simbol neceg lijepog, gospodskog i hrvatskog. Dakle preko 100 godina otpora sistemu. To je moj i vaš Dinamo, s time se pomirite. Sistem je trenutno anacionalan i vođen iskrivljenim, nakaradnim idejama. Tako da, prezivjeli smo srpskog kralja i komunizam, valjda cemo prebrodit i ova vremena sa šarenim čudacima na vlasti.
  • strumfich
    175
    Katolibana.Papastrumf

    Nisam to napisao s negativnom konotacijom.Papastrumf

    Nemres napisat katoliban i rec da nisi napisao to s negativnom konotacijom. Moderator posrprdno ismijava ~80% Hrvatske populacije. Krasno
  • NitkoBitan
    13.5k
    Prije desetak godina nitko nije mislio da će Zagreb biti LGTB pa evo jest.The Undertaker

    Po cemu je Zagreb "LGBT" kaj god to znacilo? Ljevica je ovdje vladala i prije tih modernih devijantnih gluposti. Dapace, otkad su dosli na vlast Mozemu se u Zagrebu topi podrska.

    To sto se odrzavaju gay parade apsolutno ne znaci da imaju nekakvu podrsku vecine Zagrepcana. Skupi ih se par tisuca, a od toga pitaj Boga koliko ih dode iz cijele Hrvatske i inozemstva. Makni kontigent od par stotina policajaca te represivne zakone i da vidis belaja. I ovako beru samare po gradu, a bez navedenog gore bi ih se pocistilo dok si rekao keks.

    Pa meni je pola familije ljevicarski nastrojeno i glasa sto za SDP sto za Mozemo. Bez obzira na to im se gade seksualno devijantni, a da ne govorim o tome da zbog toga nisu htjeli gledat Eurosong. "Borbu" protiv tih LGBT gluposti ne treba gledat u kontekstu ideologije nego znanosti i zdravog razuma.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Pogledajte donatore i izvore financiranja jadne ugrozene manjine koja se bori za svoja "prava". Sve moguce domace i strane inozemne organizacije novcem poreznih obveznika. U jednoj godini nisu uspjeli skupit niti 2000 eura od obicnih gradana (vise para se skupi donacijama na jednoj tekmi na sjeveru), toliko o podrsci obicnih ljudi tim nakazama! Al zato iz inozemstva bome fine pare kapaju...

    Screenshot-2024-05-21-03-11-19-794-com-android-chrome.jpg

    Screenshot-2024-05-21-03-10-43-457-com-mi-globalbrowser.jpg
  • Majki2111
    2.8k
    Haha. Ima nas komunjara kaj navijamo za Dinamo. Moji u familiji s obije strane pojedinci bili učlanjeni u partiju. Najuža familija mi glasa za crvene, a meni je kviz politički reko da sam komunjara. Ima nas i crvenih kaj smo Dinamovci. :razz:
  • db-izbjeglica
    13.7k
    "Borbu" protiv tih LGBT gluposti ne treba gledat u kontekstu ideologije nego znanosti i zdravog razuma.NitkoBitan

    Ajd da zakuham frku kroz jednu teoretsku situaciju. Slične stvari su već uredno upakirane u europske nogometne lige, uključujući i one najjače, što ako odu korak dalje, na međunarodni klupski nogomet.

    Što ako dinamo kroz 5, 6, 7, 8, 9,10 godina uđe u LP-a, inkasira silne milijune eura, za utakmicu u Zagreb dođe standardna "ikonografija" tog natjecanja, svi sretni i zadovoljni, izgledat će super na novom stadionu. Došli kamiini, sve što su poslali je manje-više isto kao i proteklih sezona, samo što su ovoga puta korner zastavice i kapetanske trake u LGTBQRZWXZ+%$#@ bojama.

    Što ćemo?

    Smatrate li da takvo što treba jednostavno prihvatiti ili treba biti buntovan čak i po cijenu kazne?

    :grin:
  • Mali dioničar
    15.1k
    Moji u familiji s obije strane pojedinci bili učlanjeni u partiju. Najuža familija mi glasa za crveneMajki2111

    Ajde barem mogu glasati. Kome smo mi mogli dati glas i kada od 1945. do 1990.?
  • Droljo
    6.4k
    Nemres napisat katoliban i rec da nisi napisao to s negativnom konotacijomstrumfich

    Jel ti znaš kaj to znači? I za koga se to veli?
  • Papastrumf
    10.7k

    Eto onda i sebe ismijavam.
  • BluePhone67
    3.5k
    Meni je neugodno ovo čitati što dolazi od "mojih" ljudi sa desnog spektra. Svi toliko načitani i svi sve znaju, a ne znaju tko im sve sjedi u skupštini kluba, koga su sve birali i ono najvažnije ne znaju tko je sve "ovo" Amenovo da predstavlja i njih, koji su kroz cijelu kampanju drukali javno kroz svoje kanale i poruke na tribini da budemo danas gdje jesmo. Ne treba nakon svega ovoga biti puno pametan da se razluči da sve ove gluposti i teorije zavjere što se ovdje piše, čista blasfemija pojedinaca koji nemaju pametnijeg posla u životu i ne znaju kaje Dinamo bio jučer i kaj će biti u budućnosti, na kraju krajeva tko su i kako dišu Bad Blue Boysi.
  • The Undertaker
    4.5k
    Po cemu je Zagreb "LGBT" kaj god to znacilo?NitkoBitan

    Misli se na to da je izbore dobila stranka koja otvoreno propagira rodnu i LGBT jednakost (agendu, ideologiju) što je prije 10-15 godina bilo nezamislivo.

    Nevezano, gradska vlast može sutra ofarbati tribinu Istok u dugine boje i što Dinamo tu može napraviti?
  • Nino Bule
    12.1k
    samo što su ovoga puta korner zastavice i kapetanske trake u LGTBQRZWXZ+%$#@ bojama.db-izbjeglica

    Od ovog nista, nit bi nam to mogli nametnut, imamo svoju tradicionalnu kapetansku traku koju ne mjenjamo i odjebat ih, ak ce uefa ic agresivnije u tom smjeru ocekujem banere tipa "say no to racism" i takve kampanje
  • Oluja
    3.8k
    Znam da se na forumu ne prica o vremenskoj prognozi ali posto je ovdje prica o dugama onda mislim da moze i o kisi i oblacima. Od najavljenog kisnog armagedona u nedjelju prognoza se mijenja u oblacno bez padalina, nadajmo se da ce do kraja tjedna ostati tako.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.